Fortuna 1 Liga. Trzy czerwone kartki, jeden gol. Ostry mecz w Głogowie

24 kwietnia 2021, 18:17 | DW

Fortuna 1 Liga. W meczu Chrobrego z GKS-em piłkarze stracili nad sobą panowanie i urządzili sobie polowanie na własne nogi. W meczu padło więc ponad 10 kartek, z czego aż trzy czerwone. Bramki? Padła tylko jedna. Chrobry pokonał GKS 1:0, a jedyne trafienie zanotował Michał Ilków-Gołąb.

Chrobry Głogów - GKS Tychy 1:0 (0:0)

Chrobry Głogów - GKS Tychy 1:0 (0:0). Jak padły bramki?

28. minuta - Nemanja Nedić wyleciał z boiska za faul tuż przed własnym polem karnym. Czysta pozycja napastnika sprawiła, że sędzia wyciągnął czerwoną kartkę.
53. minuta - Chrobry dokumentuje przewagę liczebną prowadzeniem. Po słabym dośrodkowaniu z rzutu rożnego wydawało się, że GKS Tychy oddalił zagrożenie. Wystarczyła jedna piłka zwrotna, a w szesnastce gości został Michał Ilków-Gołąb, który znalazł się przed Konradem Jałochą i strzelił gola.
63. minuta - Konrad Jałocha próbował ratować swój zespół przed utratą drugiej bramki. Zrobił to w sposób absolutnie niezgodny z zasadami i wyleciał z boiska.
89. minuta - Kolejne wykluczenie w pełnym agresji pojedynku. Tym razem Ilków-Gołąb otrzymał drugą żółtą kartkę za ostry faul i na chwilę przed końcem mieliśmy rezultat 10 do 9, ale w liczbie zawodników na boisku.