Bayern MonachiumBayern Monachium
0 : 2
Arsenal LondynArsenal Londyn
22:36

Arsenal odpada, choć żegna się honorowo. Nie mamy już angielskich zespołów w Lidze Mistrzów. Bayern może mówić o szczęściu w sytuacji gdy pudłował Gervinho. Nas cieszy świetny mecz w bramce Łukasza Fabiańskiego. Dziękujemy za uwagę.

95'

Koniec meczu!! Arsenal wygrywa, ale odpada z Ligi Mistrzów!!

93'

Długo w narożniku utrzymują się gospodarze.

93'

Ostatnia minuta na Allianz Arena. Czy wystarczy czasu Arsenalowi? Czy zdoła obronić się Bayern?

92'

Fauluje Arteta. Bayern z własnej połowy.

92'

Walczą o piłkę piłkarze nawet po gwizdku! Mamy emocje!

91'

180 sekund dolicza arbiter.

90'

Arteta w pole karne z rzutu wolnego, ale piłka ponad głowami wszystkich zawodników. Od bramki Neuer.

89'

Rosicky faulowany przez Gomeza.

88'

Jeszcze żołta kartka dla stopera Arsenalu.

87'

Po rzucie rożnym z bardzo trudnej pozycji bramkę zdobył Koscielny!! Czekają nas jeszcze emocje w końcówce!!

87'

GOOOOOOOLLLLLL!!! 2:0!!!!!!!!! Koscielny!!!!!

86'

Chamberlain wywalczył rzut rożny dla Kanonierów.

84'

Cazorla niby niewinnie, ale taktycznie fauluje. Kolejny kartonik.

84'

Żółta kartka dla Martineza za taktyczny faul. Zawodnik ten będzie pauzował w następnym meczu.

83'

Miller świetnie zamieszał obrońcami Arsenalu, ale ten mecz to mecz Łukasza Fabiańskiego!!

82'

Tymoschuk wchodzi w miejsce Kroosa.

80'

Faul Mertesackera na Robbenie. Żółta kartka.

80'

Dobra akcja na lewej flance Kanonierów zakończona dobrym wbiegnięciem Gervinho w pole karne. Skrzydłowy Arsenalu obrócił się przytomnie i z bliskiej odległości minimalnie spudłował!

79'

Gervinhooooo!!!!!! Ależ blisko bramki Arsenal!!

78'

Szansa Arsenalu!! Jenkinson płasko do Giroud, który przewrócił się i nie zdołał odegrać piłki do świetnie ustawionego Cazorli!

75'

Robben świetnie ograł Gibbsa, zszedł do środka, ale jego strzał, znów niecelny!

74'

Głupie zachowanie Giroud. Francuz odkopnął piłkę i otrzymał żółtą kartkę.

74'

Odpowiedź gospodarzy. Schodzi Mandzukic, za niego Mario Gomez.

72'

Schodzi także Walcott, za niego młodziutki Oxlade-Chamberlain.

72'

Zmiana. Schodzi Ramsey, wchodzi Gervinho.

71'

Arsenal mając nadzieje na awans musi podkręcić tempo.

71'

Piłka po rzucie rożnym wybita przed pole karne, tam z powietrza uderza Robben, jednak znów niecelnie.

69'

Fabiański!!!!! Muller świetnie zagrywał piętką do Robbena, ten wyszedł sam na sam z Łukaszem, ale Polak świetnie interweniował!

68'

Gibbs wdaje się w drybling na lewej stronie i traci piłkę. Robben z prawej strony w pole karne, ale piłka wybita przez jednego ze stoperów.

65'

Lahm zagrywa płasko przed pole karne, a tam na 20. metrze był Luis Gustavo, który oddał bardzo techniczny strzał, strzał ostatecznie minimalnie niecelny!

64'

Robben : Rosicky 1:0.

64'

Mandzukić z autu do Mullera, który byłby na spalonym, gdyby nie to, że nie obowiązuje on przy wyrzucie piłki z autu. Piłka po jego strzale i jeszcze po rykoszecie w rękach Fabiańskiego.

62'

Cazorla w mur... Robben biegł za piłką tak ofiarnie, że nie będzie nawet autu dla Kanonierów.

62'

Rosicky faulowany na dwudziestym piątym metrze od bramki Neuera. Może być groźnie.

60'

Pierwszy kwadrans drugiej połowy i ciężko powiedzieć, która z drużyn gra z nożem na gardle, bo to Bayern wykazuje większą aktywność.

60'

Muller zszedł z futbolówką do środka i z 20. metrów oddał płaski strzał na krótki słupek bramki Fabiańskiego, ten jednak spokojnie wyłapuje piłkę.

