Pierwsi gracze Athletiku Bilbao!

121'

Koniec dogrywki! Rzuty karne!

120'

Gameiro ruszył z kontrą, ale zatrzymał się w miejscu niczym w FIFIe! Skurcze dają się we znaki piłkarzom

120'

Szanują piłkę goście, jednocześnie starając się zbudować groźną akcję

117'

Konoplyanka również ukarany. Za faul na Muniainie

115'

Rzuty karne coraz bliżej! Już tylko 5 minut pozostało by rozstrzygnąć to spotkanie bez loterii

115'

113'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Coke

111'

Ciekawe rzeczy dzieją się również na łakach rezerowych. Unai Emery wciąż dyryguje swoją drużyną. Natmiast Valverde kuca w swojej strefie i przydląda się temu spotkaniu! Co musi się dziać w głowie trenera Bilbao!

110'

Susaeta próbował dosrodkować w pole karne, ale żle ułożył stopę i podał do Sorii

107'

Athletic rozgrywa akcję przy akompaniamencie ogłuszających gwizdów.

106'

Rut rożny dla Sevilli! Była ręka Balenziagi ale już poza boiskiem

109'

Gramy! Gramy! Gramy!

108'

Koniec pierwszej połowy dogrywki!

106'

...tak samo Etxeita

106'

N'Zonzi otrzymuje żółtą kartkę

105'

Gotują się piłkarze! Nerwy powoli puszczają!

103'

Dzieje się! Oj dzieje w tej dogrywce!

102'

de Marcos z żółtą kartką!

101'

Co się dzieje! Dośrodkowanie Konoplyanki przeciął Iturraspe i słupek uratował go przed samobójczą bramką! Chwilę później Coke uderza z przewrotki, a piłkę z linii wybija San Jose! Que Partidazo!

100'

W międzyczasie zmiana. Coke za Mariano

99'

Groźna sytuacja dla Sevilli. Rzut wolny z narożnika pola karnego

97'

Jak Susaeta mógł zamrnować taką sytuację!? Doskonałe podanie Beniata do Susaety ten oko w oko z Sorią podcina piłkę nad portero Sevilli, a ta nie wpada do bramki!

97'

NIE MA GOLA!!!! SUSAETA MARNUJE 100!!!

96'

Etxeita ratuje swój zespół. Gdyby obrońca Bilbao nie zebrał taj piłki to gracze Sevilli poszliby we dwójkę na osamotnionego Herrerina!

93'

Susaeta na spalonym! Mogło być gorąco!

100'

Zaczynamy dogrywkę! Będą emocje!

93'

Koniec! Dogrywka!!!

92'

Minuta do końca regulaminowego czasu gry!

91'

Mariano źle przyjmuje piłkę i akcja Sevilli spaliła na panewce. W międzyczasie Valverde prawie usiadł na ziemi czekając na końcowy gwizdek

89'

Bilbao w ciągłym natarciu, a dogrywka coraz bliżej!

86'

... a druga wędruje do Ramiego

86'

Mieliśmy małą sprzeczkę, której efektem dwie żółte kartki. Pierwsza dla Viguery

84'

Złapali wiatr w żagle goście i zamknęli Sevillę na własnej połowie. Czy Baskowie pójdą za ciosem czy skupią się na dowiezieniu wyniku i zagraniu dogrywki?

81'

Ręce same składają się do oklasków, kiedy można oglądać takie inteligentne zagrania!

80'

Piękna asysta Benata i jeszcze piękniejszy strzał Garcii, który strzałem głową lobuje Sorię!

80'

GOOOLLL RAUL GARCIA!!!

