Olympique LyonOlympique Lyon
1 : 0
APOEL NikozjaAPOEL Nikozja
95'

Koniec! Lyon wymęczył zwycięstwo, i z 1 bramkową zaliczką będzie w rewanżu walczył oo ćwierćfinał na Cyprze. Mimo wszystko, można narzekać na brak goli i emocji. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Mateusz Andrzejewski!

92'

Manduca nabija zawodnika Lyon-u rzut rożny w końcówce spotkania!

91'

Sędzia dolicz 3 minuty do końca spotkania.

88'

Manducaaaa! Sprawdził poważnie Hugo Llorisa, bardzo blisko było gola wyrównującego!

86'

Bastos faulowany przez jednego z graczy z Nikozji, od rzutu wolnego rozpocznie Olympique.

84'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Yoann Gourcuff, lecz nic z tego nie wyszło. Z kontrą wychodzą cypryjczycy.

81'

Ostatnia zmiana w zespole APOEL-u Manduca zastępuje Charalambisa.

78'

Po dośrodkowaniu Batosa, piłkę głową próbował skierować do siatki Gourcuff, ale Chiotis bez problemu wyłapuje ten strzał.

76'

Narazie ze zmienionych zawodników APOEL-owi najwięcej daje Marcinho, który zdecydowanie ożywił grę cypryjczyków.

72'

Również zmiana w zespole gości.

72'

Yoann Gourcuff zastępuje świetnego dziś Edersona.

70'

Souza wrzuca mocną piłkę w pole karne z rzutu wolnego, ale spokojnie wyłapuje piłkę w powietrzu bramkarz Lyon-u.

67'

63'

Bramka ta była zbawieniem dla Lyon-u. Dało im to spokój psychiczny dzięki czemu częściej i bardziej kombinacyjniej zapuszczają się pod bramkę APOEL-u.

61'

Pierwsz zmiana w zespole gospodarzy strzelca bramki zastąpi Briand.

58'

Tuż po golu Lacazette, już z kontrą wychodzi Lyon, tym razem Bastos zepsuł wysiłek kolegów. Chiotis zacznie od bramki.

57'

Lacazzette!

50'

Rzut wolny dla APOEL-u, ale prosty strzał wyłapuje Hugo LLoris.

47'

Kolejna świetna okazja Edersona, miał już sytuacją sam na sam, gdy tu nagle Paulo Jorge powstrzymuje jego strzał!

46'

Zaczynamy.

45'

Koniec I części spotkania. Nudda, nuda i jeszcze raz nuda. Hugo Lloris cały czas bezrobotny czeka na pierwszy strał APOEL-u. Gra Lyon-u przypomina bicie głową w mur. Mam nadzieję, żę większe emocje obejrzymy po przerwie. Zapraszam na 15 minutową przerwę.

44'

Ederson fatalnie strzela, piłka przelatuje kilkanaście metrów nad bramką.

43'

Mamy pierwszego gola, ale w Leverkusen, Barcelona prowadzi 1:0 po golu Alexisa Sancheza.

39'

Lacazette, tym razem próbuje z prawej nogi zaskoczyć Chiotisa, piłka wychodzi na rzut rożny, który nie wnosi nic nowego do gry

34'

Kontra Cypryjczyków. Interwencja Cissokho w ostatniej chwili chroni Lyon przed stratą bramki. Jeden z nie licznych ataków APOEL-u.

34'

Olympique Lyon - APOEL Nikozja Mecz w Lyonie nie jest na razie porywającym widowiskiem.

33'

Aly Cissokho zagrywa w pole karne rywala, bez problemu piłkę wyłapuje Chiotis.

31'

Fatalny błąd Boaventury, Lacazette, wykorzystuje to po szarży, na obrońcach oddaje niecelny strzał nad poprzeczką.

28'

Mecz jak na razie bardzo chaotyczny. Wszystkie akcje obydwu drużyn wypracowywane są po błędach drugiej drużyny. Więcej mimo wszystko z gry ma Olympique

23'

Ederson, fenomenalnym dryblingiem mija obrońców APOEL-u, zagrywa do będącego na świetnej pozycji Lacazetta, sędzia niestety odgwizduje pozycję spaloną młodego napastnika, od bramki zacznie Chiotis.

19'

Bastos wchodził w pole karne rywala, dogrywał do Edersona, ale tam interweniują piłkarze APOEL-u.

17'

Remeillere, zatrzymany podczas wyprowadzania ataku pozycyjnego.

15'

Strzał Edersona z lini pola karnego, ale bez problemów broni Chiotis.

12'

Narazie więcej z gry ma Lyon. APOEL, gra głównie z kontry.

9'

Kallstrom z rzutu wolnego trafia prosto w mur. Z kontrą wychodzi APOEL.

6'

Cris faulował przeciwnika, od rzutu wolnego zacznie APOEL.

4'

Narazie typowe badanie przeciwnika.

3'

Ederson, bardzo blisko strzału, ale został powstrzymany, wszystko wyjaśnia pewnie Paulo Gomes.

1'

Zaczynają goście, przed nami 90 minut emocji.

20:42

Obydwie jedenastki na murawie, a teraz hymn Champions League.

20:40

Apoel, był rewelacją edycji jesiennej Champions League. Wcześniej klub z Cypru przebojem wdarł się do fazy grupowej pokonując m.in. Wisłę Kraków, a następnie pokonywał tuzy europejskiego futbolu Fc Porto i Zenit Sankt Petersburg (po 2:1). Czy dziś też dojdzie do niespodzianki?

20:27

Ostatni raz zespół z Cypru mierzył się z francuskim zespołem w 2006 roku, wtedy Lens pokonało Ethnikos po dwumeczu 3:1 i 0:0 w Pucharze UEFA.

20:08

Składy obydwu zespołów prezentujemy w oknie po lewej stronie.

20:00

Witam, Państwa, na relacji z meczu Ligi MIstrzów Olympique Lyon-APOEL Nikozja. Serdecznie na nią zaprasza Mateusz Andrzejewski.