Malaga CFmalaga
2 : 4
FC BarcelonaFC Barcelona
93'

Koniec spotkania. Barcelona ostatecznie wygrywa w dwumeczu 6-4 i w półfinale czeka nas Gran Derbi.

90'

Jeszcze jedna zmiana w Barcelonie. Adriano za Albe.

89'

Fabregas w sytuacji oko w oko z bramkarzem i nogami broni Kameni.

89'

Jednak krótko rozegrany stały fragment gry.

88'

Faulowany Adriano na skrzydle i będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

87'

Kolejna zmiana w Blaugranie. Strzelca pierwszej bramki zmienia Alexis Sanchez.

86'

Już nie ma chyba ochoty na taki żadna ze stron.

83'

Zmiana także w Maladze. Piazon za Joaquina.

82'

Zmiana w Barcelonie. Thiago za Messiego.

82'

Alves ukarany kartką za faul taktyczny.

81'

Dośrodkowanie Alvesa z prawego skrzydła i Lionel Messi mocnym uderzeniem głową pokonuje bramkarza.

80'

GOLLLLLLL!!!!!!!!!!MESSI!!!!!!!!!!!!

78'

Iniesta do Fabregasa, ten z powrotem do Iniesty,który znalazł się w sytuacji sam na sam, podciął piłkę nad bramkarzem nie dając mu żadnych szans. Ten gol oznacza, że Malaga potrzebuje teraz 2 trafień aby awansować.

76'

GOLLLLLLLL!!!!!!!!INiESTA!!!!!!!!

75'

Gamez walczył o piłkę z Albą, dobrze zastawiał się obrońca Barcy i zacznie od bramki Pinto.

74'

Kontra Malagi, pędził z piłką Joquin i sfaulował go Mascherano.

72'

Fabregas w walce o piłkę faulował Eliseu. Obyło się bez drugiej żółtej kartki.

71'

Przypomnę, że przy utrzymaniu się obecnego rezultatu czeka nas dogrywka.

69'

Joaquin odegrał piłkę przed pole karne do Santa Cruza. Paragwajczyk zdecydował się na mocny strzał po ziemi, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

68'

GOLLLLLL!!!!!!!!!!ROQUE SANTA CRUZ!!!!!!!!!!!!

68'

Iniesta do Messiego, który znalazł się oko w oko z bramkarzem, ale kolejna świetna interwencja Kameniego.

66'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybija jeden z obrońców Malagi.

65'

Zablokowane uderzenie Messiego, będzie korner.

64'

Tiki taka Barcy ,,nagrodzona'' gwizdami.

62'

Pierwsza zmiana w drużynie Malagi. Portillo za Dude.

60'

Alba wbiegł ze skrzydła w pole karne i w ostatniej chwili jego podanie zablokowane przez Weligtona.

59'

Fabregas wyłożył piłkę dla Messiego w polu karnym, ale poślizgnął się Argentyńczyk i nie opanował piłki.

57'

Alves dośrodkowuje w pole karne. Mocne uderzenie głową Messiego z ok.11 metrów i pewnie łapie Kameni.

55'

Z dystansu szczęścia próbował Messi, ale niecelnie.

55'

Dośrodkowanie Eliseu, przewrotką zaskoczyć bramkarza próbował Joaquin, ale nie zdołał nawet trafić czysto w piłkę.

54'

Na spalonym Dani Alves.

52'

Dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale wybija piłkę Pique.

51'

Dryblował Messi, ale nie dał się oszukać Weligton.

50'

Miękkie dośrodkowanie Iniesty w pole karne. Klatką piersiową świetnie przyjmuje Pique i strzałem z bliska pewnie pokonuje bramkarza.

49'

GOLLLLLL!!!PIQUE!!!

48'

Kontra Malagi, mijał kolejnych rywali Joaquin, ale ostatecznie pada na ziemię. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

46'

Rozpoczynamy II połowę meczu.

45'

Sędzia kończy I połowe spotkania.

45'

Fabregas pada w polu karnym i otrzymuje żółtą kartkę za próbę wymuszenia jedenastki.

44'

Faulowany Messi i będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

43'

Po raz kolejny przeszkodzili sobie nawzajem piłkarze Malagi, ale nie potrafił tego wykorzystać Pedro.

