menu

GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać? TRANSMISJA I RELACJA LIVE

17 czerwca, 16:40 | red

GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W 26. kolejce Fortuna 1 Ligi spotkają się ze sobą przedostatnia Chojniczanka i zajmujący barażową pozycję GKS Bełchatów. To kolejne spotkanie o dużym ciężarze gatunkowym dla gości. Aby zachować duże szanse na pozostanie w lidze, muszą wygrać, a mają z tym duże problemy. Gdzie oglądać mecz? Sprawdź transmisję i relację LIVE.

GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać? TRANSMISJA I RELACJA LIVE
GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać? TRANSMISJA I RELACJA LIVE
fot. brak

GKS Bełchatów - Chojniczanka ONLINE


Zespół trenera Zbigniewa Smółki jest w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ po bardzo słabej rundzie jesiennej każde kolejne spotkanie w rewanżowej serii urasta do rangi spotkania "o wszystko". Chojniczanka nie zdołała ostatnio w Olsztynie zaskoczyć Stomilu i przegrała 0:1, po bramce w 86. minucie autorstwa Szymona Sobczaka. Warto jednak zaznaczyć, że goście z Chojnic przez niemal całe spotkanie grali w dziesięciu po fatalnym błędzie i czerwonej kartce Jana Mudry. Chojniczance wyraźnie brakuje więc szczęścia w meczach z bezpośrednimi rywalami o utrzymanie.

GKS Bełchatów to kolejny zespół, z którym Chojniczanka Chojnice musi zagrać o pełną pulę punktów. Wyboru dużego nie ma, presja jest duża, bo najbliższy rywal z województwa łódzkiego to drużyna znajdująca się tuż nad strefą spadkową Fortuny 1 Ligi. Chojniczanka marzy o tym, aby znaleźć się "nad kreską". Aby ten wymagający cel osiągnąć, musi ogrywać zespoły pokroju GKS-u

W grze drużyny prowadzonej obecnie przez Marcina Węglewskiego widać poprawę. Nawet trener sosnowiczan Krzysztof Dębek dostrzegł to i po meczu komplementował bełchatowian. W lidze ważna jest jednak powtarzalność i dlatego trzy punkty w potyczce z Chojniczanką trenera Zbigniewa Smółki to konieczność. Oba zespoły walczą o pozostanie w I lidze.

Po 25 kolejkach goście tracą do GKS sześć punktów i są na przedostatnim miejscu w tabeli. Porażka do minimum ograniczy ich szanse na uniknięcie II ligi. Jak wyliczył rzecznik prasowy GKS Michał Antczak, będzie to szósty ligowy mecz obu drużyn, które mają na koncie po dwa zwycięstwa. W jednym spotkaniu był remis.

GKS Bełchatów - Chojniczanka TRANSMISJA


Mecz GKS Bełchatów - Chojniczanka zacznie się w środę 17 czerwca o godz. 18:00. Nie będzie telewizyjnej transmisji z tego spotkania, ale stacja Polsat przygotowała internetowy stream online w serwisie Ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

FORTUNA 1 LIGA w GOL24


Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy


Polecamy