menu

Arkadiusz Milik na wakacjach w USA. Na Florydzie odpoczywał już z poprzednią partnerką

26 czerwca 2023, 16:58 | KK

Arkadiusz Milik udał się na urlop. Wolny czas przed sezonem postanowił spędzić w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie na Florydzie oraz w Nowym Jorku. Napastnik reprezentacji Polski pochwalił się zdjęciami, na których jest wyraźnie zapatrzony w swoją partnerkę. Kilka lat temu do Stanów Zjednoczonych zabrał byłą narzeczoną - Jessicę Ziółek.


fot. Instagram

fot. Instagram

fot. Instagram

fot. Instagram
1 / 4

Arkadiusz Milik wypoczywa na Florydzie


W grudniu zaraz po mundialu w Katarze Milik poleciał na wakacje do Afryki. Na odpoczynek wybrał malownicze Seszele. Teraz z partnerką Agatą Sieramską dotarł na Florydę. Para wrzuciła już zdjęcia z Miami oraz Nowego Jorku.

Dla Milika to nie pierwsza wizyta w Stanach Zjednoczonych. Polski napastnik u boku poprzedniej wybranki Jessiki Ziółek właśnie na Florydzie przywitał 2019 rok. Przy okazji obejrzał mecz NBA z udziałem Miami Heat, a później zwiedzał Nowy Jork.

Obecna partnerka zawodnika Agata Sieramska to znana influencerka. Jest także aktywna w modelingu, a w przeszłości była zaręczona z Michałem Łaszkiewiczem, warszawskim raperem znanym jako W.E.N.A.

Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Agata Sieramska (@agata.sieramska)

Kadrowicze ruszyli na wakacje: Mykonos, Hiszpania, USA


Nie tylko Milik ruszył na wakacje po eliminacyjnym blamażu reprezentacji Polski z Mołdawią. Wojciech Szczęsny i Jan Bednarek udali się do Hiszpanii, Nicola Zalewski odpoczywa na greckiej wyspie Mykonos, a Karol Linetty także bawi w Stanach Zjednoczonych.

Jeszcze w czasie zgrupowania Milik został wykupiony przez Juventus. Turyńczycy zapłacą Olympique'owi Marsylia 6 mln euro oraz ewentualny 1 mln w bonusach. W przegranym meczu z Mołdawią (2:3) Milik zdobył bramkę. Było to dla niego 17 trafienie w narodowych barwach.

[polecany]25013023[/polecany]


Polecamy