Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 2:0 [WIDEO]

28 października 2017, 17:43 | Dawid Jaśkiewicz

Piłkarze Gwardii Koszalin pokonali Błękitnych Stargard 2:0.

Dla koszalińskiej drużyny był to pierwszy w tym sezonie mecz na swoim boisku.

Pojedynek był rozgrywany w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Momentami ulewnie padający deszcz i mocno nasiąknięta wodą murawa nie ułatwiały zadania zawodnikom obu zespołów, lecz mimo to, miejscowi kibice zobaczyli ciekawe widowisko.

W pierwszej części spotkania bliscy wpisania się na listę strzelców byli Adrian Kwiatkowski, Przemysław Brzeziański, Krystian Przyborowski i Kamil Poźniak. Błękitni odpowiedzieli okazją po błędzie defensywy gospodarzy.

W drugiej połowie inicjatywę przejęli goście, lecz za wyjątkiem kilku strzałów zza pola karnego, przyjezdnym nie udało się poważnie zagrozić bramce Adriana Hartleba. W 76. minucie po akcji Michała Szuberta, piłkę do siatki posłał Krystian Przyborowski.

W 88. minucie składną akcję gwardzistów wykończył Szubert i koszalińscy kibice mieli wiele powodów do radości.

Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 2:0 (0:0)

[xlink]98a1417f-9612-4968-b1df-cc96be1bd96a,def9df39-c90c-0f4d-afb6-3b57fe407e88[/xlink]