1. połowa3 : 0
20:52

Za uwagę dziękuje Adam Bochenek. Zapraszamy na kolejne relacje na łamach naszego portalu

20:52

Świetny początek Ligi Europy w wykonaniu Napoli. Przedstawiła się światu i przede wszystkim swoim grupowym rywalom jako główny kandydat do awansu. Na San Paolo Legię i Midtyjjland czekają ciężkie wieczory

93'

Więcej już nie będzie. Napoli rozgramia belgijską drużynę 5:0

91'

Dobra interwencja Bolata po strzale Insigne

90'

Będzie jeszcze jedna okazja dla Napoli, rzut wolny z 23 metrów na wprost od bramki

88'

Callejon blisko trzeciego gola! W sytuacji sam na sam próbuje posłać piłkę nad Bolatem, co mu się udaje koniec końców, ale przy okazji przynosi piłkę też nad poprzeczką

86'

Napoli będzie kolejnym rywalem Legii. Co Mertens może zrobić Bereszyńskiemu?

83'

Jest... ach nie ma, Pereira dobija strzał Vormera, ale jest na spalonym

82'

Piłkarze Brugge starają się, ale niewiele z tych starań wychodzi

80'

Piękne zagranie Allana, Callejon uderza precyzyjnie. Odliczamy dalej?

78'

GOOOOL! Callejon po raz drugi!

77'

Koulibaly pierwszy raz zagrał odrobinę niepewnie, ale momentalnie zaasekurował sam siebie, ma dzień

76'

Prawa strona zespołu Brugge odetchnęła, Mertens schodzi z boiska

74'

Brugge walczy o honorowe trafienie, De Fauw zbiera piłkę na 16 metrze, uderza silnie, tuż obok słupka bramki Pepe Reiny

72'

Higuain nie strzeli już dziś więcej, za Argentyńczyka wchodzi Giabbiadini

71'

Higuain trafia słupek! Minął już Bolata, ale tuż przed pusta bramką i tuż przed końcową linią nie trafia do siatki

70'

Ostatnia zmiana w ekipie Brugii, schodzi Vasquez, w jego miejsce De Fauw

69'

Ładna akcja Higuaina. obrócił się z piłką, minął rywala i próbował kąsliwie uderzyć, piłka po nodze zawodnika belgijskiej drużyny wychodzi na korner

67'

Piłka od Vazqueza do Izguierdo, ale napastnik Brugge nie zabrał się dobrze z piłką

65'

Zamieszanie w polu karnym Brugii, piłkarze Napoli nie dochodzą jednak do sytuacji strzeleckiej

63'

Boisko opuszcza neapolitańskie bożyszcze, Marek Hamsik

62'

A także Izquierdo

62'

Claudemir melduje się na boisku

60'

Mertens blisko hat tricka! Kapitalna akcja podaj-idź z Hamsikiem, Bolat na posterunku

57'

Zabawa dwójki urwisów, Mertensa z Ghoulamem na lewym skrzydle, tylko rzut rożny

55'

Mertens, suzeren lewego skrzydła dziś, zagrywa prostopadle po ziemi, okropne nieporozumienie między Volmerem a Bolatem, które wykorzystuje marek Hamsik

53'

Cztery! Hamsik!

52'

Za mocne dośrodkowanie Callejona, ale Napoli wciąz utrzymuje się przy piłce

50'

Mertens do Hamsika, Słowak kręci kółeczka w polu karnym, ale jego dośrodkowanie prosto w rękawice Bolata

48'

Leandro Pereira faulowany w środku pola

20:01

Sędzia gwizdnął, piłkarze zaczęli

47'

Koniec pierwszej połówki! Napoli na wyraźnym prowadzeniu

46'

Świetny mecz pary Albiol-Koulibaly, czyszczą absolutnie wszystko

44'

Vazquez znalazł się w szesnastce Napoli, ale piłka już go nie znalazła

40'

A teraz z kolei strzela Ghoulam, kto jeszcze ma ochotę uderzyć?

40'

KOlejny pocisk z dystansu na bramkę Bolata, tym razem Higuain, także nad bramką

38'

Callejon próbował uderzać z dystansu, zbyt bardzo odchylony, no i to była lewa noga

36'

Higuain wchodzi w pole karne, wycofuje po ziemi do Lopeza, strzał pomocnika wysoko ponad bramką

34'

Hamsik nie przebił się z piłką przez stoperów Brugii

29'

Rzut wolny Brugii, dośrodkowanie Vasqueza na głowę Meuniera, ten zgrywa jeszcze do środka, piłka w rękach Pepe reiny

28'

Jorginho miękko podciął piłkę w pole karne do wbiegającego Mertensa, piękny pass wolej Belga po długim słupku

26'

GOOOL! Jeszcze raz Mertens!

25'

Jorginho faulowany na wprost bramki w odległości ok 30 metrów

24'

Mertens klasycznie z boku do środka na wysokości pola karnego, strzał ładny, ale za słaby

22'

Wolej Hamsika z ponad 25 metrów niecelny

21'

Na prawej flance znów pojawił się Callejon, wykorzystał izolację, minął obrońcę, dośrodkował między bramkarza a linię obrony, Mertensowi pozostało tylko dołożyć nogę

19'

2:0! Dries Mertens!

18'

Fatalne zagranie Lopeza za plecy Ghoulama, Brugge wciąż na połówce Napoli

16'

Voremer wrzuca piłkę z prawej strony, w powietrzu górują obrońcy włoskiego klubu

14'

Victor Vazquez próbował przelobować Reinę z 40 metrów, ale do osiągnięcia celu było daleko

12'

Ładna wymiana piłki na prawej stronie, Meunier miał dogodną okazję do dośrodkowania, wycofał na 11 metr do Diaby'ego, defensorzy Napoli umiejętnie zablokowali napastnika Brugge

9'

Callejon dośrodkowywał piłkę z prawej strony, piłka ku zaskoczeniu pomocnika Napoli, jak i bramkarza Bolata wpadła do siatki!

9'

GOOOL! 1:0 Napoli

7'

Kolejna długa piłka, bramkarze obu ekip póki co, pracy maja jak na grzybobraniu, łapią wszystko do koszyczków

6'

Mertens szukał prostopadłą piłką Callejona w polu karnym, ale jego zagranie było za długie

4'

Brugge próbuje lewą stroną, dośrodkowanie w pole karne, Pepe Reina bez najmniejszego problemu

19:00

Zaczęli!

18:59

Piłkarze już na murawie, jeszcze tylko przywitanie i zacznie się

18:46

Club Brugge niemrawo wystartował w rozgrywkach ligowych Jupiter League. W siedmiu kolejkach zgromadził 10 punktów, szczególną indolencją popisując się szczególnie w meczach wyjazdowych. Kibiców z San Paolo nie specjalnie to martwi