menu

Wojciech Szczęsny w Warszawie. Zagrał z dziećmi na Wilanowie, bo "brakowało im jednego zawodnika do pełnego składu"

12 lipca 2023, 17:38 | JCZ

Wojciech Szczęsny sprawił niemałą frajdę grupie chłopców z warszawskiego Wilanowa. Kiedy nieopodal boiska zobaczyli idola z reprezentacji Polski, poprosili go żeby dołączył do gry w piłkę i tym samym uzupełnił brakujący skład. - Nie odmówił. Ściągnął tylko klapki - napisała w mediach społecznościowych jego żona Marina, dołączając dwa nagrania.

Wojciech Szczęsny
fot. Marina, Instagram/Szymon Starnawski

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.
1 / 7

Wojciech Szczęsny: Hiszpania, Włochy i Warszawa


Szczęsny właśnie zakończył trzytygodniowy urlop. Po przykrym meczu z Mołdawią (2:3) zdążył wypocząć w hiszpańskiej Marbelii, po czym wziąć udział w weekendowej imprezie Lewandowskich zorganizowanej we włoskiej Toskanii z okazji dziesiątej rocznicy ślubu i zarazem odnowienia przysięgi małżeńskiej.

Ostatnie chwile przed powrotem do Turynu (i tym samym obowiązków w Juventusie) Szczęsny spędził w Warszawie i jej okolicach. W swoim domu gościł bliskich znajomych, a już w mieście uszczęśliwił dzieci grające w piłkę na jednym z boisk w dzielnicy Wilanów. Gdy bowiem chłopcy zobaczyli bramkarza, od razu poprosili, żeby z nimi zagrał.

[twitter]https://twitter.com/romeoagresti/status/1679024182552657921[/twitter]

- Brakowało im jednego zawodnika do pełnego składu... Nie odmówił. Ściągnął tylko klapki - napisała na Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna, która nagrała fragmenty meczu. W grze Wojciechowi towarzyszył jego pięcioletni syn, Liam.

Po skończonej grze Szczęsny dał się namówić na obronę rzutów karnych. Jedną z uchwyconych prób oczywiście obronił, budząc w sobie gen rywalizacji...

Gry na orliku nigdy nie odmawia Tymoteusz Puchacz. W maju reprezentant Polski grał z kolegami w Warszawie:

[polecany]24883223[/polecany]

[twitter]https://twitter.com/FreeEren___/status/1679021907839168514[/twitter]

Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez [unicode_pictographs]%F0%9D%95%B8[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9D%96%86[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9D%96%97[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9D%96%8E[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9D%96%93[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9D%96%86[/unicode_pictographs] (@marina_official)

REPREZENTACJA w GOL24


Więcej o REPREZENTACJA - newsy, wyniki, terminarze, tabele


Polecamy