Borussia DortmundBorussia Dortmund
3 : 0
Szachtar DonieckSzachtar Donieck
92'

Koniec meczu! Drużyna z Dortmundu pewnie pokonuje Szachtar Donieck i zapewnia sobie awans do następnej rundy. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

90'

Doliczono minutę.

89'

Niecelne dośrodkowanie Piszczka.

88'

Okres spokojnej gry po obu stronach.

85'

Borussia już stara się dowieźć korzystny wynik do końca.

82'

I zmiana w zespole gości. Za Hubschmana wszedł Stepanenko.

82'

Sahin za Gundogana.

80'

Ale akcja indywidualna Reusa! Wyszedł sam na sam, ale przestrzelił! Mogło być 4-0!

77'

Weidenfeller ratuje Borussie! Rakicki uderzał, ale Weidenfeller ponownie na miejscu! Czy Szachtar strzeli przynajmniej honorową bramkę?

74'

Dobra akcja Borussii! Reus wycofał piłkę do Grosskreutza, ten oddał strzał, ale Piatow czubkami palców sparował tę piłkę.

70'

Borussia Dortmund - Szachtar Donieck

73'

Lewandowski zagrywał do Geotze, ale tego ubiegli obrońcy.

69'

Schodzi strzelec trzeciej bramki - Kuba Błaszczykowski żegnany owacjami na boisku. Za niego wchodzi Grosskreutz.

68'

Goetze dorzucał piłkę z lewej strony, ale za krótko.

68'

Borussia zrzuciła troszkę z tonu i już tak szaleńczo nie atakuje.

64'

Tym razem przed szansą Goetze! Minął obrońce, ale nieczysto trafił w piłkę i piłka powędrowała nad bramką!

63'

Przed szansą Rakicki, ale jego strzał ląduje w rękawicach Weidenfellera!

59'

Błąd golkipera gości! Piatow sparował piłkę przed siebie po strzale jednego z zawodników Borussii, ale Kuba dopadł do piłki i podwyższył wynik tego meczu!!

59'

Błaszczykowski!! 3-0!!!

57'

Goetze wpadł w pole karne, uderzał z ostrego kąta, bramkarz Szachtara bez problemów!

55'

Reus oddał strzał z rzutu wolnego z ok. 20 metrów, Piatow broni to uderzenie!

52'

Mchitarjan z bardzo ostrego kąta wysoko nad bramką.

50'

Fernandinho przed szansą! Weidenfeller w tym pojedynku jednak górą!

49'

Ale początek drugiej połowy przez Szachtar. Od początku drugiej połowy Borussia ma problemy z grą obronną!

48'

I ponownie Costa! Jego strzał po długim słupku mija bramkę Borussii.

48'

Ale okazja Costy! Wbiegł w pole karne, ale uderzył prosto w golkipera dortmundczyków.

46'

Mamy także zmianę w zespole gości. Za Taisona wszedł Douglas Costa.

46'

Kehl za Bendera.

46'

Początek drugiej połowy.

21:47

Obydwie jedenastki już na murawie. Czy Szachtar jest w stanie jeszcze odwrócić losy tego meczu?

45'

Koniec pierwszej połowy. Borussia zasłużenie prowadzi z Szachtarem 2-0. Wracamy za 15 minut.

43'

Bomba Piszczka z dystansu wysoko nad bramką!

42'

Świetne podanie Reusa do Lewandowskiego, ale strzał polaka zablokowany!

40'

Nic nie wskazuje na to aby goście mieli odpowiedzieć golem. Borussia bezapelacyjnie dominuje w tym meczu.

38'

37'

Świetne dośrodkowanie z prawej strony Lewandowskiego, Goetze na pełnym biegu nie dał szans bramkarzowi gości!!!

37'

GOETZE!! 2-0!!!!!!

34'

Borussia cały czas atakuje. Widać gołym okiem, że gospodarze chcą pójść za ciosem.

31'

Po rzucie rożnym Santana najwyżej wyskoczył do piłki i dał prowadzenie Borussii!!!!

31'

1-0!!!!!!!!!! Santana!!!!!!!!!!!!!!!!

30'

Goetze wpada w pole karne, uderza, ale jego uderzenie także zablokowane!

28'

Znowu gospodarze przed szansą! Piłkę otrzymał Piszczek, ale jego strzał został zablokowany!

24'

Fernandinho z linii pola karnego, ale bardzo niecelnie.

23'

Mecz póki co toczy się dość spokojnie.

20'

Bardzo dziwna sytuacja na boisku! Lewandowski pada na boisku, zawodnikowi Szachtara należała się zółta kartka oraz faul dla gospodarzy. Nie ujrzeliśmy ani kartki ani faulu...

19'

18'

Rzut rożny dla Borussii, ale bity za krótko i defensorzy gości wybijają piłkę.

16'

Ponownie zamieszanie w polu karnym Szachtara! Schmelzer wbijał piłkę z lewej strony, ale Goetze nie trafia w piłkę!

15'

Kucher ukarany żółtą kartką za faul na Lewandowskim.

13'

Borussia przed szansą! Zamieszanie w polu karnym. Przed szansą Lewandowski, ale upadł, sędzia pozostał niewzruszony.

11'

Mchitarjan dośrodkowywał z lewej strony, ale Subotić blokuje tą wrzutkę.

9'

Ostatnie minuty troszkę spokojniejsze. Borussia atakuje atakiem pozycyjnym.

7'

Borussia od początku meczu kontroluje i stwarza sobie sytuację. Szachtar nieco cofnięty na własnej połowie.

5'

Dośrodkowanie Piszczka, ale defensorzy Szachtaru od początku czujni we własnym polu karnym.

2'

Już bardzo ładna szybka akcja Borussii! Błaszczykowski popędził prawą stroną, zagrał do środka do Reusa, ten odegrał do Lewandowski który jeszcze raz zagrał do Reusa, ale wrzutka Reusa niedokładna.

20:46

Początek meczu. Przy piłce Szachtar.

20:42

Jedna jak i druga drużyna już na murawie. Czas na HYMN Ligi Mistrzów!

20:41

Na Signal Iduna Park świetna atmosfera. Kibice już wyczekują pierwszego gwizdka arbitra.

20:41

Rezerwowi piłkarze Szachtara: Anton Kanibołocki, Sergei Krywtosow, Taras Stepanenko, Vasyl Kobin, Olexiy Gai, Douglas Costa, Eduardo da Silva.

20:41

Rezerwowi piłkarze Borussii: Mitchell Langerak, Sebastian Kehl, Moritz Leitner, Nuri Sahin, Kevin Grosskreutz, Leonardo Bittencourt, Julian Schieber.

20:35

Zawodnicy obu zespołów będą się powoli udawać do szatni na ostatnią przedmeczową odprawę. Kto Waszym zdaniem będzie dzisiaj świętować awans do następnej rundy?

20:25

Piłkarze ostatnie minuty spędzają na rozgrzewce. Za 20 minut rozpoczynamy wielkie widowisko!

19:56

Zachęcam także do przeczytania Zapowiedzi tego meczu

19:55

W Doniecku padł wynik 2-2. Tym samym Borussii bezbramkowy remis pozwoli awansować do następnej rundy.

19:54

W składzie Borussii dzisiaj trzech polaków. Czy Polskie trio wyeliminuje Szachtara z Ligi Mistrzów?

19:54

Witam Wszystkim na relacji z meczu rewanżowego Ligi Mistrzów gdzie Borussia Dortmund na własnym obiekcie podejmie Szachtar Donieck.