58'

Kotratak Arsenalu przerwany przez Lahma - to mogło się skończyć w jeden sposób - żółty kartonik.

57'

Rosicky "na chaos", ale na spalonym Walcott, choć ta decyzja wydaje się wątpliwa.

56'

Giroud pokusił się o uderzenie z półwoleja, jednak jego strzał daleko od bramki Neuera.

55'

Lahm bardzo odważnie wbiegał w strefę obronną Arsenalu, ale powstrzymał go Koscielny.

53'

Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska...

52'

Bayern Monachium - Arsenal Londyn

52'

Znów aktywny od początku drugiej części Robben uderza na bramkę Fabiańskiego, jednak ten strzał holendra daleki od ideału.

51'

Robben na prawo do Kroosa, ten w pole karne, ale Koscielny wybija na rzut rożny.

49'

Kroos!! Kolejne uderzenie z dystansu i piłka szybuje niedaleko obok słupka Fabiana!

48'

Robben!! Płasko strzelał sprzed pola karnego, piłka obok słupka!!

46'

Wracamy na Allianz Arena. Czas na drugą połowę meczu! Liczymy na wielkie emocje!! Od środka Bayern.

21:33

Pierwsza część spotkania rozpoczęła się bardzo obiecująco, jednak później nieco rozczarowała. Arsenal spuścił z tonu, a i Bayern grał bardzo powoli i czytelnie. Trzeba jednak zaznaczyć, że gospodarze mogą sobie na to pozwolić. Liczymy, że w drugiej połowie tempo wzrośnie!!

46'

Koniec pierwszej połowy spotkania!!

45'

Jeszcze jedna minuta.

44'

Żółta kartka dla Gibbsa, który ściął w pół wychodzącego z kontratakiem Robbena.

44'

Ramsey w pole karne, ale zbyt płasko.

43'

Ostatnie minuty pod dyktando The Gunners.

43'

Napastnik Arsenalu wrócił na boisko, ale wyraźnie utyka.

41'

Wydaje się, że francuz niedługo wróci na boisko.

40'

Długo utrzymywał się przy piłce Arsenal, ale mądrze bronił się Bayern. Teraz na murawie leży Giroud, który doznał urazu w starciu z van Buytenem.

39'

Z kontrą mogli wyjść goście, ale efektownym wślizgiem niebezpieczeństwo zażegnał Lahm.

38'

Aut dla gospodarzy na połowie Arsenalu.

37'

Na boisku chwila oddechu, a do rozgrzewki wychodzą pierwsi rezerwowi.

35'

Świetna wrzutka Kroosa po rzucie wolnym i z trudnością, ale skutecznie interweniuje Gibbs

34'

Rzut wolny dla Bayernu na wysokości 35. metra od bramki Łukasza.

33'

W końcu Arsenal. Walcott z prawej strony z wysokości 16. metra zagrywał wzdłuż bramki Neuera, ale tym razem Giroud nie sięgnął piłki!

32'

Muller!!!! Zawodnik Bayernu znalazł się w świetnej pozycji do zdobycia bramki po złym wybiciu Mertesackera, ale piłka uderzyła tylko w boczną siatkę!!

31'

30'

Totalną kontrolę nad spotkaniem przejął Bayern

30'

Robben!! Holender uderzał płasko na bramkę "Fabiana", piłka jednak obok słupka Polaka.

30'

Egoistycznie zachował się jednak w poprzedniej akcji Robben, który mógł podać do wychodzącego na czystą pozycję Mullera.

29'

Kontratak miał zespół Bayernu i widzowie oglądali świetny pojedynek Robbena i Jenkinsona, gdzie górą był stoper Arsenalu.

27'

Znów podoba akcja. Piłka wędruje po okręgu, później z bocznej strefy pola karnego zostaje wycofana na 16. metr, tam znalazł się Kroos i strzelił lepiej niż Martinez, ale Fabiański znów czujny na linii.

26'

Zepchnęli gracze Bayernu Arsenal do bardzo głębokiej defensywy. Po dobrej akcji fatalnie strzelał z 17. metrów Martinez.

25'

Dobra akcja Bawarczyków zakończona wrzutką Gustavo z prawej strony, ale do tej pory pewnie w bramce wygląda Łukasz Fabiański.

24'

Po początkowym szturmie zdecydowanie zwolnili tempo piłkarze z Londynu.

22'

Wracamy na boisko. Faul w środku pola i znów fauluje Ramsey. Sędzia spotkania jednak nie ucieka się do indywidualnej kary.

