Fortuna 1 Liga. ŁKS zdemolowany przez Resovię. Damian Hilbrycht z dubletem

5 września 2021, 14:53 | red

Fortuna 1 Liga. Resovia niespodziewanie rozbiła ŁKS aż 3:0 i kontynuuje wspinaczkę górę ligowej tabeli. Dwa gole strzelił Damian Hilbrycht. Rzeszowianie są już na 9. miejscu w tabeli. ŁKS pozostał na 4. pozycji i traci już osiem oczek do liderującej Korony.

ŁKS Łódź - Resovia 0:3 (0:2)

ŁKS - Resovia 0:3 (0:2). Jak padły bramki?

• 21. minuta - Znakomite dośrodkowanie z rzutu wolnego trafiło wprost na głowę Aleksandra Komora, al ten z zimną krwią strzałem głową umieścił piłkę w bramce rywali.

• 21. minuta - Po fatalnym błędzie w obronie gospodarzy piłkę przejął Damian Hilbrycht i z zimną krwią podwyższył wynik meczu w Łodzi.

• 21. minuta - Po akcji lewą stroną boiska kolejny fatalny błąd w defensywie popełnili gospodarze, piłka trafiła do Damiana Hilbrychta, a ten mocnym strzałem zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.