Czwartek, 17 grudnia 2015, godz. 20:00
Celta VigoCelta Vigo
1 : 0
21:57

Celta wygrywa z Almerią 1:0 po trafieniu Wassa z rzutu wolnego z 41 minuty, a w dwumeczu 4:1 i melduje się w 1/8 finału Pucharu Króla. Za uwagę dziękuje Marcin Juszczyk. Dobranoc!

21:54

Dzisiejsze spotkanie na Estadio de Balaidos nie zachwyciło. Celta Vigo przeważała i była zespołem lepszy,, ale nie stworzyła dużej ilości sytuacji podbramkowych. Almeria od czasu do czasu atakowała, lecz przed przerwą jak i po niej brakowało wykończenia. Goście nie sprawiali wrażenia drużyny, która chce odrobić straty.

93'

Koniec meczu! Celta Vigo - Almeria 1:0!

92'

Nieudany strzał zza pola karnego Pozo. Piłka wypadła na ut.

91'

Marin czystym wślizgiem powstrzymał na lewym skrzydle Bongdondę.

90'

120 sekund dłużej potrwa druga odsłona spotkania.

90'

Gra w końcówce regulaminowego czasu toczy się głównie w środku pola.

87'

Pablo Hernandez uderzył z dystansu w środek bramki i Cuesta Diaz przeniósł futbolówkę nad poprzeczką!

83'

W zamieszaniu podbramkowym, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, z kilkunastu metrów ładnie i mocno uderzył Zabaco, ale Balnco zachował czujność!

82'

Almeria nie zdoła już wyrównać, ale szuka okazji do doprowadzenia do remisu.

79'

Celta Vigo wykorzystuje limit zmian. Bongdonda melduje się na murawie na ostatnie minuty w miejsce Guidettiego.

77'

Druga zmiana w Celcie. Hugo Mallo zmienia Pape Diopa.

76'

Centra z lewej flanki Herrery w pole karne Celty Vigo, ale defensywa gospodarzy wzorowo zażegnuje niebezpieczeństwo.

74'

Wrzutka z rzutu wolnego Puertasa w pole karne Celty, ale Blanco bez problemu chwyta piłkę

73'

Próba sforsowania defensywy Celty przez Almerię, pierwsze od kilku dobrych minut, ale ponownie zabrakło wykończenia.

69'

Trzecia i ostania zmiana w szeregach przyjezdnych. Jose Angel Pozo zmienia Eldina Hadżicia.

67'

Guidetti mógł znaleźć się w wyśmienitej sytuacji do zdobycia bramki, ale sędzia liniowy słusznie dopatrzył się pozycji spalonej.

64'

Zongo został przewrócony w polu karnym Celty, ale gwizdek sędziego milczał.

62'

Druga zmiana w Almerii. Fran Velez opuścił plac gry, a zastąpił go Ximao Navarro.

58'

Przerwa w grze po zderzeniu się w powietrzu Guidettiego i Veleza.

57'

Sene chciał zagrać na wolne pole do Guidettiego, ale odczytał jego zamiar przeciwnik.

55'

Guidetti uderzył z rzutu wolnego, ale futbolówka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką.

54'

Zabaco Tome ukarany żółtą kartką za nieprzepisowe powstrzymywanie Pablo Hernandeza. Rzut wolny dla Celty z około dwudziestu metrów.

51'

Pierwsza zmiana w Celcie Vigo. Augusto Fernandez wchodzi na boisko w miejsce Daniela Wassa.

49'

Okazja dla Almerii! Herrera w sytuacji sam na sam z Blanco trafił w boczną siatkę!

46'

Zaczynamy drugie 45 minut!

46'

Mamy zmianę w przerwie w zespole gości. Jonathan Zongo zastępuje na placu gry Lorenzo Reyesa.

20:57

W pierwszych 45 minutach oba zespoły na Estadio de Balaidos stworzyły przeciętne widowisko. Celta Vigo przeważała, co udokumentowała golem z rzutu wolnego, ale za wiele dobrego o jej grze nie można powiedzieć. Almeria kilak razy gościła w polu karnym gospodarzy, ale brakowało z jej strony wykończenia lub na posterunku była defensywa gospodarzy.

20:53

W dwumeczu Celta Vigo prowadzi z Almerią 4:1.