77'

Vitolo wpada w pole karne, zagrywa do Gameiro. Francuz źle przyjął piłkę, która się lekko podbiła i jego strzał okazał się mocno niecelny

75'

Gameiro pomknął na bramkę Bilbao uderzył mocno lewą nogą, ale na wysokości zadania stanął Herrerin broniąc strzał napastnika Sevilli

74'

Balenziaga zarobił żółtą kartkę. Jeśli Athletic awansuje to nie zobaczymy Mikela w pierwszym meczu półfinałowym

73'

Od razu widać, że ekipie Valverde brakuje Aduriza. Każda piłka dośrodkowana w pole karne pada łupem obrońców Sevilli bądź przelatuje gdzieś w aut

70'

Viguera wejdzie na boisko w miejsce kontuzjowanego Aduriza

69'

Niestety Aduriz nie dokończy tego spotkania.

69'

Sygnalizuje zmianę Aduriz. Kibice Athletiku Bilbao mogą w tym momencie czuć sporą niepewność

65'

Druga zmiana w drużynie Sevilli. Za Iborrę wejdzie Cristoforo

63'

San Jose trochę się zagotował i otrzymał żółtą kartkę za zbędą dyskusję

60'

Z boiska zejdzie Boveda, a za niego pojawi się Iturraspe. Valverde stawia wszystko na jedną kartę

59'

Błyskawicza odpowiedź Sevilli! Krychowiak otrzymuje piłkę na prawej stronie. Wbieguje w pole karne i wykłada piłkę Gameiro! Francuz z 3 metrów pakuje piłkę do pustej bramki!

58'

GOOOLLL GAMEIRO!!!

57'

Mamy otwarcie! Aduriz znakomicie złamał do środka na prawą nogę i uderzył płasko w stronę bliższego słupka! Piłka w siatce!

56'

GOOOOLLL ADURIZ!!!

54'

Zmiany dokonuje również Valverde. Na boisko wejdzie Muniain zmieniając Lekue

54'

Mamy pierwszą zmianę. Z boiska zejdzie Kronh-Dehli. W jego miejsce zobaczymy Konoplyankę

53'

Balenziaga dośrodkował wprost na głowę San Jose. Obrońca Athletiku uderzał jednak bez rozbiegu, z miejsca, przez co piłka nie miała odpowiedniego impetu

50'

Swoich szans szukają również goście. Wygląda na to, że druga połowa będzie wyglądać zupełnie inaczej niż pierwsza

48'

Iborra w dość przypadkowy sposób staną przed szansą dania prowadzenia Sevilli! Fantastycznie inteweniował Herrerin ratując swój zespół!

64'

Zaczynamy drugą połowę!

60'

Bakambu 5' Castillejo 43' Brono 45+1'

51'

Spory niesmak pozostaje pozostaje po pierwszej odsłonie. Obie drużyny ruszyły z impetem i już po piętnastu minutach mogliśmy mieć 1-1. Później powietrze lekko uszło z zawodników co skutkowało zmiejszeniem ilości dogodnych okazji oraz obniżeniem jakości tego meczu. Końcowe minuty pierwszej połowy to festiwal błędów z obu stron. Najlepiej mogli na tym wyjść goście, ale Garcia zamrnował znakomitą okazję.

Zobaczymy czy obraz tego meczu odmieni się po przerwie.

46'

Koniec pierwszej połowy!

44'

Tragiczy błąd Kołodziejczaka, który dał odebrać sobie piłkę. Garcia jednak nie wykorzystuje tej sytuacji uderzając wprost w Sorię

42'

N'Zonzi zagrywa z pierwszej piłki do Iborry. Pomocnik Sevilli na spalonym.

40'

Żadne z dośrodkowań piłkarzy Athletiku Bilbao nie odnosi skutku, podobnie jak kontry Sevilli

38'

Mamy małą stagnację w tym spotkaniu, dużo niedokładności i walki w środku pola

35'

Dośrodkowanie Susaety odbija Krychowiak. Po interwencji Polaka piłka ląduje w rękach Sorii

33'

Goście raz z lewej, raz z prawej strony dostarczali piłkę w pole karne Sevilli, gdzie niepodzielnie rządzą jednak obrońcy

30'

