Kiko Ramirez: Te zdobyte trzy punkty są dla nas bardzo, bardzo istotne

17 listopada 2017, 23:53 | psz

- Jestem szczęśliwy z wygranego meczu. Rywal nie ułatwiał nam zadania, te trzy oczka są dla nas bardzo, bardzo istotne - powiedział po zwycięstwie nad Pogonią Szczecin (1:0) trener Wisły Kraków, Kiko Ramirez.

Kiko Ramirez (trener Wisły Kraków): Jestem bardzo zadowolony z gola z rożnego, za stałe fragmenty odpowiada Goncalo Feio i z jego pracy w tym zakresie też jestem zadowolony. Mam nadzieję, że i w kolejnych spotkaniach będziemy inkasowali punkty po bramkach zdobywanych w taki sposób. Cieszę się także, że bramkę strzelił właśnie Bartkowski - to pokazuje, iż ciężką pracą można dojść do pięknych chwil.

Ostatnie minuty meczu to moment, w którym wygrywający stara się obronić prowadzenie, a przegrywający robi wszystko, żeby gola strzelić. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra, pod koniec drugiej nasi chłopcy za wszelką cenę chcieli zdobyć trzy punkty - i najważniejsze, że się to udało. Tak, jak mówiłem podczas konferencji przedmeczowej, Pogoń to solidny rywal, i to było dziś widać.

Nie jest dobrze żyć wspomnieniami. Brlek i Mączyński zapisali się w historii klubu, ale Basha i Perez to piłkarze, którzy już stanowią o sile Wisły. Trzeba docenić także Halilovicia, który przez godzinę pokazał się z naprawdę niezłej strony. Cieszy też to, że w kolejnych meczach będę mógł skorzystać z Pola Lloncha.

źródło: Wisła Kraków

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/4f7f4228-7bc7-b0b1-0985-b075fe20735c,e334e4cb-a435-a197-004a-8d91e627191b,embed.html[/wideo_iframe]