ValenciaValencia CF
22:53

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Tomasz Górski. Dobranoc.

22:53

Real nie forsował tempa i spokojnie wygrał 2:0. Bramki strzelili Benzema w 37. minucie i po samobójczym trafieniu Guardado na kwadrans przed końcem meczu. Ale to nie koniec rywalizacji Valencia - Real. Już w niedzielę obie drużyny spotkają się w ramach 20. kolejki Primera Division. Już teraz zapraszam Państwa na relację NA ŻYWO z tego spotkania.

22:50

Piękne zachowanie kibiców Valencii, którzy z uniesionymi szalikami robią pokłony. To jednak jedyny plus jaki można zapisać na konto Nietoperzy.

93'

Koniec. Real pokonuje w pierwszym meczu 1/4 finału Copa del Rey Valencię 2:0.

91'

Żółta kartka dla Khediry.

90'

Druga połowa potrwa 3 min dłużej.

89'

Jonas strzela głową obok bramki... Valencia próbuje strzelić kontaktowego gola, który dałby cień nadziei w rewanżu.

89'

Nieudany strzał Cristiano Ronaldo i jęk zawodu na Santiago Bernabeu...

84'

Ostatnia zmiana w Valencii, na wskroś ofensywna: N. H. Valdez zastępuje Banegę.

79'

Guaita broni nogą strzał Ronaldo z pola karnego To już byłby pogrom.

79'

Gago zastępuje T. Costę.

75'

Nerwy udzielają się zawodnikom obu drużyn. Tym razem "żółtko" dostaje Alonso.

74'

Soldado ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią.

73'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne, Guaita nie sięgnął piłki, a ta przeszła na 5. metr, gdzie piłkarz Valencii na wślizgu posyła piłkę tuż przy słupku. A za jego plecami czyhał Higuain.

73'

Guardado kieruje piłkę do własnej bramki. Real 2, Valencia 0.

74'

R. Costa wchodzi za V. Ruiza.

72'

Wracając do sytuacji Soldado sprzed kilku minut - napastnik Valencii nie był na spalonym. Błąd liniowego, który mógł wpłynąć na wynik spotkania i jego przebieg.

71'

Kolejny rzut rożny dla Valencii, po którym nic nie wynika.

70'

Żółta dla Albiola za faul na Soldado.

69'

Higuain zmienia strzelca jedynej bramki, Benzemę.

68'

Szczęście i Casillas sprzyja Realowi! Bramkarz Realu "wypluwa" piłkę po strzale Soldado pod nogi Jonasa, który mając niemal wolny lewy róg bramki strzelił... obok słupka! Co za pudło Jonasa

68'

Żółta kartka dla V. Ruiza za faul/

67'

Soldado w sytuacji sam na sam trafia w poprzeczkę! Jednak gdyby trafił, to gol byłby nieuznany - zdaniem liniowego napastnik Valencii był na spalonym.

66'

Real Madryt - ValenciaReal Madryt - Valencia

65'

Rozgrzewają się rezerwowi Valencii: N. H. Valdez i Cissokho.

64'

Piatti z dystansu ponad poprzeczką.

64'

Khedira strzela z 18 wprost w Ramiego.

63'

Rami ratuje swój zespół wybiciem na rzut rożny. Ronaldo strzela głową wprost w Guaitę.

62'

Druga zmiana w realu: Di Maria zastępuje Modricia. Przeciętny występ Chorwata.

61'

I jeszcze jeden korner dla gości. Essien wyjaśnia sytuację.

60'

Essien zablokował dośrodkowanie Guardado z lewej strony, ale Valencia zyskała rzut rożny, po którym nic nie wyniknęło.

59'

Soldado na spalonym.

59'

Ostatnie minuty to dużo walki w środku boiska. Obu drużynom rzadko udaje się zbliżyć do pola karnego przeciwnika.

56'

Przy linii bocznej rozgrzewają się Di Maria i Higuain.

55'

Essien zapędził się pod pole karne Valencii, ale nic z tego nie wynikło.

54'

Tak też właśnie się stało - Valencia w komplecie.

53'

Jonas przyjął strzał Ozila na ciało i lekko go "zamroczyło". Potrzebna jest pomoc medyczna, ale Brazylijczyk powinien kontynuować grę.

