Fortuna 1 Liga. Przebudzenie Górnika Łęczna. Trzy bramki w ostatnich 30 minutach pogrążyły Chrobrego

1 kwietnia 2021, 19:05 | psz

Fortuna 1 Liga. Górnik Łęczna pokonał u siebie Chrobrego Głogów (3:0) w czwartkowym meczu 23. kolejki Fortuna 1 Ligi. Po bezbarwnej pierwszej połowie nic nie zwiastowało takiego wyniku. Jednak w ostatnich 30 minutach gospodarze z łatwością zdobyli trzy bramki i przełamali się po dwóch kolejnych porażkach.

Mecz Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 3:0 (01.04.2021)

Jak padły bramki?

• 1:0 (61. minuta) - Idealne dośrodkowanie z prawego skrzydła trafiło na głowę Bartosza Śpiączki, który uderzył mocno i nie do obrony dla Rafała Leszczyńskiego.
  • 2:0 (83. minuta) - Marcin Stromecki wykorzystał bierność obrońcy Chrobrego, przepchnął go w walce o górną piłkę i dośrodkował na drugą stronę pola karnego. Na futbolówkę nabiegł Michał Goliński, który uderzył bardzo nieczysto, ale i tak znalazł drogę do siatki.
  • 3:0 (94. minuta) - Akcja rezerwowych wprowadzonych kilkanaście sekund wcześniej. Michał Mak przedarł się lewą stroną, zagrał na środek pola karnego, gdzie akurat nabiegał Bartłomiej Kukułowicz, który mocnym strzałem postawił kropkę nad "i".