Bramka Lewandowskiego z Augsburgiem, Bayern stracił punkty (video)

19 października 2019, 15:55 | BG

Robert Lewandowski zdobył gola w 14. minucie sobotniego meczu Bayernu Monachium z Augsburgiem. Polak wykorzystał celne dośrodkowanie ze skrzydła i pewnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce. To już jego 12 trafienie w 8 meczu Bundesligi w tym sezonie. Strzał Lewego doprowadził do remisu 1:1, bo Bawarczycy przegrywali od 1. minuty po bramce Marco Richtera. W drugiej połowie gości na prowadzenie wyprowadził Serge Gnabry, ale tuż przed końcem Augsburg dał radę wyrównać i sensacyjnie urwał punkty gigantowi z Bawarii.

LEWY! KOLEJNY REKORD! [unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs]Polak [unicode_pictographs]%F0%9F%87%B5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B1[/unicode_pictographs] strzelił gola w ósmej kolejce z rzędu i powtórzył wyczyn P. E. Aubameyanga, który dotychczas jako jedyny zaczynał sezon Bundesligi od takiej passy! [unicode_pictographs]%F0%9F%87%A9[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%91%8F[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/KZZdFXlXuS— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 19 października 2019