Skandal w Anglii. Pseudokibic wbiegł na boisko i uderzył piłkarza [WIDEO]

6 lutego 2022, 21:31 | DW

W niedzielę byliśmy świadkami meczów w Pucharze Anglii. Piłkarze Leicester City niespodziewanie odpadli z Nottingham Forest (1:4). Mecz był jednak tylko tłem dla skandalu, jaki odbył się w pierwszej połowie na boisku. Jeden z pseudokibiców reprezentanta Premier League wybiegł na murawę i uderzył zawodnika rywali.

Piłkarze Leicester wybierali się do Nottingham w roli faworytów, ale między 23. a 32. minutą stracili aż trzy gole i pozbawili się szans na awans do kolejnej rundy Pucharu Anglii. Po trzeciej bramce jeden ze zgromadzonych na trybunach mężczyzna nie wytrzymał i wywołał duży skandal. Gdy zawodnicy Forest cieszyli się z trzybramkowego prowadzenia dołączył do nich fan Leicester i uderzył jednego z zawodników Nottingham.

Pseudokibic został obezwładniony przez służby porządkowe, a później aresztowany przez policję.