Fortuna 1 liga. Radomiak Radom zremisował 2:2 z GKS w Tychach. Dwa gole strzelił Patryk Mikita. Oceniamy piłkarzy Radomiaka po tym meczu

17 listopada 2019, 16:48 | WŁ

W 18 kolejce Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom po dramatycznym meczu, zremisował 2:2 z GKS w Tychach. Dwa gole dla radomian strzelił Patryk Mikita, drugiego w doliczonym czasie gry w 93 minucie. Oceniamy piłkarzy Radomiaka po tym meczu.

Fragment meczu, GKS Tychy - Radomiak Radom. Z piłką, Rossi Leandro.
MATEUSZ KOCHALSKI 4 Dużo winy ponosi przy starcie pierwszego gola. Ogólnie słabszy występ naszego bramkarza.
MATEUSZ CICHOCKI 6 Mocny punkt radomskiej defensywy w tym meczu. Środkowa strefa była zamknięta dla tyskich zawodników. Kilka razy włączał się do akcji ofensywnych.
MICHAŁ GRUDNIEWSKI 5 Do momentu zejścia z boiska z powodu kontuzji poprawna gra środkowego obrońcy. Nie zagra już w dwóch ostatnich meczach ze Stomilem Olsztyn i GKS Bełchatów.
DAWID ABRAMOWICZ 6 Przeciwko byłemu swojemu zespołowi rozegrał poprawny mecz, ale stać tego zawodnika na zdecydowanie lepszą grę. Dużo włączał się do akcji ofensywnych, ale bez zagrożenia.
RAFAŁ MAKOWSKI 5 Zagrał w pierwszej połowie, jako defensywny pomocnik. W drugiej już jako ofensywny pomocnik. Nie najlepszy mecz w wykonaniu tego zawodnika. Słusznie zmieniony pod koniec meczu.
MEIK KARWOT 6 Poprawny występ naszego pomocnika, ale stać go na lepszą grę. Kreował grę, momentami dość dobrze. Ciągnął grę ofensywną radomskiej drużyny.
ROSSI LEANDRO 6 Minus niewykorzystany rzut karny. Na plus akcja po której padła druga bramka. Już w pierwszej minucie meczu brutalnie sfaulowany przed gracza GKS. Do końca meczu grał z drobnym urazem mięśnia.
MATEUSZ MICHALSKI 6 Jeden z najbardziej pracowitych zawodników Radomiaka w tym meczu W drugiej połowie zagrał w środku pomocy i ciągnął grę ofensywną radomskiej drużyny.
PATRYK MIKITA 8 Najlepszy zawodnik Radomiaka w tym meczu. Strzelec dwóch goli, w tym drugiego w doliczonym czasie gry, który dał remis i jeden punkt.
MACIEJ GÓRSKI 2 Słabszy mecz naszego napastnika. Słusznie zmieniony na początku drugiej połowy.
DAMIAN NOWAK - 3 Dał bardzo dobrą zmianę w drugiej połowie. Zarobił rzut karny. Bardzo przytomnie zachował się przy wyrównującej bramce dla Radomiaka.
KACPER PIETRZYK 2 Wszedł w trudnym momencie meczu. Zagrał bardzo poprawnie.
DAMIAN JAKUBIK 4 Mógł lepiej zachować się przy stracie pierwszego gola. Nie pokrył na tyle skutecznie, żeby zatrzymać Łukasz Monetę. Bardzo chaotyczny w swojej grze.
PATRYK WINSZTAL NIE KLAS. Zagrał zbyt krótko, tylko kilka minut.