45'

Jaime Latre kończy pierwszą połowę. Do przerwy Celta Vigo prowadzi z Almerią 1:0 po trafieniu Wassa!

45'

Puertas sfaulował Cabrala w ataku i rzut wolny dla Celty.

45'

Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy.

45'

Fatau trafia do notesu sędziego. Żółtą kartkę obejrzał za faul na Hernandezie.

43'

Mogła być szybka odpowiedź Almerii! Wrzutka na długi słupek Jurado, akcję zamykać chciał Hadżić, ale uprzedził go Sene.

42'

Wass świetnie przymierzył z rzutu wolnego i zmusił do kapitulacji Cuestę Diaza! Bramkarz Almerii mógł zachować się lepiej!

41'

GOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Celty! Wass strzelcem!

40'

Fran Velez ukarany żółtą kartką za faul na Guidettim.

37'

Wass zagrał piłkę przed pole karne Almerii, choć wydawało się, że chce dośrodkowywać, ale to zagranie nie dotarło do żadnego z graczy Celty i przejęli ją goście.

35'

Hadżić dośrodkował z prawej flanki w pole karne Celty, ale na posterunku Cabral.

31'

Almeria była blisko szczęścia! Po centrze Jurado na długi słupek, futbolówki do bramki skierować nie zdołał Herrera!

30'

Drażić uderzeniem z "szesnastki" wykończył ładną, zespołową akcje Celty Vigo. Jednak jego strzał był zbyt słaby i sygnalizowany. Cuesta Diaz nie miał problemów z interwencją.

28'

Kolejna próba z dystansu Celty. Tym razem szczęścia spróbował Sene, ale był bardzo daleki od celu.

27'

Strzał zza pola karnego po ziemi w wykonanie Jonny'ego, ale nie sprawił on tym uderzeniem problemów bramkarzowi.

25'

Przerwa w grze. Z boiska nie podnosi się Pablo Hernandez, który doznał urazu przy kopnięciu piłki. Jest mu udzielana pomoc medyczna.

24'

Po krótko rozegranym rzucie rożnym Madinda zacentrował futbolówkę w pole karne Almerii, ale przyjezdni bardzo szybko oddalili zagrożenie.

23'

Castellano zablokował dośrodkowanie Diopa i korner dla Celty Vigo.

22'

Hadżić kiepsko zagrał na prawe skrzydło do Jurado i od bramki zacznie Blanco.

20'

Jurado zagrał piłkę przed bramkę Celty Vigo, ale żaden z jego kolegów nie zdołał oddać strzału. Na posterunku był Cabral.

17'

Po wrzutce Wassa z rzutu rożnego do piłki doszedł Cabral i uderzył z główki, ale ten strzał broni bramkarz Almerii Cuesta Diaz, który przy tej interwencji wyciągnął się jak struna!

15'

Pierwszy kwadrans to przewaga Celty Vigo, ale nie miało to przełożenia na sytuacje podbramkowe.Na razie niezbyt ciekawego widowisko na Estadio de Balaidos.

12'

Mimo, że to goście muszą odrobić straty, to nie rzucili się oni do zdecydowanych ataków.

11'

Po wrzutce z rzutu wolnego gracza Celty, Fatau przedłużył głową to dośrodkowanie, ale żaden z jego kolegów później nie zdążył dojść futbolówki.

9'

Nad Estadio de Balaidos leje jak z cebry.

8'

Mają problemy piłkarze Celty, aby zdobywać kolejne metry i zbliżać się do bramki Almerii. Goście od razu doskakują do gospodarzy, utrudniając im rozegranie piłki.

6'

Castellano zatrzymał szarżującego prawym skrzydłem Sene, wybijając piłkę na aut.

4'

Jurado przedzierał się z piłką w środku pola, ale na czterdziestym metrze od bramki Celty stracił futbolówkę.

3'

Zawodnicy Celty Vigo próbują budować atak pozycyjny, a przyjezdni starają się wypychać rywali z własnej połowy.

1'

Jaime Latre dał sygnał do rozpoczęcia zawodów! Od środka piłkarze Almerii!

19:59

Jaime Latre będzie rozjemcą w dzisiejszym meczu.

19:58

Przywitanie obu zespołów, następnie losowanie i zaczynamy spotkanie!

19:57

Jedenastki obu drużyn są wyprowadzane przez sędziów na murawę Estadio de Balaidos.