2 : 4
AS RomaAS Roma
1. połowa1 : 2
93'

Koniec meczu! Pewne zwycięstwo Romy, tak naprawdę goście kontrolowali to spotkanie odkąd Dżeko wyrównał w 5. minucie, Austria prawie cały mecz była bezradna. Dziękujemy za uwagę!

92'

Pires z dystansu, ale bez problemu bramkarz Romy.

90'

3 minuty doliczone.

90'

Piłka zgrana na 18 metr, gdzie znalazł się Gruenwald, który huknął bez zastanowienia - nie do obrony.

89'

Bramka! Gruenwald strzela dla gospodarzy!

89'

W odpowiedzi Pires, ale rykoszet i rzut rożny dla gospodarzy.

88'

Dżeko w poszukiwaniu Hat-tricku, jednak nad bramką z 19. metra.

87'

Dla obu drużyn to spotkanie mogłoby się już skończyć, od jakiegoś czasu na boisku nie dzieje się nic.

87'

Tajouri za Venuto.

86'

Pires nad bramką.

84'

I jeszcze Iturbe za Perottiego.

83'

Serbest schodzi, wchodzi Prokop.

83'

Znowu fatalnie Filipovic, ale Dżeko nie wykorzystał jego błędu.

82'

Friesenbichler nie doszedł do piłki zagranej w pole karne z prawej strony.

79'

Paredes dośrodkowywał w pole karne, tam źle interweniował Filipovic, przez co praktycznie wyłożył piłkę Nainggolanowi, a ten z kilkunastu metrów strzelił przy słupku - nie do obrony.

78'

Bramka! Nainggolan!

77'

Żółta kartka dla Gruenwalda za faul na Paredesie.

75'

Friesenbichler dośrodkowuje w pole karne, ale za głęboko.

71'

Na boisko wchodzi zawodnik mający przeszłość w polskiej Ekstraklasie - Kevin Friesenbichler. W sezonie 2014/15 strzelił dla zespołu Lechii Gdańsk 5 bramek, a dzisiaj zastępuje Kayode.

70'

Wchodzi Gerson, a schodzi El Shaarawy.

70'

Gospodarze nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy zespołu z Rzymu.

69'

Perotti z prawej, ale bez problemów wyłapuje Hadzikic.

68'

Rotpuller głową po rzucie rożnym, ale nad bramką.

66'

El Shaarawy fantastycznie zagrał górą do wychodzącego Dżeko. Ten najpierw trafił w słupek, ale dobitka z dwóch metrów już znalazła miejsce w siatce. Ciężka sytuacja dla gospodarzy.

65'

BRAMKA! Dżeko!

65'

Ładny rajd Venuto, który zakończył się strzałem, ale obok bramki gości.

59'

Żółta kartka dla Martschinko.

59'

Kayode uprzedzony przez bramkarza Romy.

57'

Perotti strzela obok bramki.

57'

Roma wciąż kontroluje boiskowe wydarzenia, Austria nie stwarza żadnego zagrożenia pod bramką gości.

51'

Chwile później świetne podanie do Dżeko, ale Hadzikic uprzedza snajpera Romy!

50'

Ależ szansa Perottiego! Zawodnik Romy wyszedł sam na sam z bramkarzem Austrii, ale trafił prosto w Hadzikica!

46'

Druga odsłona rozpoczęta!

45'

Po drugim trafieniu zespół Romy całkowicie kontroluje wydarzenia na boisku. Jeśli Austria chce uzyskać tutaj choćby punkt, to zawodnicy z Wiednia będą musieli bardziej intensywnie zaatakować rzymian. Wracamy za 15 minut!

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

45'

Bardzo brzydki faul Strootmana, żółta kartka bezdyskusyjna.

43'

Szansa dla Austrii po rzucie wolnym, ale zawodnik gospodarzy na spalonym.

43'

Rudiger ukarany za faul na Piresie.

41'

Dobre zagranie Holzhausera na lewą stronę, ale Pires przeciągnął dośrodkowanie.

39'

Dżeko faulowany w środku pola.

35'

Gra nieco się uspokoiła po drugiej bramce dla Romy - gospodarze próbują zawiązać atak pozycyjny.

31'

Mogło być 3:1! W ostatniej chwili, na 4. metrze od bramki, Larsen zdjął piłkę z nogi El Sharaawy'emu.

29'

Dżeko oddał ekwilibrystyczny strzał na bramkę po rzucie rożnym, ale wysoko nad bramką.

28'

Pomocnik Romy jednak próbuje wrócić do gry.

27'

Paredes ucierpiał w jednym ze starć - nie wygląda to dobrze.

23'

Po rzucie rożnym faulowany jeden z zawodników Austrii przed polem karnym. Dobra sytuacja dla gospodarzy z rzutu wolnego, ale strzał wysoko nad bramką.

22'

Venuto zablokowany po akcji prawą stroną - rzut rożny dla gospodarzy.

20'

Po rzucie rożnym głową strzelał Dżeko, piłkę obronił bramkarz Austrii, ale w wyniku nieporozumienia z obrońcą, futbolówka trafiła wprost pod nogi stojącego 2 metry od bramki De Rossiego - ten bez problemu umieścił ją w siatce. Baaardzo duży prezent zawodników wiedeńskich.

18'

BRAMKA! DE ROSSI!

15'

Fantastyczna oprawa kibiców Austrii.

14'

El Shaarawy nie trafia w piłkę będąc 10 metrów od bramki!

13'

Groźnie po rzucie wolnym dla wiedeńczyków, ale sytuacje wyjaśniają obrońcy Romy.

12'

Brzydki faul De Rossiego - zawodnik Romy ukarany żółtą kartką.

10'

Po zamieszaniu w polu karnym, strzał oddaje Dżeko, ale za słaby żeby pokonać Hadzikica.

9'

Rzut rożny dla Romy po rykoszecie.

8'

Nainggolan upadł w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

7'

Kayode dostaje żółtą kartkę.

7'

Świetne prostopadłe podanie otwierające do boku, następnie z prawej strony po ziemi piłkę wzdłuż pola karnego zagrał Paredes, a Dżeko nie miał problemu z trafieniem do siatki z trzech metrów! Ależ emocje na początku spotkania w Wiedniu.

5'

1:1! Dżeko!

3'

No i od razu rozpoczyna się od niespodzianki! Venuto zagrywał piłkę z prawej strony, a Rudiger i i Alisson przeszkodzili sobie wzajemnie, co skrzętnie wykorzystał snajper drużyny z Wiednia! 1:0!

2'

I od razu bramka! Kayode!

1'

Rozpoczęli!

19:00

Ciekawostka dla kibiców interesujących się Lotto Ekstraklasą - Kevin Friesenbichler, były zawodnik Lechii Gdańsk, zasiadł na ławce rezerwowych drużyny Austrii Wiedeń.