Sparing: Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 6:0

2 lutego 2013, 15:35 | Bartosz Czekała

W przeprowadzonym w sobotę sparingu Flota Świnoujście pokonała Kotwicę Kołobrzeg 6:0. Do pierwszego meczu o stawkę zostaje coraz mniej czasu, a gra Floty z każdym meczem kontrolnym wygląda lepiej.

Flota Świnoujście rozgromiła Kotwicę Kołobrzeg

Sparing: Flota Świnoujście - Chemik Police 3:1

W sobotę o godzinie 12. lider 1. ligi rozpoczął sparing z Kotwicą Kołobrzeg. Faworytem była oczywiście Flota, ale zważając na to, że sparingi rządzą się swoimi prawami i służą do próbowania różnych wariantów taktycznych, wynik nie był taki pewny. Flota od początku meczu dyktowała swoje warunki, ale festiwal strzelecki rozpoczął się dopiero w drugiej kwarcie (grano 4x30 minut). Właśnie w drugiej częsci sparingu podopieczni Dominika Nowaka strzelili 4 bramki. Wyspiarze trafiali do siatki Kotwicy Kołobrzeg dokładnie co 2 minuty. W trzeciej kwarcie na listę strzelców wpisał się Kieruzel, a w ostatniej swoją obecność na boisku bramką odnotował wychowanek świnoujskiej drużyny - Damian Siwiec. Mecz stał na dobrym poziomie. Sparing w Świnoujściu zgromadził około 250 widzów.

Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 6:0

Strzelcy: Sebastian Olszar 47, 49, 53, Maciej Mysiak 51, Piotr Kieruzel 64, Damian Siwiec 119

Flota Świnoujście: (I i II kwarta) Grzegorz Kasprzik - Radosław Jasiński, Sebastian Zalepa, Michał Stasiak, Marek Opałacz - Mateusz Wrzesień, Krzysztof Bodziony, Maciej Mysiak, Mateusz Szałek, Sebastian Olszar - Arkadiusz Aleksander.
(III i IV kwarta) Łukasz Kupczanko - Ivan Udarević, Piotr Kieruzel, Bartłomiej Niedziela, Christian Nnamani, Marek Niewiada, Konrad Gilewicz, Bartosz Śpiączka, Ensar Arifović, Michał Stasiak (91 Damian Siwiec), Radosław Jasiński.

Kotwica Kołobrzeg: (I i II kwarta) Łukasz Krymowski - Kacper Chruściński, Jakub Poznański, Koichiro Iizuka, Łukasz Cebulski, Tomasz Parzy, Tomasz Rydzak, Adam Zejfer (31 Mariusz Kurczak), Patryk Skórecki, Marek Kowal, Paweł Włodarczewski.
(III i IV kwarta) Cezary Szybka - Mateusz Wesserling, Ołeksandr Żdanow, Kamil Stankiewicz, Kacper Chruściński (91 Adam Zejfer), Adrian Machula, Patryk Pietras, Daniel Wólkiewicz, Filip Marciniak, Tomasz Pestka, Krzysztof Biegański (91 Alex).

Grano 4x 30 minut.