41'

Dogranie Fabregasa w pole karne,zderrzyli się ze sobą dwaj obrońcy Malagi,piłka trafiła do Messiego który znalazł się w sytuacji oko w oko z bramkarzem, podciął futbolówkę nad Kamenim i po raz kolejny obrońcy ratują sytuację, chociaż piłka nie zmierzała chyba w kierunku bramki.

39'

Wyłożył piłkę przed pole karne Gamez dla Iturry, mocne uderzenie po ziemii. Na raty broni Pinto.

37'

Iniesta minął kilku rywali i podał do Pedro, ten natychmiast oddał piłkę z powrotem dla partnera. Strzał Iniesty z ok.14 metrów i tylko poprzeczka ratuje Malage.

36'

Na spalonym Santa Cruz.

35'

Zbyt wysoko podniesiona noga Fabregasa i rzut wolny z ok. 40 metrów.

32'

Ukarany żółtą kartką Busquets za faul taktyczny.

30'

Strzał Fernandeza z woleja zablokowany przez Alvesa.

28'

Iniesta dryblował, ale osaczony przez obrońców i traci piłkę.

26'

Podanie z rzutu rożnego do Iniesty, ten zwiódł obrońców i wbiegł w pole karne, szybkie wyjście Kameniego zażegnało niebezpieczeństwo.

25'

Podanie Messiego do Fabregasa zatrzymane przez Welligtona, poszedł jednak za piłką Argentyńczyk, odzyskał ją i doszedł do pozycji strzałowej z skraju pola karnego, piłka przeleciała pomiędzy rękami bramkarza, ale jeden z obrońców zdołał ją wybić z linii bramkowej.

24'

Messi w pole karne na dobieg do Iniesty, czujny Kameni pierwszy dopadł do piłki.

21'

Powtórki pokazały, że w sytuacji w której padła bramka dla gości Alves był na spalonym, jednak nie można mieć pretensji do sędziego, bo nawet oglądając powtórkę ciężko to ocenić.

19'

Fauluje w środku pola Iturra, tym razem bez drugiej żółtej kartki.

18'

Z rzutu rożnego dośrodkowuje Xavi, ale wychodzi na przedpole Kameni i pewnie łapie piłkę.

16'

Joaquin wychodził na sytuację sam na sam z bramkarzem, ale wcześniej odgwizdany spalony.

14'

Iturra ukarany żółtą kartką.

13'

Szybka kontra Malagi. Duda do Joaquina, ten zwiódł jeszcze obrońce i strzałem po ziemi umieścił piłkę tuż przy słupku.

12'

GOLLLLLLL!!JOAQUIN!!!!!!!!!!

9'

Lionel Messi wypuścił Alvesa na prawym skrzydle, a ten dośrodkował miękko piłkę w pole karne wprost na głowę Pedro któremu pozostało już tylko skierować ją do bramki.

8'

GOLLLLLLLLL!!!!!PEDRO!!!!!!!!!

7'

Dogranie w pole karne, przyjmuje piłkę Duda, ale niedokładnie i przejmują obrońcy.

5'

Wychodził z piłką z własnej połowy Dani Alves, ale od razu doskoczył do niego Eliseu i piłka wybita na aut.

2'

Spokojnie rozgrywa piłkę Barcelona.

1'

Rozpoczynamy.

21:59

Mimo obiecującego rezultatu w pierwszym spotkaniu Manuel Pellegrini ponownie zdecydował się na wystawianie ,,drugiego garnituru'', chociaż Blaugrana wyjdzie dziś chyba w najmocniejszym,poza bramką,składzie.

21:56

Ławki rezerwowych: Malaga:Caballero,Buonanotte,Sanchez,Onyewu,Portillo,Saviola,Piazon. Barcelona:Valdés, Puyol, Adriano, Song, Thiago, Alexis, Villa.

21:41

- To będzie dla nas pierwsza piłka meczowa w tym sezonie i z takim nastawieniem podchodzimy do dzisiejszego meczu. To będzie dla nas bardzo ważne spotkanie i zrobimy wszystko, aby awansować

- tak o dzisiejszym spotkaniu mówił zastępca trenera, Jordi Roura, który dzisiaj będzie zastępował Tito Vilanove na ławce trenerskiej.

21:35

Witam wszystkich na relacji live z rewanżowego spotkania Copa del la Rey, Malaga-Barcelona. Na Camp Nou padł remis 2-2 i to dzisiejsi gospodarze są jak na razie w lepszej sytuacji.