1 : 3
manchester unitedManchester United
92'

91'

Hernandez strzela trzecią bramkę. Był 5 metrów od bramki, okiwał bramkarza, ale pogubił się, lecz leżąc już na murawie udało mu się czubkiem buta strzelic bramkę

91'

GOOL, Hernandez, 3:1

90'

Mamy kolejną zmianę. Tym razem schodzi Elderson, a wchodzi na murawę Ze Luis

90'

Hernandez z lewej strony do van Persiego, ale piłkę głową do bramkarza dogrywa Douglao

89'

Czerwone Diabły zepchnięte do defensywy

88'

Bardzo dużo pracuje w dzisiejszym meczu Rooney. Biega chyba najwięcej z całej drużyny i jest wszędzie

86'

Wchodzi Mossoro, schodzi Viana

86'

Wchodzi Barbosa, schodzi Amorim

86'

Jeśli mecz zakończy się takim wynikiem to Manchester będzie mial już 12 punktów i pewnie wyjdzie z grupy

85'

Strzela Rooney. Tym razem się nie myli

83'

Mamy kolejny rzut karny. Tym razem dla Manchesteru

82'

Beto dotąd bronił dobrze, ale ty wyjściem z bramki pogrążył swój zespół

80'

Van Persie przelobował Beto, który wyszedł za daleko od bramki

79'

GOOL, van Persie 1:1

78'

Sir Alex Ferguson troszeczke poddenerwowany siedzi na ławce, ale ten trener jak zawsze nie za bardzo chce ukazać swoje emocje

76'

Rooney potężnie strzelał z 20 metrów, ale pilka odbija się na róg od nóg Coelho

75'

Strzelal Valencia, ale broni Beto

74'

Kontuzjowany Nani schodzi. W jego miejsce Rafael

73'

Custodio otrzymuje żółtą kartkę za faul taktyczny na van Persiem

72'

Piłka prostopadle do Alana, ale dobrze wrócił Evra

71'

Salino fauluje Rooneya

69'

Żółta kartka dla Edera

69'

Eder chciał strzelić z przewrotki z linii szesnastki, ale trafił w plecy Andersona :)

67'

Mamy zmianę. Wchodzi van Persie, schodzi z boiska Welbeck. Ferguson wpuszcza swojego najlepszego strzelca

66'

Coelho znakomicie uderzył na bramkę. Futbolówka jeszcze odbiła sie od murawy przed De Gea, ale bramkarz Manchesteru świetnie wybija piłke do prawej strony

65'

Micael uderzony ręka w twarz. mamy rzut wolny z 25 metrów

64'

Micael na lewo do Edera, ale Smalling był szybszy i wybił wślizgiem pilke na aut

62'

Mamy zmianę w czasie przerwy. Na boisko wchodzi Ferdinand, schodzi z niego Evans

57'

Spotkanie zaczyna sie na nowo

22:08

Zaraz mecz zostanie na nowo rozpoczęty. Pilkarze wbiegają już na boisko

22:03

Dalej nic nie wiadomo, czy mecz zostanie dokończony dzisiaj czy przełożony na inny termin.

21:59

Coś stało się z oświetleniem. Winny jest chyba deszcz, który pada nieustannie. Piłkarze zeszli do szatni

57'

Ciemność nastała na Estadio AXA. Chwila przerwy

56'

Valencia doskonale znalazł sie na prawym skrzydle. Wzrucił piłkę, która dotarła do Welbecka, ale ten przyjmuje ją ręką

54'

Piłka z roznego w pole karne, ale piąstkuje Beto

53'

Nani bardzo mocno uderzył z za pola, ale mamy tylko korner

51'

Braga podbudowana tym golem. Cały czas Portugalczycy atakują

50'

I mamy gola, po pewnym strzale Alana

49'

Mamy rzut karny po faulu Evansa na Custodio

48'

Z rzutu wolnego wrzucał Viana, ale pilka posłana za lekko i wybijają piłkarze Manchesteru

47'

Boisko coraz bardziej zalane, a deszcz padac nie przestaje

21:46

Zaczynamy!

