menu

Iwo Kaczmarski podpisał nowy kontrakt z Koroną Kielce! Będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku [ZDJĘCIA]

15 września, 17:53 | dor

Iwo Kaczmarski podpisał nowy kontrakt z Koroną Kielce. 16-letni pomocnik parafował dziś z klubem umowę, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2023 roku. Dodajmy, że Iwo to niezwykle utalentowany zawodnik, którym interesują się Legia Warszawa i zagraniczne kluby, między innymi włoskie.

Iwo Kaczmarski podpisał nową umowę z Koroną Kielce.
fot. Fot. Korona Kielce/Polska Press

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.
1 / 11

Kaczmarski to wychowanek kieleckiego klubu, który swoją przygodę z piłką rozpoczął w grupach młodzieżowych KKP Korona.
W sezonie 2019/20 został włączony do kadry pierwszego zespołu, a debiut w Ekstraklasie zaliczył 14 czerwca 2020 roku w konfrontacji na Suzuki Arenie z Lechem Poznań - informuje strona Korony Kielce.

Kolejne występy młodego pomocnika dla Korony miały miejsce w trzech ostatnich meczach poprzedniego sezonu. W kończącym rozgrywki spotkaniu z ŁKS-em zdobył swoją premierową bramkę, która uczyniła go najmłodszym strzelcem gola w Ekstraklasie w XXI wieku oraz drugim najmłodszym w historii polskiego futbolu obok legendarnego Włodzimierza Lubańskiego.

W obecnych rozgrywkach Fortuna 1 Ligi kielecki wychowanek wystąpił w trzech spotkaniach, dwukrotnie rozpoczynając je w podstawowym składzie (z GKS-em 1962 Jastrzębie i Puszczą Niepołomice). Iwo Kaczmarski to także młodzieżowy reprezentant Polski.

Obecna umowa z 16-letni pomocnikiem obowiązywała do końca tego sezonu. Nowy kontrakt sprawia, że Iwo Kaczmarski z Koroną związany będzie do 30 czerwca 2023 roku. To bardzo dobra informacja dla sztabu szkoleniowego Korony na czele z Maciejem Bartoszkiem.

[promo]2383[/promo]
[promo]2385[/promo]
[promo]2387[/promo]
[promo]2389[/promo]