Lotto Ekstraklasa. Cztery gole w Zabrzu. Sandecjo, kiedy się przełamiesz? Angulo już to zrobił

31 marca 2018, 17:22 | Rafał Musioł/Dziennik Zachodni

Lotto Ekstraklasa. Do 20 (sic!) meczów wydłużyła się passa Sandecji Nowy Sącz bez wygranej. Dzisiaj podopieczni Kazimierza Moskala byli blisko, lecz przespali czas między 75 a 79 minutą. Dlatego zamiast trzech punktów mają jeden. Katami okazali się Hiszpanie; najpierw z rzutu karnego wyrównał Igor Angulo, który przerwał swoją niemoc wyrażoną w 998 minutach bez gola, potem po rzucie rożnym podwyższył jego rodak Dani Suarez. Beniaminek zdążył tylko ustalić wynik na 2:2 w 82 minucie kiedy wyrównał Aleksandar Kolev. Na trybunach zasiadło 13 101 widzów. To o 9 tys. mniej niż podczas sparingu z Hajdukiem Split, który odbył się w zeszłą sobotę. To, co trenera Marcina Brosza może martwić po tym spotkaniu to również kontuzje Michała Koja i Łukasza Wolsztyńskiego.