menu

Kamil Grosicki nie zagra ani jednego meczu? Przez to, co podpisał

21 listopada, 17:36 | DW

Kamil Grosicki nie zdążył udać się na wypożyczenie do Championship, a trener Slaven Bilić nie widzi go w pierwszym składzie West Bromwich Albion w Premier League. Polski skrzydłowy w ostatniej chwili został zgłoszony do ligi, ale wiele wskazuje na to, że nie zagra ani jednego meczu. Wszystko przez zapis w umowie i oszczędność klubu.

Grosicki nie zagra ani jednego meczu? Wszystko przez zapis w umowie
Grosicki nie zagra ani jednego meczu? Wszystko przez zapis w umowie
fot. Przemyslaw Swiderski

Kamil Grosicki nie zagra ani jednego meczu?


Powiedzieć, że sytuacja Kamila Grosickiego w klubie jest bardzo słaba, to nic nie powiedzieć. Reprezentant Polski jesienią spóźnił się o pół minuty przy finalizacji wypożyczenia do niższej ligi. Slaven Bilić postanowił zgłosić zawodnika do pierwszej kadry WBA, ale w tym przypadku szansa na występ to skrajny optymizm.

Grosicki jest dopisany do listy uprawnionych piłkarzy w najbliższej kolejce z Manchesterem United, ale nie pojawi się w składzie, ani nawet na ławce rezerwowych. Wszystko przez zapis w umowie, wedle którego rozegranie jeszcze jednego meczu w barwach "Borsuków" skutkuje ogromną podwyżką. Klub powstrzymuje się od wystawienia Grosickiego, aby nie powiększać swoich wydatków na piłkarza, z którym nie wiąże się przyszłości.

Jedynym rozwiązaniem dla Kamila Grosickiego jest wypożyczenie zimą do innego, słabszego klubu. Niekoniecznie w Premier League. Ofert Polakowi nie zabraknie, lecz przydałoby się wypełniać formalności znacznie szybciej, niż w ostatniej minucie przed zamknięciem okienka transferowego.
źródło: Meczyki.pl

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje


Polecamy