FC BarcelonaFC Barcelona
4 : 0
AC MilanAC Milan
22:36

Niemożliwe stało się możliwe! Po znakomitym meczu Barcelona pokonała Milan, 4:0 i to zawodnicy Dumy Katalonii zagrają w 1/4 LM. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

22:34

Z prawej strony Sanchez wrzucił piłkę w pole karne. Tam najlepiej znalazł się Alba, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie go pokonał

92'

GOOOOOL!! 4:0!! Jordi Alba

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

89'

Wrzuta Alvesa została zablokowana i mamy rzut rożny dla gospodarzy

87'

Na spalonym "Il Faraon"

83'

Adriano za Pedro

82'

Krkić płasko wrzucił piłę w pole karne i tylko ofiarna interwencja Alby uratowała Barcelonę przed utratą bramki!

81'

Robinho podał do Muntari'ego, ale Ghańczyk stracił piłkę na rzecz obrońcy gospodarzy

79'

GOOL!! Sanchez..... ale bramka nie uznana, ponieważ w momencie podania Chilijczyk był na spalonym

78'

Puyol za Mascherano

78'

Alba dostał prostopadłe podanie na lewą stronę. Zdecydował się na dośrodkowanie, ale zostało ono zablokowane przez Abate

76'

Na spalonym Abate

74'

W miejsce Flamini'ego na boisku pojawia się Krkić

74'

Wchodzi Sanchez, schodzi Villa

73'

Z rzutu wolnego uderzał Messi, ale trafił prosto w mur

71'

Na spalonym Boateng

70'

Zza pola karnego uderzał Villa, ale jego strzał został zablokowany

68'

Po wrzuceniu piłki przez Boatenga, w polu karnym piętą uderzał Flamini, ale został zablokowany przez Pique

66'

Po dośrodkowaniu Abate piłka przeleciała całe pole karne i po drugiej stronie boiska wyszła na aut

65'

W ataku Pedro faulował Abate

62'

Messi uderzył z dystansu, ale piłka poleciała daleko od bramki

60'

...... i Robinho za Nianga

60'

Muntari za Ambrosini'ego......

55'

Barcelona - Milan

21:58

Xavi podał do Villi, ten minął Constanta i będąc sam na sam z bramkarzem bez problemu go pokonał

55'

GOOOOL!! 3:0!! David Villa

54'

Mexes ukarany żółtą kartką za faul na Messim

53'

Po dośrodkowaniu Nianga, z półobrotu uderzał Boateng, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

52'

Dośrodkowanie Nianga zablokował Alba i mamy rzut rożny dla gości

49'

W kole środkowym faulowany był Messi

48'

Messi minął trzech rywali, wpadł w pole karne, ale oddał za lekki strzał dla bramkarza

47'

Dwójkowa akcja Boatenga z Niangiem zakończyła się niedokładnym podaniem tego pierwszego

46'

Barcelona zaczyna drugą połowę!!

21:35

Za nami pierwsza połowa tego spotkania, w której Barcelona całkowicie zdominowała Milan i odrobiła straty z pierwszego meczu. Jeśli Milan myśli o przywróceniu korzystnego dla siebie rezultatu to po przerwie musi zagrać zdecydowanie odważniej. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

46'

Za faul na Pedro, żółtą kartką został ukarany Flamini

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

44'

Dośrodkowanie Alvesa przed pole karne wybili obrońcy gości

42'

W środku pola Iniesta był faulowany przez Nianga

41'

Żółta kartka dla Pedro za faul na Abate

21:25

Messi otrzymał idealne podanie przed pole karne, spokojnie ustawił sobie piłkę do strzału i uderzył tak, że Abbiati był bez szans

40'

GOOOOOL!! 2:0!! Leo Messi

38'

Błąd popełnił Mascherano. Piłkę przechwycił Niang, który wyszedł sam na sam z Valdesem, ale trafił w słupek!