53'

Jonas faulowany w polu karnym, ale nie ma podstaw do podyktowania rzutu karnego. Piłka po strzale Soldado minęła bramke Casillasa.

50'

Parejo faulowany przez Benzemę.

49'

Guaita nie miał problemów ze strzałem Benzemy.

48'

I jeszcze jeden rzut rożny dla Realu. Modrić z prawego narożnika.

48'

Soldado kieruje piłkę na rzut rożny. Dośrodkowywał Ozil.

47'

Żółta kartka dla T. Costy za przytrzymywanie za koszulkę Khedirę.

46'

Real z jedną korektą w składzie: za Marcelo od początku drugiej połowy pojawił się Fabio Coentrao.

46'

I zaczynamy drugą połowę.

21:51

Valencia z początku zdawała się być przestraszona. Z czasem jednak miała więcej okazji bo pozwalali na to gospodarze. Gdyby nie Casillas to Valencia miałaby nawet dwie strzelone bramki, ale dzięki swoim interwencjom, Real zachowuje czyste konto przed drugą odsłoną.

21:49

Pierwsza połowa nie zachwyciła, często rządził przypadek i niedokładność. Początek należał do Realu, który co chwila stwarzał zagrożenie pod bramką Guaity. Widać jaką różnicę robi Cristiano Ronaldo, którego brakowało w spotkaniu z Osasuną. Królewscy wykorzystali jedną z kilku dogodnych sytuacji. Jose Mourinho może być zadowolony z wyniku, z gry - nie za bardzo.

21:45

Real Madryt - Valencia

46'

Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi z Valencią 1:0 po bramce Benzemy.

45'

Piatti faulowany przez Alonso ok. 35 metrów od bramki Casillasa.

44'

Benzema trafia w boczną siatkę! Duży udział w tym miał Rami, który umiejętnie odstraszał Francuza do oddania skuteczniejszego strzału.

41'

Nakładka w wykonaniu Essiena przy linii środkowej.

40'

Ruiz wybija piłkę po dośrodkowaniu Modricia, ale ta jak bumerang wraca w posiadanie zawodników Realu.

36'

Benzema dostał podanie od Khediry, po czymwpadł w pole karne i strzelił po ziemi nie do obrony!

37'

GOL dla Realu, Karim Benzema

37'

Casillas ratuje Real przed utratą gola! Intuicyjnie obronił strzał z 19 strzał z 10 metrów!

35'

Jonas mierzył w okienko bramki Casillasa i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką! Casillas tylko odprowadził piłkę wzrokiem!

34'

Świetny odbiór piłki w wykonaniu... Cristiano Ronaldo. Przerwał trwającą nieco ponad minutę wymianę podań zawodników Valencii

32'

31'

Rzut rożny dla Valencii i niecelne wybicie Modricia powoduje powtórzony stały fragment, ale z przeciwległego narożnika.

29'

Podwójny spalony Valencii, a dokładniej złapani zostali Jonas i Soldado.

29'

Piatti w kapitalnym stylu zablokował Ozila we własnym polu karnym!

28'

Ładna tiki-taca w wykonaniu Valencii i gdyby nie ofiarna Essiena to Jonas byłby sam na sam z Casillasem!

27'

Obrońcy Valencii bez problemu poradzili sobie z dośrodkowaniem Alonso. A Essien celował w kibica siedzącego w górnych rzędach niż w bramkę...

25'

V. Ruiz fauluje Benzemę.

24'

2:1 dla Realu w spalonych. Tym razem Ozila.

23'

Benzema na ofsajdzie. Tym razem prawidłowa decyzja.

23'

Dyskusyjna decyzja arbitra Cesara Muniza Fernandeza.

22'

22'

Guardado bez pardonu wybija piłkę spod nóg Ozila.

21'

Banega próbował szczęścia uderzeniem z dystansu, lecz trafił w Alonso. Piłka tak się od niego odbiła, że Casillas musiał gonić piłkę niemal do narożnika by zapobiec rzutowi rożnemu dla rywala.

19'

Jonas za długo zwlekał z podaniem i piłkę zabrali mu Xabi Alonso i Khedira.

18'

I mogłoby się to źle zakończyć gdyby nie Casillas. Broni strzał głową Soldado.

