Górnik - Legia. Piłkarze Legii nie wytrzymują. Ostre spięcie Artura Jędrzejczyka z Bartoszem Sliszem

21 listopada 2021, 21:24 | Piotr Szymański

Górnik - Legia. Górnik Zabrze pokonał Legię Warszawa rzutem na taśmę (3:2) w niedzielnym meczu PKO Ekstraklasy. Dla mistrzów Polski była to siódma kolejna porażka w lidze. W końcówce spotkania do gardeł rzucili się sobie Artur Jędrzejczyk i Bartosz Slisz.

Ostre spięcie Jędrzejczyka ze Sliszem

O tym, że atmosfera w szatni Legii Warszawa nie jest najlepsza, mówi się od dawna. W 90. minucie meczu z Górnikiem Zabrze rzucili się na siebie nawet Polacy.

Tuż po sytuacji, gdy VAR uratował legionistów (spalony Jesusa Jimeneza) kamery wychwyciły, jak kapitan Artur Jędrzejczyk na środku boiska ostro sprzeczał się z wprowadzonym po przerwie Bartoszem Sliszem.

To, co wtedy zostało odebrane Krzysztofowi Kubicy (gol nieuznany przez spalonego dogrywającego), pomocnik gospodarzy powtórzył w 96. minucie. Precyzyjna główka 21-latka wbiła gwóźdź do trumny Legii.