37'

Dośrodkowanie Alvesa na rzut rożny wybił Niang

36'

Długie podanie w kierunku Villi pewnie wyłapał bramkarz gości

34'

El Shaarawy minął Pique, wpadł w pole karne, ale oddał za lekki strzał dla Valdesa

32'

Zapata zagrywał na lewą stronę do El Shaarawy'ego, ale uczynił to za mocno i od autu rozpoczną gospodarze

30'

Niang dośrodkował w pole karne, tam z przewrotki próbował uderzać "Il Faraon", ale uczynił to w beznadziejny sposób i piłkę złapał bramkarz

29'

Boateng w pole karne prostopadle zagrał do El Shaarawy'ego, ale za mocno i od bramki rozpocznie Valdes

26'

Poza boiskiem przebywał Flamini, któremu trzeba było zabandażować głowę. Masażyści Milanu szybko to uczynili i były gracz Arsenalu gra dalej

25'

Xavi zagrał na prawą stronę do Alvesa, ten dośrodkował z pierwszej piłki, ale uczynił to niecelnie i od bramki rozpoczną goście

22'

Zółta kartka dla Boatenga, a faulowany był Iniesta

21'

Z rzutu wolnego uderzał Xavi, ale trafił prosto w mur

17'

Xavi uderzył z dystansu i znów genialna interwencja Abbiati'ego uratowała Milan!

16'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał "Il Faraon", ale obrońcy Barcelony pewnie wyjaśnili tę sytuację

15'

Pedro wpadł w pole karne gości, ale jego rajd został zatrzymany przez Abate

14'

FC Barcelona - AC Milan

13'

Po wybiciu piłki przez obrońców Milanu, przed polem karnym przejął ją Iniesta. Hiszpan uderzył jak z armaty i tylko genialna interwencja Abbiati'ego uratowała Mediolańczyków przed utratą drugiej bramki!

11'

W polu karnym Milanu padał Pedro, ale węgierski sędzia dobrze zinterpretował tę sytuacje i nie użył gwizdka

9'

Boateng zagrał w pole karne, tam El Shaarawy dopadł do piłki, ale oddał za lekki strzał, by pokonać Valdesa

5'

20:52

Messi na linii pola karnego przyjął sobie piłkę i mimo asysty czterech rywali oddał piękny, precyzyjny strzał, który wpadł idealnie pod poprzeczkę bramki Milanu

5'

GOOOOOL!! 1:0!! Leo Messi

4'

Busquets prostopadle zagrał do Messiego, ale Argentyńczyk został zatrzymany przez obrońcę Milanu

1'

Milan rozpoczyna mecz!!

20:40

Obie jedenastki są już na murawie Camp Nou, a z głośników dobiega hymn Ligi Mistrzów. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania

20:35

Ławka rezerwowych Milanu: Amelia, De Sciglio, Bonera, Muntari, Nocerino, Robinho, Krkić

20:30

Ławka rezerwowych Barcelony: Pinto, Puyol, Adriano, Fabregas, Sanchez, Song, Tello

20:25

Czy tak będzie wyglądała dzisiejsza taktyka Milanu?

20:20

Milan także wygrał ostatnie spotkanie na krajowym podwórku. Zespołem, który przegrał z podopiecznymi trenera Allegri'ego okazała się Genoa. Dzięki temu zwycięstwu klub z Mediolanu zmniejszył stratę do drugiego w tabeli Napoli i teraz wynosi ona zaledwie dwa punkty.

20:15

W ostatnim meczu ligowym Barcelona bez problemów pokonała czerwoną latarnię ligi hiszpańskiej Deportivo La Coruna, 2:0. Zwycięstwo pozwoliło podopiecznym trenera Vilanovy utrzymać bezpieczną przewagę nad drugim w tabeli Realem i znacząco przybliżyło ich do wywalczenia mistrzowskiej korony.

20:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

20:05

Czy Barcelona odrobi straty z Mediolanu? Czy też Milan jeszcze bardziej pogrąży Dumę Katalonii? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

20:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 1/8 Ligi Mistrzów, w której to FC Barcelona na własnym stadionie podejmować będzie AC Milan. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