malagaMalaga CF
92'

Koniec spotkania. Porto wygrywa 1:0.

91'

Rzut wolny z narożnika pola karnego dla Malagi. wykonanie fatalne od bramki Helton.

90'

Mamy już 90-stą minutę spotkania wciąż Porto prowadzi jedną bramką.

90'

Zmiana taktyczna. Andre Castro wchodzi za Lucho Gonzaleza.

87'

FC Porto - Malaga CF

86'

Cały czas przewagę w ostatnich minutach posiadają zawodnicy zespołu z Estadio Dragao. Gości przeszli do defensywy, będą chcieli zaskoczyć rywali jakąś kontrą.

83'

Piłkarze FC Porto znowu wzięli się do roboty, chyba zdają sobie sprawę, że wynik 1:0 to może być za mało w perspektywie rewanżu.

80'

W ostatnich minutach zarysowała się przewaga podopiecznych Manuela Pellegriniego. Jak na razie pozostają oni bez poważniejszych okazji podbramkowych.

78'

Ostatnia zmiana w ekipie Malagi. Za Iturrę wchodzi Camacho.

77'

Za Julio Baptistę wchodzi Piazon.

75'

Malaga poczyna sobie coraz śmielej pod bramką Heltona, przed chwilą było groźnie w polu karnym, ale napastnikowi gości nie udało się oddać strzału.

73'

Manuel Iturra ukarany żółtą kartką.

70'

Porto - Malaga CF

69'

Christian Atsu wchodzi za Marata Izmaiłowa.

66'

Tymczasem w Londynie Arsenal zdołał strzelić bramkę. Jej autorem Lukas Podolski

65'

Zawodnicy Porto wyraźnie zwolnili tempo gry. Nie atakują już tak zawzięcie.

63'

Teraz zespół Malagi zaczął grać nieco odważniej. Podopieczni Manuela Manuel Pellegriniego nieśmiało dążą do wyrównania.

61'

Francisco Portillo wchodzi za Joaquina.

59'

James Rodriguez od razu po wejściu na boisko chciał wpisać się na listę strzelców. Jego uderzenie minęło słupek.

57'

Za Varelę wchodzi James Rodriguez.

55'

Joao Moutinho uradował kibiców na Estadio Dragao. Alex Sandro znakomicie zagrał do Moutinho, Portugalczyk w sytuacji sam na sam dostawił nogę do futbolówki i pewnie pokonał Caballero.

55'

55'

GOOOOOL! Joao Moutinho. 1:0 dla Porto

51'

Kolejna wyśmienita sytuacja Porto. Jak to nie wpadło? Po centrze z lewej strony Marat Izmaiłow próbował zagraniem wślizgiem wrzucić piłkę do bramki, Rosjaninowi zabrakło bardzo niewiele.

49'

Warty odnotowania fakt. Zawodnicy gości wywalczyli rzut rożny...

48'

47'

I od początku ruszyli piłkarze Porto. Dośrodkowanie Danilo, ale do futbolówki pewnie wyskoczył i chwycił ją Caballero.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec I połowy. Do przerwy bez goli.

44'

Jeszcze jeden strzał zawodników Porto. Uderzenie Izmaiłowa niecelne

42'

Pierwsza połowa spotkania jest zupełnie jednostronna. Piłkarze Malagi kompletnie w niej nie istnieli. Może w drugiej połówce wezmą sie w garść?

41'

W Porto wciąż bez bramek, tymczasem na Emirates Bayern bez problemów radzi sobie z Arsenalem i prowadzi 2:0.

38'

Kolejna akcja gospodarzy. Strzału zza pola karnego spróbował Brazylijczyk Danilo. Uderzenie zawodnika Porto było bardzo niedokładne.

36'

Teraz nie popisał się Helton, brazylijski bramkarz Smoków. Golkiper Porto fatalnie wybijał futbolówkę, ale podopieczni Manuela Pellegriniego nie byli w stanie wykorzystać tej sytuacji.

34'

Próbkę swoich możliwości pokazał teraz Jackson Jackson Martinez. Zawodnik Porto znakomicie przyjął sobie piłkę, ale w ostatniej chwili zdołał zastopować go Sergio Sanchez.

31'

Ostre dośrodkowanie Joao Moutinho z rzutu rożnego, ale żaden z jego partnerów nie doszedł do tej piłki. Przewaga "Smoków" nie podlega dyskusji.

28'

Kolejna groźna akcja Porto. Joao Moutinho zdecydował się na strzał z dystansu. Wilfredo Caballero pewnie złapał to uderzenie w rękawice.

24'

Dużo walki z obu stron w środkowej strefie boiska. Jak na razie spotkanie może nieco rozczarowywać.

21'

Pierwsze 20 minut to przewaga ekipy z Estadio Bragao. Zawodnicy Malagi źle weszli w to spotkanie.

19'

Zawodnicy Malagi jak na razie zostali zupełnie stłamszeni, mają problem nawet z wyjściem z własnej połowy boiska.

17'

Przewaga FC Porto. Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Główkował Silvestre Varela i pomylił się nieznacznie.

14'

Niecelna główka Fernando po rzucie rożnym.

11'

Optyczną przewaga piłkarzy FC Porto. Zawodnicy Malagi starają się groźnie akcja przeprowadzać głównie po szybkich atakach.

7'

Przepraszamy za chwilowe problemy natury technicznej

4'

Faworytem rywalizacji jest FC Porto, za portugalskim zespołem przemawia przede wszystkim doświadczenie na arenie międzynarodowej

2'

Od początku atakują gospodarze, pierwszy strzał Jacksona Martineza na bramkę Wilfreda Caballero

20:45

Pierwszy gwizdek Marka Clattenburga i zaczynamy dzisiejsze spotkanie!

20:40

Malaga i FC Porto zagrają dziś po raz pierwszy przeciwko sobie. Kto okaże się lepszy, i osiągnie przewagę przed rewanżem, który odbędzie się 13 marca w Hiszpanii?

20:33

Sędzią tego spotkania jest Anglik - Mark Clattenburg, o którym głośno było kilka miesięcy temu, kiedy prowadził pojedynek Chelsea z Manchesterem United. Piłkarze obu zespołów zarzucali mu rasistowskie wyzwiska względem nich.

20:27

Faworytem tego spotkania jest FC Porto, które na swoim boisku bardzo rzadko przegrywa. Portugalski klub przewodzi w ligowej tabeli, jak na razie nie zanotował jeszcze porażki. Nie można jednak lekceważyć piłkarzy Malagi, którzy są rewelacją tego sezonu, zarówno w hiszpańskiej lidze, jak i Lidze Mistrzów

20:22

Trenerzy obu zespołów podali już składy na dzisiejsze spotkanie. Manuel Pellegrini nie może skorzystać dziś tylko z Eliseu, natomiast Vítor Pereira ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Zapowiada się ciekawy pojedynek pomiędzy dwoma klubami z półwyspu Iberyjskiego

20:18

Jeszcze 30 minut do rozpoczęcia spotkania, w którym FC Porto podejmie Malagę. Dzisiejszy pojedynek zostanie rozegrany na Estádio do Dragão.