Liga Mistrzów. Grzegorz Krychowiak z golem, powrót Macieja Rybusa. Lokomotiw pokonał Galatasaray

28 listopada 2018, 20:45 | PBER

Liga Mistrzów. Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak wystąpili w spotkaniu Lokomotiwu Moskwa z Galatasaray (2:0). Drugi z Polaków wpisał się na listę strzelców w pierwszej połowie spotkania. Jak wyglądało spotkanie Lokomotiwu z Galatasaray? Jak zaprezentowali się reprezentanci Polski w Champions League?

Grzegorz Krychowiak: Polak z golem

Wynik w 43. minucie gry otworzył Grzegorz Krychowiak. Polak wpisał się na listę strzelców strzałem z ostrego kąta tuż przed przerwą. Uderzenie pomocnika było dość zaskakujące i nie może dziwić, że zaskoczyło Fernando Muslerę. To pierwszy gol Krychowiaka w tej edycji Ligi Mistrzów. Co ciekawe, zdaniem serwisu whoscored.com, Krychowiak był najlepszym piłkarzem na placu gry. Tym razem nie występował na środku obrony, ale w linii pomocy, czyli na swojej nominalnej pozycji.

Maciej Rybus: powrót

Do gry w Lokomotiwie po długiej kontuzji wrócił również Maciej Rybus. Były piłkarz Legii Warszawa rozpoczął spotkanie z Turkami w pierwszym składzie i zaprezentował się bardzo dobrze. Whoscored.com także oceniło jego występ dobrze, powrót Polaka po kontuzji może jedynie cieszyć, zwłaszcza w tak dobrej postaci.

Lokomotiw Moskwa – Galatasaray Stambuł 2:0

Grzegorz Krychowiak 43', Wladislaw Ignatjew 54'

Więcej o POLAKACH ZA GRANICĄ

Więcej o LIDZE MISTRZÓW - newsy, wyniki, terminarze, tabele

Na tych stadionach Niemcy zorganizują Euro 2024

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/b10213ae-56f5-86a4-0e05-62bc84085d40,95c977eb-417f-1fee-095d-6943683a3a83,embed.html[/wideo_iframe]