SunderlandSunderland
0 : 1
manchester unitedManchester United
17:57

Koniec spotkania. Manchester pokonuje Sunderland 1-0 i zostaje wicemistrzem Anglii.

91'

Jeszcze będziemy mieli korner dla Czerwonych Diabłów.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do zakończenia spotkania.

89'

Jeszcze faulowany Rooney, piłkarze gości już tylko czekają na ostatni gwizdek Howarda Webba.

87'

Vaughan fauluje Valencie i będziemy mieli rzut wolny. Kibice United już szykują się do wyjścia na murawe, nieprawdopodobne emocje.

85'

Posiadanie piłki 60%-40% dla United. Tymczasem gra toczy się głównie w środku boiska.

81'

Manchester kontroluje gre i tym samym jest o krok od kolejnego Mistrzostwa Anglii.

79'

Pierwsza zmiana w zespole gości, Nani za Younga.

77'

A tymczasem Nani gotowy do wejścia na boisko.

75'

Scholes uderza w słupek! Mogło być już po meczu.

73'

Mamy ostatnią zmianę w zespole gospodarzy. Schodzi Vaughan, a na jego miejscu zobaczymy Wickhama.

70'

Żółta kartka dla rudowłosego pomocnika United.

69'

Tymczasem Obywatele przegrywają z QPR 2-1 i znowu mamy wielką fetę w sektorze gości.

67'

Z rzutu wolnego uderzał Giggs, piłka odbiła się od muru, do piłki dobiegł jeszcze Valencia ale fatalnie kiksuje.

64'

Strzał Younga z ostrego kąta pewnie broni Simon Mignolet.

63'

Schodzi kulejący Bardsley za niego na boisku pojawi się Wayne Bridge.

61'

Mamy małą przerwe w meczu, na boisku zwija się Phil Bardsley.

59'

Po ładnej akcji Valencii uderzał Carrick jednak obrońcy gospodarzy blokują.

56'

Żółta kartka dla Giggsa za faul na Elmohamady.

54'

Uderza Sessegnon jednak daleko od bramki Hiszpańskiego bramkarza United.

52'

Elmohamady pada na boisku, jednak gwizek Howarda Webba milczy.

49'

Tymczasem wielka radość w sektorach zajmujących przez kibiców United gdyż podopieczni Marka Hughesa doprowadzają do remisu na Etihad Stadium.

47'

Znowu ładnie Young znalazł Rooney'a, ten z bliskiej odległości uderza prosto w bramkarza!

46'

Świetna wymiana podań na linii Young-Rooney jednak piłka ląduje w rękach Mignolety.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

47'

Howard Webb kończy pierwszą połowe, zapraszam już za kwadrans!

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do zakończenia pierwszej części spotkania na Stadium of Light.

43'

Będziemy mieli pierwszą zmianę w meczu, zejdzie kontuzjowany O'Shea wejdzie Ahmed Elmohamady.

42'

Tymczasem zła wiadomość dla kibiców Czerwonych Diabłów ponieważ Obywatele prowadzą po bramce Zabalety.

40'

Mecz przerwany, Fraizer Campbell zwija się na boisku.

39'

Wrzucał Young, piłke próbował zamknąć Giggs, jednak nieudanie i od bramki Mignolet.

37'

Tymczasem mamy żółty kartonik dla Jonesa.

36'

Świetne podanie Sessegnona do Campbella ten jednak uderza obok prawego słupka De Gei!

33'

Powinno być 2-0! Świetne podanie Younga do Rooney'a ten jednak nie trafia w bramkę i dalej mamy 1-0.

31'

Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany Phil Bardsley.

29'

Strzał Rooney'a z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę!

28'

Po ładnej akcji gości mocno uderzał Giggs, piłka prosto w ręce bramkarza.

25'

Przypomnijmy że na ten moment Manchester United jest mistrzem Anglii.

23'

Po rzucie wolnym uderzał Giggs, prosto w mur.

22'

Żółta kartka dla Campbella za brutalny faul na Evrze.

20'

GOOOOLLLL !!! WAYNE ROONEY! Świetna wrzutka Jonesa w pole karne tam już czeka Anglik który głową pokonuje bezradnego Mignoleta. 1-0!

17'

Ładna wrzuta Giggsa w pole karne i wywalczył kolejny korner dla United.

16'

Posiadanie piłki 49%-51% na korzyść Manchesteru United.

15'

Zapowiadała się groźna kontra gospodarzy jednak Ferdinand wybija piłke w aut.

13'

Mecz wydaje się wyrównany, Scholes tymczasem buduje atak pozycyjny, wcześniej uderzał Young po podaniu Giggsa jednak prosto w ręce Mignoleta.

10'

Pierwszy rzut rożny dla gości, Young podchodzi do narożnika pola karnego.

7'

Potężny strzał sprzed pola karnego Vaughana, piłka leciała w środek bramki i De Gea bez problemu broni .

5'

Słabe dośrodkowanie Scholesa, Mignolet przechwycił piłke i gospodarze zaczną od bramki.

3'

Pierwsza groźna akcja meczu, James McClean uderzał z dystansu, De Gea pewnie łapie piłkę.

2'

Przypomnijmy że sędzią w dzisiejszym meczu jest Howard Webb. Tymczasem United rozgrywa piłkę na swojej połowie i buduje atak pozycyjny.

1'

Zaczynamy!

15:58

Piłkarze już na murawie, za chwile zaczynamy.

15:50

Przed nami ostatnia kolejka sezonu, w której rozstrzygną się losy mistrzostwa kraju. Obywatele czy Czerwone Diabły? Tego dowiemy się już niebawem!

15:44

Ławka rezerwowych gospodarzy:
Westwood, Bridge, Kyrgiakos, Meyler,Elmohamady, Wickham,Ji Dong-Won

15:44

Ławka rezerwowych gości:

Owen, Berbatov, Park, Chicharito, Nani, Rafael, Amos.

15:43

Witam Państwa serdecznie i zapraszam na relacje live z meczu Sunderland - Manchester United.