17'

Role się odwróciły: Real oddał trochę pola gościom.

16'

Casillas w świetnym stylu paruje strzał T. Costy z ponad 30 metrów.

15'

Marcelo przeciął podanie do Parejo, ale sam fatalnie podał co wykorzystał Pereira.

15'

Goście mają problem nawet z wymianą kilku krótkich podań.

14'

Przygniatająca przewaga Realu w pierwszym kwadransie.

13'

Kolejna akcja Realu: Ronaldo podaje do Marcelo, który wbiegł w "16" i dośrodkował wprost do bramkarza Valencii.

12'

Trzecia próba Ronaldo i najlepsza ze wszystkich. Huknął z ok. 25 metrów i Guaita z problemami odbija piłkę przed siebie.

11'

Rami strzela po dośrodkowaniu wprost w Albiola. Valencia domagała się podyktowania rzutu karnego, o którym nie ma mowy. Benzema zamiast strzału podaje do Guaity.

10'

Jonas pada w polu karnym Realu, ale zdaniem sędziego nie było faulu. Po chwili goście zyskują rzut rożny.

9'

Kapitalna okazja Modricia! Chorwat dostał piłkę na 18 metr i strzelił obok słupka. Niewiele brakowało!

8'

Ozil faulowany przez Guardado w ok. środka pola. Kilka sekund później CR7 znowu leży na boisku po niezgodnej z przepisami interwencji Parejo. Strzał z wolnego ponad poprzeczką.

6'

R. Carvalho wślizgiem wybija piłkę spod nóg Jonasa na aut. Bardzo ważna interwencja Portugalczyka.

5'

Rami pozwolił opuścić piłce linię boczną skutecznie blokując CR7. Szybki przechwyt i prostopadłe podanie do Benzemy. Szybszy Guaita.

3'

T. Costa ostro potraktował Ronaldo, który z grymasem na twarzy leżał przez kilka sekund na murawie. Przerzut na prawą flankę nieudany i piłka w posiadaniu Los Che

2'

Dobre podanie Pereiry do Piattiego w pole karne, ale Argentyńczyk nie opanował futbolówki. Casillas od bramki.

2'

Piłka minęła prawy słupek bramki Guaity.

1'

Mimo że goście zaczęli to piłkę przejął Ronaldo i popędził na bramkę Valencii. Wywalczył rzut wolny.

20:59

...Valencia. Jak będzie po ostatnim gwizdu sędziego?

20:59

Losowanie -Iker Casillas vs. Roberto Soldado. Górą...

20:57

Obie drużyny już są murawie, za chwilę rozpocznie się spotkanie!

20:50

Rezerwowi Valencii: Diego Alves, Antonio Barragan, Aly Cissokho, Ricardo Costa, Fernando Gago (były zawodnik Realu), Nelson Haedo Valdez, Jonathan Viera.

20:48

Antonio Adan, Alvaro Arbeloa, Jose Maria Callejon, Fabio Coentrao, Angel Di Maria, Gonzalo Higuain i Raphael Varane - to lista rezerwowych gospodarzy.

20:46

Nietoperze dzięki skutecznej grze w ostatnich tygodniach i kilku zwycięstwach z rzędu, awansowała na 7. pozycję (30 pkt). Wielka w tym zasługa nowego trenera, Ernesto Valverde, pod wodzą którego Valencia zaczęła punktować..

20:44

Tym samym Królewscy zajmują w tabeli 3. miejsce z dorobkim 37 punktów. Do Barcelony traci aż 18 "oczek", a do lokalnego rywala, Atletico, 7.

20:42

W ostatniej kolejce Primera Division Real sensacyjnie zremisował bezbramkowo w Pampelunie, a Valencia pokonała pewnie Sevillę 2:0 po dwóch bramkach Roberto Soldado.

20:40

Valencia zaś okazała się lepsza od Osasuny Pampeluna dwukrotnie wygrywając - 2:0 na wyjeździe i 2:1 na Estadio Mestalla.

20:39

W poprzedniej rundzie Real Madryt wyeliminował Celtę Vigo (1:2 i 4:0). Aż 4 bramki w tym dwumeczu strzelił Cristiano Ronaldo