21:44

Piłkarze już wychodza na boisko. Zaraz rozpocznie się druga część spotkania

46'

Koniec pierwszej polowy

45'

Micael uderzał z za pola karnego, ale futbolówka odbija się od Evansa

44'

Valencia wrzucił z prawej strony do Naniego, który uderzył piłkę głową, ale spokojnie łapie Beto

43'

Sir Alex Ferguson, jak zwykle spokojnie ogląda mecz z ławki rezerwowych, natomiast Jose Peseiro szaleje przy linii bocznej

40'

Większe posiadanie piłki ma Manchester (40% - 60%), ale to Braga coraz odważniej atakuje

39'

Z wolnego z lewej strony wrzucał Alan, ale piłka bezpiecznie ląduje w rękach hiszpańskiego bramkarza Manchesteru United

39'

Żółta kartkę otrzymuje Smalling za brzydki lecz nieszkodliwy faul

35'

W Portugalii cały czas pada, ale to nie przeszkadza zawodnikom

34'

Znowu próbuje, atakować Manchester, ale Sporting, gra pressingiem już na połowie rywala

32'

Bardzo groźna akcja Bragi. Ruben Micael nie doskoczył jednak do piłki, która trafiła do Edera. Napastnik Bragi uderzył po ziemi, ale łapie De Gea

30'

Valencia kolejny raz chcial wrzucać, ale piłka odbiła się od Amorima i mamy rożny. Piłke uderza głową Evans, ale to był za slaby strzał

27'

Valencia źle wrzucił w pole, ale mamy aut i piłka dalej w posiadaniu Czerwonych Diabłów

27'

Nani wrzucał w pole karne, ale futbolówka odbiła się od Eldersona i mamy korner

26'

Braga cały czas atakuje, ale dobrze spisuje sie defensywa Manchesteru, która wypycha gości jak najdalej od pola karnego

23'

Eder w znakomitej sytuacji. Jednak głową trafił piłką w słupek

23'

Na boisko wraca Smalling

22'

Alan wrzucał piłkę w pole, futbolówka trafiła do Micaela, który z powietrza uderzył pilkę, ale nad bramką

20'

Coś dzieje się Smallingowi. Zawodnik zszedł za linię boczną, gdzie zajmuje się nim lekarz

19'

Na spalonym Eder

17'

Ruben Micael zdecydował sie na strzał, jednak piłka poleciała metr od słupka

17'

Evra próbował z lewej strony wrzucić piłkę w pole karne, ale próba nieudana, piłka poslana za głęboko i kolejny raz broni Beto

14'

Nerwowo gra Sporting, zaraz po rozpoczęciu przez bramkarza tracą piłkę na rzecz napastników Manchesteru, który gra wysokim pressingiem

12'

Bardzo dobrze do środka chciał dograć Alan, ale Rooney był szybszy i przeciął to podanie

9'

Tym razem dobrze w pole karne z prawej strony wrzucił Nani, ale pilke łapie Beto, który dobrze odczytał to zagranie

9'

Ruben Micael próbował strzału na bramkę z 25 metrów, ale został zablokowany przez Andersona

7'

Eder zostal wypuszczony na czystą pozycję, ale piłka byla odrobinę za silna i napastnik Bragi musiał uderzać ją praktycznie z linii bramkowej i piłka przeleciała przez cale pole karne

6'

Prostopadła piłka ze środka pola do wychodzącego Naniego, ale skrzydłowy Manchesteru był na spalonym

4'

Czerwone Diabły spokojnie konstruują atak pozycyjny

2'

Juz mamy pierwszy atak ze strony Manchesteru. Długa pilke do Naniego na prawą stronę dograł Evra, ale gracz Manchesteru był dobrze kryty i zmuszony został oddac piłke do tyłu

20:45

Zaczynamy!

20:39

Piłkarze już w tunelu. Zaraz usłyszymy hymn Ligi Mistrzów i mecz sie rozpocznie

20:31

Piłkarze są na rozgrzewce, ale lada chwila powinni zejść do szatni by przygotować sie do spotkania

20:25

Sędzia spotkania jest Felix Brych. Niemiecki arbiter prowadził w tym sezonie już 2 spotkania Ligi Mistrzów

20:21

Jeśli Manchester wygra lub zremisuje to zapewni sobie, 2 kolejki przed końcem fazy grupowej, awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów

20:15

Znamy już składy. Manchester w nie najsilniejszym składzie, ale to właśnie Czerwone Diabły prawie na pewno wyjdą z grupy i Ferguson mógł sobie pozwolić na wystawienie rezerwowych, choć i tak to bardzo silna drużyna

20:12

Estadio AXA to jeden z najbardziej nietypowych stadionów w Europie. Za bramkami są skały. Stadion wygląda jak z bajki

20:10

Estadio AXA

20:03

Witam i zapraszam na mecz 4 kolejki Ligi Mistrzów. Tym razem na Estadio AXA zmierzą się SC Braga i Manchester United. To z pewnością będzie bardzo ciekawe spotkanie