Liga angielska. Emery zaczął od porażki. Arsenal przegrał z Manchesterem City

12 sierpnia 2018, 18:55 | JCZ

Liga angielska. Zmienił się trener, ale problemów nie ubyło. Arsenal na inaugurację przegrał z Manchesterem City 0:2 (0:1). Obrońca tytuł trafił zarówno przed przerwą jak i po niej.

Arsenal - Manchester City 0:2

Mniej niż kwadrans - tyle czasu potrzebował Manchester City, żeby znaleźć sposób na gospodarzy. W 14 minucie do siatki trafił Raheem Sterling, wykorzystując bierną postawę linii obronnej. Napastnik zrobił kilka dobrych metrów, zanim oddał strzał z prawej nogi. Nikt do nie dogonił, ani nie zablokował piłki.

"Kanonierów" wykończył Bernardo Silva. Portugalczyk w 63 minucie kopnął idealnie pod poprzeczkę z okolicy 13 metra, dzięki czemu ustalił wynik na 2:0. To było rutynowe zwycięstwo mistrzów Anglii. Gdyby nie Petr Cech, mogło okazać się jeszcze bardziej okazałe.

Mecz Arsenal - Manchester City WYNIK

LIGA ANGIELSKA w GOL24

Więcej o LIDZE ANGIELSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

TOP 10 piłkarzy, którzy mają błyszczeć w Ekstraklasie

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/eb2395de-27c7-5c62-19a4-9b1881cb2075,552a2f07-2601-e674-331c-5091de71da50,embed.html[/wideo_iframe]