Fortuna 1 Liga. Nudy w Niepołomicach. Po punkcie Puszczy i Stomilu Olsztyn

15 lipca 2020, 19:59 | krk

Fortuna 1 Liga. Puszcza Niepołomice zremisowała na własnym stadionie ze Stomilem 0:0. Podział punktów nie urządza żadnej ze stron. Gospodarze nie przybliżyli się do strefy barażowej, a olsztynianie wciąż nie mogą być pewni utrzymania.

Fortuna 1 Liga: Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 0:0

Stomil przegrał dwa ostatnie mecze (0:2 z Bruk-Bet Termaliką i 1:2 z Miedzią Legnica) i do Niepołomic przyjechał z zaledwie jednym "oczkiem" przewagi nad strefą spadkową. W miarę bezpieczny dystans przed dwoma ostatnimi kolejkami dawało olsztynianom tylko zwycięstwo. Trzy punkty wydawały się całkiem realne, wszak Puszcza na własnym terenie przegrała już 11 pojedynków, co jest najgorszym wynikiem w całej lidze.

Pierwsza połowa spotkania toczyła się w niemal sparingowym tempie, a okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Po przerwie było niewiele lepiej. Kibice gospodarzy ucieszyli się w 65. minucie, kiedy piłka wpadła do bramki Stomilu, ale ich radość była przedwczesna. Arbiter gola nie uznał, dopatrując się ofensywnego przewinienia. Po słabym meczu Puszcza podzieliła się punktami ze Stomilem.