MLS. Przemysław Frankowski najlepszym piłkarzem meczu Chicago Fire - Seattle Sounders

17 marca 2019, 14:34 | (mark)

Przemysław Frankowski po raz drugi został wybrany najlepszym piłkarzem meczu ligi MLS. Jednak jego drużyna Chicago Fire przegrała z Seattle Sounders 2:4. Polak w nagrodę otrzymał gitarę!

Przemysław Frankowski w MLS rozegrał trzy mecze w barwach Chicago Fire

W sobotę reprezentant Polski, były piłkarz Jagiellonii Białystok Przemysław Frankowski rozegrał trzeci mecz w amerykańskiej MLS -Major League Soccer. Polak zagrał 90 minut, ale jego drużyna Chicago Fire przegrała z Seattle Sounders 2:4. Nasz piłkaz jednak miał udział przy dwóch bramkach "Strażaków" i został wybrany Piłkarzem Meczu. W nagrodę otrzymał gitarę!

Second straight match with an assist [unicode_pictographs]%F0%9F%91%8F[/unicode_pictographs] Przemysław Frankowski gets the #CHIvSEA @Heineken_US Man of the Match guitar. [unicode_pictographs]%F0%9F%8E%B8[/unicode_pictographs] #cf97 pic.twitter.com/BqEcOBjK4O— Chicago Fire (@ChicagoFire) 16 marca 2019

Były zawodnik Jagiellonii zanotował asystę w 56 minucie przy bramce Edwardsa na 1:3.
Przypomnijmy, że Frankowski do USA wyjechał w zimowym okiejnhku transferowym, a Jagiellonia zarobiła na transferze 1,5 miliona euro. Trener Jerzy Brzęczek ostatnio powołał piłkarza do reprezentacji na mecze eliminacji mistrzostw Europy z Austrią i Łotwą Chicago Fire zajmuje obecnie 10 miejsce w dwunastozespołowej Konferencji Wschodniej.

[xlink]55625ce6-8b05-726e-6a63-9eb0a2e62e0e,e0e476ee-e7a6-92ba-89a5-8f264a80b2d2[/xlink]