Próbował strzału z woleja Krychowiak, ale za wysoko uniósł nogę i sędzia podytkował rzut wolny dla Bilbao

29'

Żółty kartonik dla Bovedy, oraz rzut wolny z narożnika pola karnego

27'

Etxeita w dość ryzykowny sposób przerwał akcję Gameiro. Gdyby się odrobinę spóźnił, mógłby zarobić co najmniej żółtą kartkę

25'

Krohn-Dehli uderza z powietrza, ale wprost w ręce bramkarza Athletiku

24'

Piłkarze Sevilli przejeli inicjatywę, ale brakuje im celności i zdecydowania, co może się zemścić

21'

Gospodarze póki co kolekcjonują rzuty rożne, które nie stwarzają żadnego zagrożenia pod bramką Herrerina.

19'

Fatalny błąd Krychowiaka, który podał piłkę pod nogi Susaety. Kapitan Bilbao podbiegł kilka metrów i uderzył z 20 metra. Futbolówka trafiła Kołodziejczaka i mamy rzut rożny

16'

Iborra dość szczęśliwie przyjmuje piłkę, odwraca się w stronę bramki Herrerina, ale jego strzał wyglądał bardziej jak podanie. Zdecydowanie brakowało siły i celności

14'

Raul Garcia uderza z dystansu wysoko ponad bramką

12'

Podopieczni Emery'ego długo budowali akcję w ataku pozycyjnym przez co stracili piłkę

9'

Krohn-Dehli znakomicie dośrodkował do wbiegającego Ramiego. Francuz uderza z pierwszej piłki ponad poprzeczką! Gdyby to był Gameiro moglibyśmy mieć otwarcie!

8'

Sewilczycy odpowiadają strzałem z dystansu, ale wywalczyli tylko kolejny korner

6'

Mogli Baskowie efektownie rozpocząć to spotkanie!

5'

Aduriz uderza! Kołodziejczak przecina ten strzał! Napastnik Athleticu dostał znakomitą prostopadłą piłkę minął bramkarza i z ostrego kąta próbował skierować piłkę do siatki.

1'

Gospodarze ruszyli z impetem i wywalczyli pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu. Piłkarze Sevilli reklamowali zagranie ręką Mariano ale sędzia pozostał niewzruszony

21:04

Gramy!

21:01

Powoli będziemy przenosić się na murawę stadionu Sanchez Pizjuan, gdzie już za 5 minut rozpocznie się to spotkanie!

20:58

Wynik tego spotkania jest na tyle trudny do przewidzenia, gdyż obie drużyny w ostatnich tygodniach nie błyszczą formą.
Sevilla
nie zdołała wygrać żadnej trzech ostatnich ligowych potyczek z Realem Madryt, Realem Sociedad i Valencią

Natomiast goście z Bilbao ulegli Espanyolowi, zremisowali z Granadą, aż w koncu wymeczyli zwycięstwo z broniącym się przed spadkiem Rayo.

20:54

Na ławkach rezerwowych oku ekip zasiądą natomiast:

Sevilla: Coke, Cristoforo, Konoplyanka, Carrico, Llorente, Reyes i Rico (GK)

Athletic Bilbao: Eraso, Gurpegi, Iraizoz (GK), Iturraspe, Muniain, Rico, Viguera

20:45

Tak prezentują się składy obu drużyn!

20:32

Dobry wieczór Państwu!

Już za nieco po ponad pół godziny rozpocznie się rewanżowa potyczka pomiędzy Sevillą i Athletikiem Bilbao!

Z pierwszego pojedynku obronną ręką wyszli podopieczni Unaia Emery'ego, którzy na San Mames pokonali Basków 1-2 za sprawą goli Kołodziejczaka i Iborry. Bramkę dla gospodarzy zdobył wówczas niezawodny Aduriz.

Dziś w starciu rewanżowym piłkarze Athletiku Bilbao nie pozostają bez szans mimo, że zagrają na Pizjuan gdzie cały stadion będzie dopingował Sevillistas