Gino Lettieri, trener Korony Kielce: -To bardzo ważne zwycięstwo

24 września 2018, 21:33 | dor

Korona Kielce wygrała z Zagłębiem Sosnowiec 3:1 (0:0) w meczu dziewiątej kolejki Lotto Ekstraklasy. Trener Korony Gino Lettieri przyznał po spotkaniu, że było to bardzo ważne zwycięstwo.

-To dla nas bardzo ważne zwycięstwo - mówił po meczu z Zagłębiem Sosnowiec Gino Lettieri, trener Korony Kielce.

-Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu. Mimo że mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki, w pierwszej połowie nie mieliśmy dogodnych okazji. Przeciwnik się głęboko cofnął, grał z kontrataku. W przerwie zmieniliśmy pewne rzeczy pod względem taktycznym i wyszło to na korzyść. Zasłużenie wygraliśmy drugą połowę. To zwycięstwo było dla nas bardzo ważne, bo następne trzy mecze będą wyjątkowo trudne - powiedział po meczu Gino Lettieri, trener Korony.