21'

W chwili obecnej i tak Kanonierzy muszą strzelić jednak trzy bramki jeśli chcą myśleć o awansie. Każde niższe zwycięstwo promuje Bayern.

20'

@Tomasz Górski: Tak tak, dziękuję za czujność. Oczywiście w pierwszym meczu na Emirates było 3:1 dla Bawarczyków.

19'

Atak pozycyjny Arsenalu.

18'

Piłka na wolne pole do Mandzukicia, ale Fabiański pewnie interweniuje na 15. metrze.

16'

Lahm mocno wstrzeliwał piłkę w pole karne Fabiańskiego, ale obrońcy Arsenalu ofiarnie interweniowali.

15'

Wysoki pressing Bawarczyków skutkuje wybiciem piłki w aut przez Kanonierów.

15'

Obiecujące pierwsze minuty tego spotkania, choć widać, że Bayern nie wskoczył jeszcze na najwyższe obroty.

13'

Cazorla uderza na bramkę Neuera, ale piłka przelatuje obok bramki.

12'

Po dośrodkowaniu Kroosa z powietrza uderzał Luis Gustavo, jednak jego potężne uderzenie minęło bramkę Fabiana!!

11'

Rzut rożny dla Bayernu...

10'

Od autu z lewej strony Gibbs... Arsenal wychodzi z własnej połowy, ale na części przeciwnika traci piłkę.

8'

Faul Ramseya w środku pola. Zawodnik Arsenalu otrzymuje jednak tylko słowne upomnienie.

6'

Pierwsza akcja Bayernu. Kroos strzelał z dystansu, ale pewnie interweniował Fabiański!

5'

Na to liczyliśmy. Szybko strzelona bramka uskrzydli The Gunners i będziemy mieć dziś jeszcze sporo emocji!!! Walcott świetnie podciągnął prawym skrzydłem, zagrał płasko wzdłuż bramki, a tam formalności dopełnił Giroud.

4'

GOOOOOOOLLLLL!!!! GIROUD!!!!!!!!!! NIESAMOWITE!!!

1'

Gramy!!! Pierwszy gwizdek w Monachium!! Od środka Arsenal!!

4'

Jenkinsen zagrywa długą piłkę w stronę Walcotta, ale Neuer spokojnie wyłapuje bezpańską piłkę.

3'

Już akcja Bayernu, ale na spalonym dwóch zawodników gospodarzy.

1'

20:44

Jeszcze ławki rezerwowych: Bayern: Starke, Rafinha, Contento, Shaquiri, Tymoschuk, Pizarro, Gomez Arsenal: Mannone, Vermaelen, Diaby, Coquelin, Arsahin, Oxlade-Chamberlain, Gervinho

20:41

Hymn Champions League rozbrzmiał na Allianz Arena!

20:41

Piłkarze obu ekip wychodzą już na murawę! Czas poznać ostatnich ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów 2012/13!

20:39

Do pierwszego gwizdka na Allianz Arena jeszcze tylko 5 minut!

20:36

W zespole Bayernu zabraknie dziś kontuzjowanego Ribery'ego. Szansę gry otrzyma zatem siedzący ostatnio na ławce Robben.

20:29

Zespół Bayernu cechuje się w tym sezonie rozłożeniem strzelonych bramek na wielu zawodników. Mario Mandzukic strzelając bramkę w ostatnim meczu z Arsenalem stał się 10 graczem Bawarczyków trafiającym do siatki w tym sezonie w europejskich pucharach.

20:24

W bramce Kanonierów zmiana. Wojciech Szczęsny został odsunięty przez Arsene'a Wengera od składu, w jego miejsce Łukasz Fabiański. W mediach pojawiły się dziś liczne spekulacje odnośnie powodu odsunięcia Szczęsnego. Mówiło się o niejakim konflikcie zawodnika i trenera Arsenalu. Ten drugi jednak oświadczył, iż chcę aby Polak nabrał świeżości.

20:21

Jeśli drużyna z Londynu odpadnie dziś z elitarnych rozgrywek, będzie to trzeci sezon z rzędu, gdzie drużyna Wengera pożegna się w Ligą Mistrzów już w 1/8.

20:16

Witamy na relacji LIVE z rewanżowego meczu 1/8 Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium, a Arsenalem Londyn. W pierwszym meczu Bawarczycy pewnie pokonali Kanonierów 3:0 i dziś wydaje się, że są pewni awansu do ćwierćfinału. Jednak piłkę nożną kochamy za to, że jest nieprzewidywalna i na to liczymy przed spotkaniem, które rozpocznie się za niespełna pół godziny.