Koniec spotkania, Sunderland remisuje z Liverpoolem 1:1.

Próba Sahy z około 20 metrów leci ponad poprzeczką

90'

Arbiter dolicza 3 minuty.

20:15

Sunderland przed tą kolejką był 13., Liverpool 17., remis nie może satysfakcjonować żadnej z drużyn..

86'

Strzelca bramki zmienia były piłkarz Evertonu, Louis Saha

84'

Wciąż aktywny Glen Johnson próbuje strzału z dalszej odległości, niestety z miernym skutkiem

82'

Za atak wślizgiem na przeciwnika indywidualne upomnienie otrzymuje Larsson.

81'

Po mocnym strzale Shelveya dużymi umiejętnościami popisał się Mignolet!

78'

Podczas gdy gra toczy się pod bramką Mignoleta, Pepe Reina postanowił zmienić obuwie.

20:03

Liverpool zamknął gospodarzy na ich własnej połowie, ale jeszcze nie stworzył dobrej sytuacji na objęcie prowadzenia

76'

Glen Johnson wywalczył rzut rożny.

73'

Błyskawiczna odpowiedź na boiskowe wydarzenia, Fraizer Cambell zmienia Dannego Rose'a

71'

Niesamowite! Piłka wrzucona w pole karne odbija się od obrońcy, dopada do niej Suarez i strzałem z 5 metrów pokonuje Mignoleta!

65'

Szkoleniowiec Liverpoolu wzmacnia siłę ofensywną swojego zespołu, Downing za Boriniego

63'

Za brutalny faul na Sessegnonie ukarany Skrtel.

60'

Pierwsza składna akcja Liverpoolu w drugiej części spotkania. Gerrard po strzale zza szesnastki obija słupek

19:44

W drugiej połowie częściej przy piłce utrzymują się gracze Sunderlandu. Piłkarze Martina O'Neilla kontrolują przebieg spotkania.

53'

Aktywny Johnson centruje w pole karne, jednak strzał głową Boriniego daleki od ideału

51'

Kapitalna próba Johnsona! Rajd lewą stroną, Johnson łamię akcję do środka i pięknym strzałem obija poprzeczkę!

48'

Rzut rożny dla gości z Anfield, z którego jednak nic nie wynikło

46'

Pierwsza zmiana w Sunderlandzie, Bramble zmienia Cuellara.

46'

Gramy!

48'

Arbiter główny kończy pierwszą część spotkania. Zapraszam za 15 minut.

45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Piłkarze z Anfield Road nie mają pomysłu na przedostanie się pod bramkę przeciwnika.

40'

Coraz odważniej gospodarze. Jack Coleback znalazł się w dobrej sytuacji, ale zbyt wolno zabierał się do strzału.

38'

Za "jaskółkę" w polu karnym przeciwnika ukarany Luis Suarez.

35'

Suarez trafia piłką w mur

34'

Po akcji Sterlinga mamy rzut wolny dla Liverpoolu.

30'

Bramka dla Sunderlandu! Craig Gardner ruszył z piłką prawą flanką, kapitalnie dograł do Fletchera, ten dopełnił formalności i mamy prowadzenie dla gospodarzy!

27'

Świetna okazja Boriniego! Shelvey wstrzela piłkę w pole karne, Suarez zgrywa ją do Boriniego i tylko kapitalna robinsonada Mignoleta uchroniła Czarne Koty przed stratą bramki!

23'

Coraz lepiej wygląda gra ofensywna gości. Po wrzutce z rzutu wolnego Gerrarda bliski strzelenia bramki był Skrtel.

19'

Ależ błąd! Cuellar zbyt lekko główkował w stronę bramkarza, Borini świetnie przeczytał sytuację, jednak nie był w stanie przechwycić futbolówki.

17'

Szarża Sessegnona zatrzymana przez Johnsona

14'

Liverpool częściej utrzymuje się przy piłce, jednak dotychczas nie zdołał stworzyć sobie klarownej sytuacji do strzelenia bramki.

11'

Indywidualna akcja i strzał Suareza nieznacznie mija bramkę strzeżoną przez Mignoleta