Legia - Jagiellonia. Zwycięska bramka Johanssona padła prawidłowo? [WIDEO]

28 listopada 2021, 20:05 | psz

Legia - Jagiellonia. Legia Warszawa w niedzielę pokonała u siebie Jagiellonię Białystok (1:0), a decydująca bramka padła w doliczonym czasie pierwszej połowy. Piłkę z bliska do siatki wpakował Mattias Johansson. Czy to trafienie zostało zaliczone prawidłowo?

Legia wygrała z Jagiellonią. Gol Johanssona prawidłowy?

W drugiej minucie czasu doliczonego do pierwszej połowy Legia egzekwowała rzut rożny. Krótko rozegrali go Josue z Filipem Mladenoviciem. Wrzutka Serba trafiła w gąszcz zawodników, z którego najwyżej wyskoczył Mateusz Wieteska i zgrał futbolówkę tuż przed bramkę, skąd wpakował ją do siatki Mattias Johansson.

VAR długo sprawdzał tę sytuację, gdyż z telewizyjnej stopklatki wydawało się, że Mahir Emreli był na spalony. Azer piłki nie dotknął, jednak angażował obrońców Jagiellonii. Czy zatem bramka dla Legii została słusznie uznana?