Krosno klasa A 1. Orzeł upolował komplet punktów w Lesku. Fabian Pańko strzelił dwie bramki. Cosmos i Szarotka na czwórkę

14 kwietnia 2019, 20:12 | sec

Pojedynek trzeciej w tabeli Sanovii Lesko z drugim Orłem Bażanówka uchodził za najważniejszy pojedynek 16 kolejki. Sanovia, jako gospodarz, stanęła przed szansą pokonania rywala i objęcia fotela wicelidera. Niestety, mecz od początku nie układał się po myśli miejscowych

W hicie kolejki górą okazał się ekipa z Bażanówki

Już na samym początku bowiem stracili gola po zbyt krótkim wybiciu piłki przez obrońców. Okazji nie zmarnował Rolnik, który przymierzył na tyle precyzyjnie, że piłka zatrzepotała w siatce.

Wyrównanie dawało Sanovii szanse na odwrócenie losów spotkania po przerwie, ale na początku drugiej odsłony strzelecki kunszt ponownie pokazał Fabian Pańko. W ciągu kilku minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, zapewniając swojej drużynie komplet punktów. Wygrana umocniła Orła na drugim miejscu w tabeli.

WYNIKI:

Sanovia Lesko – Orzeł Bażanówka 1:3 (1:1)
Furman 23 – Rolnik 3, F. Pańko 48, 53;

LKS Pisarowce – Victoria Pakoszówka 1:2 (0:1) dla gości Kozlov 18, 73;

Bukowianka Bukowsko – Górnik Grabownica 2:1 (0:1) dla gości Wojnicki 30;

Remix Niebieszczany – Cosmos Nowotaniec 0:4 (0:3) Spaliński 18-karny, Bok 36, Datkowski 44, 58-karny;

LKS Zarszyn – Juventus Poraż 2:0 (1:0) K. Silarski 30, K. Wojtal 75;

Szarotka Uherce – Lotniarz Bezmiechowa 4:0 (0:0) M. Galant 48, 90+2, Solarski 67, W. Pilecki 80;

Sanbud Długie – Szarotka Nowosielce 1:1 (0:0) Małek 75 – D. Bieleń 66.