1 : 0
ValenciaValencia CF
93'

92'

Aduriz wyszedł z samotną kontrą. Uciekł rywalom i stanął przed sytuacją sam na sam z Ryanem. Uderzył jednak nad poprzeczką.

91'

Po zagraniu Negredo w stronę Feghouliego, ten drugi dośrodkował w pole karne. Piłkę zamiast któregos z kolegów odebrał Herrerin.

90'

Arbiter doliczył 3 minuty do tego spotkania.

88'

De Marcos wygrał starcie z Negredo pod własną bramką tym samym na chwilę zatrzymując ofensywę Valencii.

87'

Ostatnia zmiana tego meczu. Sofiane Feghouli zmienił Rodrigo.

85'

Dobra interwencja Barenziagi sprawiła, że Rodrigo wywalczył jedynie korner dla Valencii. Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia.

84'

Arbiter ponownie dopatrzył się pozycji spalonej jednego z graczy gospodarzy. Tym razem Suaseta.

82'

A Mikel Rico, Andrea Iturraspe.

81'

Paco Alcacer zmienił Daniela Parejo.

79'

Świetna interwencja Ryana powstrzymała Sabina przed wpisaniem się na listę strzelców. Zmiennik Athletica uderzył z linii pola karnego, lecz prosto w bramkarza.

79'

Błoto determinuje wszystkie boiskowe wydarzenia. Nie oglądamy wielkiego spotkania w Bilbao. Kolejnymi akcjami rządzi przypadek. Piłkarze często się ślizgają, a futbolówka nie zawsze leci tam gdzie powinna.

77'

Arbiter złapał Aduriza na pozycji spalonej. Od bramki wznowi Ryan.

76'

Na kwadrans przed końcem meczu można stwierdzić, że gospodarze prowadzą zasłużenie. To oni kontrolują boiskowe wydarzenia i przez większość czasu utrzymują się przy piłce.

75'

Po celnym dośrodkowaniuEtxebarrii, Raul Garcia złożył się do strzału głową. Arbiter dopatrzył się jednak faulu i przerwał całą akcję.

74'

Dwójkowa akcja Sabina z Adurizem przyniosła gospodarzom jedynie korner z lewej strony.

73'

Druga roszada w zespole gospodarzy. Gorka Elustondo za Markela Susaete

72'

Fantastyczna parada Ryana. Wybronił strzał Benata zza linii pola karnego

71'

Żółta kartka dla Shkodrana Mustafiego za zagranie ręką przed samym polem karnym.

70'

Pierwsza zmiana w Valencii. Andre Gomes zajął miejsce Pablo Piattiego po lewej stronie.

68'

Merino nie wykorzystał okrutnego błędu Mustafiego i nie trafił do siatki.

66'

Po wolnym Benata, Valencia na chwilę oddaliła zagrożenie. Nie na długo - zaledwie kilkanaście sekund później Aduriz spróbował szczęścia głową. Niecelnie

65'

Raul Garcia przebiegł się z piłka w środku boiska, lecz wywalczył jedynie rzut wolny.

64'

Po rzucie wolnym w wykonaniu Benata, piłkę wypiąstkował Ryan.

63'

Javi Fuego ukarany żółtą kartką za zagranie ręką.

61'

Benata oszukał kryjącego go Abdennoura i uderzył na bramkę.Spokojnie i pewnie Ryan.

60'

Negredo po podaniu posłał piłke w pole karne, lecz tam przejęli ją już jego rywale.

58'

Parejo z rzutu wolnego prosto w ręce Herrerina.

57'

Aduriz złapany na ewidentnym ofsajdzie. Od bramki rozpocznie Ryan.

55'

Po tym dośrodkowaniu Benata, lekko uderzył Balenziaga. Bez problemu Ryan.

55'

Rzut rożny dla gospodarzy. De Marcos nie zdołał jednak uderzyć celnie na bramkę. Będzie kolejny korner.

54'

Pierwsza roszada w tym meczu. Sabin Merino za Ikera Muniana.

52'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Athletica. Piłkarze Valencii nie zdołali jednak nic zdziałać.

51'

Druga połowa jak na razie przyniosła dużo walki w centralnej części boiska. Po jednej z takich akcji z dystansu uderzał Laporte. Nieskutecznie.

50'

Susaeta przewrócił się w polu karnym, ale nie będzierzutu karnego.

48'

Etxebarria centrował w pole karne Valencii, przy czym ucierpiał Ryan. Korner dla Bilbao.

46'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Valencii. Błoto sprawiło, że kolejno wszyscy graczetracili równowagę. Ustał jedynie Mustafi,który oddalił zagrożenie

46'

Zaczynamy drugą część gry! Czy przyniesie więcej bramek?

21:52

Konsekwentnie padający deszcz i biegający przez czterdzieści pięć minut piłkarze sprawili, że murawa w Bilbao wygląda coraz gorzej. Bardzo utrudnia to pokazanie futbolowej wirtuozerii.

45'

Koniec pierwszej połowy. Gospodarze zasłużenie prowadzą 1:0

45'

Atak Raula Garcii zatrzymany przez czysty wślizg Abdennoura.

44'

Susaeta sprytnie zachował się w polu karnym rywali, lecz nawet mimo tego nie przebił sie przez defensorów.

44'

Po faulu Negredo, Laporte leży na murawie.Potrzebna chwila przerwy.

43'

Piatti popędził lewym skrzydłem i otoczony przez rywali przerzucił piłkę na drugą stronę. Nikogo tam jednak nie było.

40'

Rzut wolny dla Athletica w wykonaniu Benata zakończył się wykopaniem piłki na drugą stronę boiska.

38'

Po akcji de Marcosa, dośrodkował Susaeta. Piłke przejął jednak Mustafi.

