Lech Poznań omal nie odpadł z Ligi Europejskiej - internauci bezlitośni dla piłkarzy Lecha [MEMY, DEMOTYWATORY]

20 lipca 2018, 09:17 | ZEN

Piłkarze Lecha Poznań w ostatniej chwili zapewnili sobie awans do II rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Męczarnie Kolejorza z ormiańskim Gandzasarem Kapan stały się obiektem wielu prześmiewczych memów i demotywatorów. Zobaczcie te najlepsze.

1 / 15

Po wygranej w pierwszym meczu 2:0 wydawało się, że piłkarze Lecha nie będą mieli problemu z zapewnieniem awansu do II rundy eliminacji Ligi Europejskiej.

Rewanżowy mecz z ormiańskim Gandzasarem Kapan rozpoczął się sennie, ale tuż po przerwie gospodarze nieoczekiwanie objęli prowadzenie, co zachęciło ich do kolejnych ataków. Gdy padł wyrównujący gol, zapachniało dogrywką, a może nawet trzecią bramką dla klubu z Armenii.

Kolejna kompromitacja w europejskich pucharach w wykonaniu piłkarzy Lecha wisiała w powietrzu. Na szczęście w doliczonym czasie gry Łukasz Trałka zdobył gola, który zapewnił poznaniakom awans.

Męczarnie z drużyną tak słabą jak Gandzasar Kapan stały się obiektem niewybrednych żartów internautów - zobaczcie najlepsze memy i demotywatory znalezione w sieci:

(Źródło: Press Focus)