Fortuna 1 Liga. Fantastyczna seria Stali trwa. Świetny Mleczko nie uratował Puszczy

28 listopada 2018, 20:57 | PI

Stal Mielec kontynuuje świetną passę. Zespół z województwa podkarpackiego wygrał szóste ligowe spotkanie z rzędu i zbliżył się do trzeciego ŁKS-u na dwa punkty.

Stal - Puszcz 1:0
1 / 2

Dość niespodziewanie starcie Stali z Puszczą było hitem środowych meczów w Fortunie 1 Lidze. Podopieczni Artura Skowronka wygrali pięć ostatnich ligowych spotkań i na ten moment oprócz Rakowa grają najlepszą piłkę w lidze.

Gospodarze od początku meczu ruszyli do ataku i zdominowali zespół z Niepołomic. Planu Skowronka nie pokrzyżowała nawet kontuzja Grzegorza Kuświka, który przedwcześnie opuścił plac gry. W 34. minucie w zamieszaniu pod bramką Puszczy piłka odbiła się od pleców Stawarczyka(?) i wpadła do siatki. Drużyna z Mielca chciała pójść za ciosem, ale Mleczko wygrał pojedynki z Nowakiem i Prokiciem.

Obraz gry w drugiej połowie nie uległ zmianie, a w 68. minucie Stal miała rzut karny. Do piłki podszedł Grzegorz Tomasiewicz, ale uderzył fatalnie i Miłosz Mleczko dobił futbolówkę. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i szóste z rzędu zwycięstwo Stali stało się faktem.

Piłkarz meczu: Miłosz Mleczko
Atrakcyjność meczu: 5/10

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

[xlink]0815dd74-d837-79a0-02d7-701342e53723,2d23e2fe-e803-96ed-6a92-02ca53b5a1ec[/xlink]