33'

Po dośrodkowaniu Parejo, uderzył Fuego. Niecelnie.

33'

Dobry powrót de Marcosa do obrony. Zatrzymał Piattiego. Będzie jednak rzut wolny.

32'

Piłka po rogu w wykonaniu Benaty wyleciała za linię końcową.

31'

I już kolejna akcja gospodarzy. De Marcos ponownie spowodował dużo zagrożenia pod bramką Valencii. Wywalczył rzut rożny.

30'

Piatti dostał bardzo dobrą piłkę w pole karne, lecz łatwo ją zmarnował. Posłał ją do golkipera rywali. Ni to podanie ni to strzał.

29'

Balenziaga razem z Muniainem ruszyli lewą stroną.Po kilku podaniach w polu karnym do piłki doszedł de Marcos. Nie zastanawiał się nawet chwili i uderzył. Prosto w Ryana

28'

Laporte zatrzymał Rodrigo i długim dośrodkowaniem wyprowadził piłkę na środku boiska.

27'

Susaeta przebiegł się prawym skrzydłem, po czym padł po starciu z Gayą.Arbiter nie dopatrzył się faulu

26'

Addennour i Gaya dzielnie stawili czoła kolejnej akcji de Marcosa.

24'

Okrutny błąd Mustafiego mógł przynieść trafienie dla Athletica. Aduriz oszukał defensora rywali, przyjął piłkę, lecz z bliska uderzył niecelnie.

23'

Korner nie przyniósł nawet strzału na bramkę gospodarzy.

22'

Moreno długo walczył po drugiej stronie pola karnego. Dobra interwencja Herrerina sprawiła jednak, że piłkarz Nietoperzy wywalczył jedynie korner.

21'

Kolejny rzut wolny ze środka boiska w wykonaniu Benata zakończył się golem. Piłka poleciała w pole karne, gdzie czaili się zarówno piłkarze gospodarzy jak i goście. Raul Garcia uciekł jednak wszystkim i umieścił piłkę w siatce.

20'

GOL! Raul Garcia daje Athleticowi prowadzenie!

19'

De Marco zszedł na prawą stronę po czym próbował podac do Susaety. Ten jednak źle odczytał jego zamiary i przez to akcja gospodarzy umarła zanim jeszcze stało się coś groźniejszego

17'

Barragan długim dośrodkowaniem posłał piłkę do przodu. Odebrałją jednak Laporte

17'

Gaya dobrze zachował sie pod własnym polem karnym i choć na chwilę oddalił zagrożenie ze strony gospodarzy

16'

Strzał z dystansu Fuego. Lekko i niecelnie.

15'

Raul Garcia faulował Abdennoura w ofensywie. Sędzia przerwał akcję gospodarzy.

15'

Herrerin oszukał Rodrigo we własnym polu karnym.

14'

Kolejny stały fragment gry w wykonaniu Benata, nie przyniósł zagrożenia.

13'

Po rzucie rożnym Athletica, bliski bramki samobójczej był Negredo. Piłka przeslizgnęła się po słupku. Będzie kolejny korner.

12'

Balenziaga właczył się do ofensywy. Pociągnął skrzydłem i uderzył na bramkę. Piłka prześlizgnęła się jeszcze po nodze Abdennoura. Będzie korner.

12'

Abdennour wygrał walkę w powietrzu nad Raulem Garcią tym samym zatrzymując akcję Athletica.

11'

Rzut wolny dla Athletica. Benat ponownie nienajlepiej dośrodkował.

10'

Szybka kontra Susaety. Goniony przez Gayę, musiał uderzać. Prosto w Ryana.

10'

Po dośrodkowaniu Parejo, Negredo skakał do piłki. Nic z tego jednak nie wyszło

9'

Piłka wreszcie wkroczyła w pole karne Athletica. Piatti popędził samotnie, ale po przekroczeniu linii pola karnego, dogonil go de Marcos i wybił piłkę za linię końcową.

8'

W natarciu wciąż Athletic. De Marcos wstrzelił futbolówkę w pole karne, jednak tam odebrali ją rywale.

7'

Fatalne dośrodkowanie Benata w pole karne. Piłkę spokojnie wyłapał Ryan.

6'

Aduriz wbiegał na połowę Valencii, kiedy został sfaulowany przez Abdennoura. Arbiter wskazał na rzut wolny.

5'

Kolejna dobra interwencja Mustafiego. Tym razem zatrzymał atak lewym skrzydłem.

4'

Dośrodkowanie w pole karne. Uderzał Laporte. Skutecznie piłkę wybił jednak Ryan.

4'

Aduriz rozpędził się środkiem, lecz spokojnie zatrzymał go Mustafi.

3'

Rzut rożny przyniósł uderzenie Aduriza głową.Prosto w koszyczek Ryana.

3'

O dpoczątku do przodu ruszył Athletic. Dwie akcje prawym skrzydłem zakończyły się wywalczeniem jedynie jednego kornera.

2'

Greenkeeper najwyraźniej nie poradził sobie z deszczem. Murawa, szczególnie w środku pola, pozostawia co nie co, do życzenia.

1'

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Holender

0'

I zaczynamy!

21:04

Obaj kapitanowie przywitali się z arbitrami i wylosowali strony.Od rozpoczęcia dzielą nas sekundy

21:03

Arbiter wyprowadził obie jedenastki na murawę.

21:02

W Bilbao leje deszcz. Oby nie popsuł nam widowiska

20:53

Już za nieco ponad dziesięć minut rozpoczną się kolejną starcie rozgrywek Ligi Europy. W Bilbao, lokalny Athletic podejmie Valencię. Ten hiszpański pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie.