Malaga CFmalaga
2 : 0
FC PortoFC Porto
94'

Koniec spotkania. Malaga awansuje do ćwierćfinału Champions League. Spotkania nie należało do najładniejszych, ale emocji w II połowie nie zabrakło. W drugim dzisiejszym spotkaniu Arsenal mimo zwycięstwa nie zdołał wywalczyć awansu.

93'

Rzut wolny dla Porto, w pole karne rywali udaje się Helton.

93'

Kolejna próba Isco, tym razem zablokowany.

91'

Isco strzela ze skraju pola karnego, pewnie łapie Helton. Niepotrzebne uderzenie, bo na lewym skrzydle był jeszcze nie kryty Piazon.

90'

Jeszcze 4 minuty ma Porto na strzelenie gola dającego awans.

89'

Szansa dla Porto, ale Martinez był na spalonym.

88'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Camacho za Joaquina.

84'

Chciał popisać się sztuczką techniczną Piazon, ale w konsekwencji traci piłkę.

83'

Mangala ukarany żółtą kartką.

81'

Rzut wolny dla Porto. Dośrodkowanie, strzał i piłka w siatce, ale wcześniej odgwizdany spalony.

78'

Saviola schodzi, Piazon wchodzi.

78'

Dośrodkowuje z rzutu rożnego Isco wprost na głowę Roque Santa Cruza który pokonuje bramkarza. Na ten moment Malaga jest w ćwierćfinale.

77'

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROQUE SANTA CRUZ!!!!!

76'

Dośrodkowuje z rzutu rożnego Joaquin. Zbyt głęboko.

73'

Roque Santa Cruz zmienia Baptiste. Manuel Pellegrini chce zakończyć to spotkanie już w regulaminowym czasie gry.

72'

Atsu pada przed polem karnym, ale milczy gwizdek sędziego.

69'

Ostatnia zmiana w drużynie Porto Christian Atsu za Alexa Sandro.

65'

Zagubił się w własnym dryblingu w polu karnym Saviola i traci piłkę.

64'

Żółta kartka dla Toulalana za ostry wślizg od tyłu na Lucho Gonzalezie.

62'

Zbyt mocne podanie Savioli do Isco, ale młody Hiszpan zdołał sięgnąć jeszcze piłkę wślizgiem, jednak trafia jedynie w boczną siatkę.

59'

Dośrodkowuje Isco z rzutu rożnego, ale nie sięgnął piłki żaden z jego kolegów.

58'

Nieudolnie wybijał piłkę Otamendi pod nogi Savioli, ale nie wykorzystał tego błędu obrońcy Argentyńczyk.

56'

W spokojnym pozycyjnym ataku Malaga.

53'

Malaga - FC Porto

53'

Co raz odważniej atakują gospodarze.

50'

Dośrodkowuje z rzutu wolnego Antunes, ale wprost na głowę jednego z obrońców rywali.

49'

Ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną Defour za brzydki faul na Joaquinie.

46'

Rozpoczynamy II połowę spotkania.

46'

Zmiana w Porto. Boisko opuszcza Moutinho, pojawia się na nim Rodriguez.

21:39

Bramka Isco: LINK

21:36

Garść statystyk z pierwszej połowy: Posiadanie piłki:44%-56% Strzały: 5-2 Strzały celne: 3-0 Spalone: 4-1 Faule: 9-12

45'

Koniec I połowy. Malaga ożywiła się pod koniec tej odsłony gry, co przyniosło jej bramkę. Przypomnę, że przy takim wyniku czeka nas dogrywka.

44'

Isco uderza zza pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od nóg jednego z obrońców i poleciała prosto w okienko bramki.

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

40'

Kolejny błąd sędziego na niekorzyść Hiszpanów! Ładna wymiana piłki między graczami Malagi zakończona dośrodkodwaniem w pole karnne, gdzie błąd popełnił Helton i wypuścił piłkę z rąk, dzięki czemu jeden z graczy Malagi (przez eto zamieszanie nawet nie zwróciłem uwagi kto) skierował ją do pustej bramki. Arbiter dopatrzył się przewinienia Baptisty na bramkarzu rywali, o którym nie ma mowy.

38'

Niesłusznie odgwizdany spalony w groźnej sytuacji Malagi, chyba, że sędziemu chodziło o faul Toulalana który miał miejsce kilka sekund wcześniej.

35'

Strzał Antunesa zza pola karnego, z największym trudem piłkę nad poprzeczką przenosi Helton.

33'

Ukarany za brzydki faul taktyczny Jesus Gamez.

33'

Dośrodkowanie Savioli nie miało szans dotrzeć do żadnego z jego partnerów.

30'

Kolejna kartka dla zawodnika Porto, tym razem ukarany Alex Sandro.

30'

29'

Zakręcił obrońcami Moutinho i w ostatniej chwili jego strzał blokuje Weligton.

27'

Była okazja dla Malagi, wychodził na sytuacje sam na sam z bramkarzem Saviola, ale wcześniej sygnalizowany spalony.

24'

Defour ukarany żółtą kartką za niebezpieczne zagranie.

23'

Jak na razie zdecydowanie z więcej gry ma FC Porto, ale także nie stworzyło sobie jeszcze klarownej okazji.

21'

Wybija głową piłkę jeden z obrońców Malagi po rzucie rożnym, była jeszcze szansa na kontrę, ale w niepotrzebny drybling wdał się Isco.

19'

Walczył o piłkę z dwoma obrońcami Varela i wywalczył rzut rożny.

17'

Otamendi ukarany żółtą kartką.

16'

Atak pozycyjny Malagi, ale nie wiem o czym myślał sobie Saviola wyskakując do strzału głową zza pola karnego.

13'

Dośrodkowywał z rzutu wolnego Joaquin, głową strzela Weligton, długo spadała piłka po tym strzale, ale ostatecznie ląduje obok bramki.

12'

Varela fauluje w walce o piłce.

10'

Strzał Danilo z ostrego kąta. W trybuny.

9'

Minimalnie za mocne podanie Toulalana do Joaquina, a mogło być groźnie.

7'

Fauluje w środku pola Iturra.

5'

Spokojnie konstruuje atak pozycyjny drużyna gości.

3'

Oba zespoły od początku podeszły do meczu maksymalnie zmotywowane. Jak na razie dużo górnych piłek i głupich strat.

1'

Piłkarze FC Porto zaczynają od środka boiska.

20:37

Obaj trenerzy mają do dyspozycji praktycznie najmocniejsze jedenastki. Jedynym nieobecnym jest Eliseu (Malaga), który zmaga się z kontuzją.

20:32

Witam wszystkich na relacji live z rewanżowego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów, Malaga CF-FC Porto. W pierwszym meczu tych drużyn zdecydowanie przeważała drużyna dzisiejszych gości, ale na szczęście dla Malagi podopieczni Vitora Peiri zdołali zdobyć tylko jedną bramkę i sprawa awansu pozostaje wciąż otwarta.