menu

Transfery. Sebastian Musiolik odejdzie z Rakowa do Serie B

14 sierpnia 2021, 11:45 | DW

Transfery. Sebastian Musiolik odejdzie niebawem z Rakowa Częstochowa. Klub zaakceptował ofertę FC Crotone, spadkowicza z Serie A. Zainteresowany pozyskaniem napastnika jest również Erzgebirge Aue.

Raków sprzeda napastnika do Włoch?
Raków sprzeda napastnika do Włoch?
fot. Andrzej Banas

Transfery. Sebastian Musiolik w Crotone?


Sebastian Musiolik to bardzo ciekawy przypadek w Ekstraklasie. Zawodnik trafił do Rakowa Częstochowa jeszcze w 1 Lidze. W październiku 2020 roku, mimo możliwości regularnej gry, został wypożyczony do Pordenone Calcio, które grało w Serie B. W czerwcu br. wrócił do Częstochowy, grał w lidze i europejskich pucharach. Bardziej prawdopodobne jest, że napastnik znów wyjedzie do Włoch.

Ofertę za Musiolika złożyła 19. drużyna poprzedniego Serie A - FC Crotone. Działacze włoskiego klubu obserwowali Musiolika na wypożyczeniu w Pordenone. Tam Polak strzelił sześć goli i miał trzy asysty w 32 meczach.

Raków Częstochowa może zarobić na transferze nawet milion euro. Oferta została już rzekomo zaakceptowana, ale do gry o pozyskanie Musiolika dołączył Erzgebirge Aue. Sam piłkarz ma podjąć decyzję, gdzie planuje postawić kolejny krok w swojej karierze.
źródło: Meczyki.pl

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje