Widzew Garbarnia na żywo online. Widzew nie podtrzymał dobrej passy na własnym stadionie

14 września 2019, 17:15 | TJ, HOF

W Widzewie już wiedzą, że piętnaście minut dobrej gry to zbyt mało, aby wygrać mecz. Postawa łodzian mogła imponować jedynie na początku drugiej części spotkania. Było szybko, efektownie i co najważniejsze skutecznie. Jednak z każdą kolejną minutą animusz Widzewa gasł. Oczywiście nie można łodzianom odmówić ambicji, ale to było zbyt mało, aby wywalczyć dziś trzy punkty. Krakowski zespół zagrał bardzo mądrze, widział jak zneutralizować moc widzewskiej drużyny. Kolejny raz rezerwowi nie wnieśli nic pozytywnego do gry zespołu gospodarzy. Łodzianie prowadzili 1:0, ale ostatecznie musieli się zadowolić jednym punktem. Spotkanie z Garbarnią zakończyło się remisem 1:1. Czołówka ligi znów ucieka.