Grała 3. Liga. Star Starachowice przegrał z KSZO 1929 w świętokrzyskich derbach. Czarni Połaniec przegrali z Unią Tarnów. Śledź relacje

27 października 2023, 14:18 | Bartosz Wartałowicz, Dorota Kułaga, Jaromir Kruk

W dniach 27-29 października grała 3 Liga grupa 4. Śledź wyniki i relacje ze spotkań naszych zespołów. Star Starachowice przegrał w Ożarowie 0:1 z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, a Czarni Połaniec przegrali 1:2 u siebie z Unią Tarnów. Liderem 3 Ligi po 14 kolejkach jest Wieczysta Kraków.

Star przegrał z KSZO w świętokrzyskich derbach. Czarni ulegli Unii Tarnów. Śledź wyniki pozostałych spotkań 3. Ligi. Więcej zdjęć >>>>>>>>>>>>>>>
1 / 9

Grała 3. Liga 27-29.10. Derby świętokrzyskie dla KSZO. Czarni przegrali z Unią

[przycisk_galeria]

Świdniczanka Świdnik - Wieczysta Kraków 2:4 (1:2)
Bramki: Michał Paluch 40, 77 - Manuel Torres 9, 56, Saša Živec 42, Michał Fidziukiewicz 90.
Świdniczanka: Socha - Pielach, Zuber, Nawrocki (66 Kuchta), Paluch, Futa, Kotowicz, Morenkow, Szymala, Koźlik, Sikora (66 Wójcik).
Wieczysta: Letkiewicz - Faworow, Skrobański, Pazdan, Pietrzak - Torres (74 Kiedrowicz), Pakulski (86 Sławczew), Moulin (86 Bargiel), Łysiak, Żivec (51 Danielak) - Jankowski (74 Fidziukiewicz).
Sędziował: Dawid Deptuła (Ignatki). Żółte kartki: Kotowicz - Skrobański, Pakulski.
[polecany]25538123[/polecany]

Wiślanie Jaśkowice - Podlasie Biała Podlaska 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica 3:0 (0:0)
Bramki: Krzysztof 61, Kamil Orlik 77, Piotr Cichocki 90.

Czarni Połaniec - Unia Tarnów 1:2 (1:1)
Bramki: Arleison Martinez 38 - Szymon Mida 3, Piotr Łazarz 50.
Czarni: Wieczerzak - Misztal, Załucki, Bawor, Smoleń (78. Gębalski) - Banik, Wiktor (66. Łąk), Guca (78. Żądło), Kałaska, Mucha (66. Sumara) - Martinez.
Żółte kartki: Załucki, Bawor, Wiktor, Żądło, Martinez
Czerwona kartka: Arleison Martinez 90+4 za dwie żółte kartki.

Mecz znakomicie rozpoczęli goście z Tarnowa. Już w 3 minucie do siatki Czarnych Połaniec trafił Szymon Mida. Kibice, zgromadzeni w Połańcu czekali ponad pół godziny na odpowiedź swoich ulubieńców. W 38 minucie na listę strzelców wpisał się Arleison Martinez, dla którego było to szóste trafienie w sezonie. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis, ale 5 minut po wznowieniu gry Unia ponownie objęła prowadzenie po golu Piotra Łazarza. Trener Czarnych, Michał Szymczak musiał postawić wszystko na jedną kartę i w końcówce za Smolenia na placu gry pojawił się Adrian Gębalski. Zawodnicy z Połańca próbowali urwać choćby jeden punkt, ale ta sztuka im się nie udała.

- Nie zagraliśmy złego meczu, ale przez błędy indywidualne rywal zdobył 3 punkty. Mimo wielkich starań ludzi z MOSiR-u, stan boiska był bardzo zły, ze względu na padający deszcz i bardzo trudno nam się atakowało. Szkoda tej porażki, ale gdy się popełnia takie błędy, to ciężko o zdobycz punktową - powiedział Michał Szymczak, trener Czarnych Połaniec.

[polecany]25540875[/polecany]
Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski 3:5 (1:1)
Bramki: Jaka Pchakadze 36, Grzegorz Gawle 57, Kamil Radulj 90 z karnego - Patryk Szymala 19, 65, Karol Rycaj 56, Artur Balicki 73, Igor Szczygieł 81.

Garbarnia Kraków - KS Wiązownica 1:3 (0:3)
Bramki: Michał Czekaj 80 - Rafał Michalik 4, 20, Dmytro Sula 10.

Chełmianka Chełm - Avia Świdnik, 2:2 (1:0)
Bramki: Kacper Wiatrak 16, Piotr Piekarski 88 - Rafał Kursa 57, Marcel Myszka 81.

Star Starachowice - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 (0:0)
Bramka: Dominik Pisarek 47.
Star: Lipiec – M. Styczyński, Jagiełło, Bracik, Majdanewycz (57 Stefański) – Puton, Duda (86 Gębura) – Wcisło, Handzlik (57 Stanisławski), Kot (86 Kośmider) – Śliwiński (71 Palonek).
KSZO: Klon – Domagała, Jarzynka, Mężyk, Brągiel (87 Lis) – Szynka (77 Lipka), Kołoczek, Orlik, Lipka (61Zdyb) – Nawrot, Pisarek (61 Zdyb)
Żółte kartki: Bracik, Mikos (asystent trenera) – Pisarek.
Sędziowali: Norbert Chrząstek + Maciej Posuniak, Wojciech Woźniak.
Widzów: około 800.

[polecany]25540483[/polecany]
[polecany]25541297[/polecany]

Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ 1:4 (1:2)
Bramki: Sebastian Kwaczreszwili 11 z karnego - Grzegorz Płatek 8, Adrian Kozarzewski 31, Mateusz Niedziałkowski 64, Ivan Klarić 85.

• 1. Wieczysta Kraków 14 29 39-19
  • 2. Avia Świdnik 14 26 32-18
  • 3. Siarka Tarnobrzeg 14 26 25-11
  • 4. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 25 22-14
  • 5. Podlasie Biała Podlaska 13 23 20-9
  • 6. Chełmianka Chełm 14 23 25-28
  • 7. Star Starachowice 14 22 21-10
  • 8. Czarni Połaniec 14 21 30-26