Liga Mistrzów. Liverpool miał wszystko pod kontrolą. Awans rozstrzygnięty?

9 kwietnia 2019, 22:53 | DW

Liga Mistrzów. Liverpool pewnie pokonał FC Porto 2:0 i zapewnił sobie dużą zaliczkę przed rewanżem. Podopieczni trenera Jurgena Kloppa mieli przewagę przez niemal całe spotkanie, przez co można stwierdzić, że ten rezultat to najniższy wymiar kary. Goście z Portugalii - poza krótkimi zrywami - mieli problem, by wypracować sobie dobrą okazję na bramkę. Gole dla The Reds strzelali Naby Keita i Roberto Firmino.

Liga Mistrzów. Liverpool miał wszystko pod kontrolą. Awans rozstrygnięty?

Jak padły bramki?

5. minuta - Liverpool w swoim stylu! Szybki atak The Reds, na skrzydle rozpędził się Mane, szybko wstrzelił futbolówkę w pole karne do Firmino. Brazylijczyk wycofał na 16. metr do Keity, który po rykoszecie pokonał Casillasa.

26. minuta - Prostopadłe podanie Hendersona do wbiegającego Alexandra-Arnolda. Prawy obrońca Liverpoolu idealnie wyłożył piłkę do Firmino, który z najbliższej odległości podwyższył prowadzenie.

LIGA MISTRZÓW w GOL24

Więcej o LIDZE MISTRZÓW - newsy, wyniki, terminarze, tabele

[xlink]c75dd5f7-5d48-ea2f-9681-0ea450f2225c,06546bce-2671-2d7c-43ea-413d4b81eba9[/xlink]