KONIEC MECZU! Dzięki za uwagę!

91'

Mecz potrwa trzy minuty dłużej.

90'

Obertan długo utrzymywał się przy piłce. W ten sposób chciał urwać kilkanaście sekund.

86'

Kane zastępuje Sandro.

85'

Obertan zastępuje Dembę Ba.

84'

Potężna bimba Gutierreza z ponad 30 metrów, ale świetnie interweniował Friedel.

83'

Tim Krul piąstkował piłkę wrzucaną z rzutu wolnego przez van der Vaarta.

80'

Goooooooool! Francuz precyzyjnym strzałem pokonuje Friedela!

80'

Mamy rzut karny dla Newcastle! Przed szansą stanie Ben Arfa, który wywalczył 11.

76'

Mamy remis na St. James Park. Strzelcem bramki Defoe! Najpierw bliski strzelenia samobója był Santon, ale wówczas jeszcze zdołał interweniować Krul, jednak wobec dobitki Anglika był bezradny.

72'

Cabaye opuszcza boisko, zastępujego go Anita, który pierwotnie na boisko miał wejśc za Tiote już w 15. minucie gry.

71'

Van der Vaat mógł świetnie wprowadzić się w spotkanie, bowiem odnalazł w polu karnym Aarona Lennona, ktory nieco uciekł Simpsonowi, jednak zawodni Srok zdoał naprawić swój błąd i wybił piłkę.

69'

Sigurdssona zastępuje van der Vaart.

67'

Villas-Boas właśnie instruuje van der Vaarta.

62'

A Alan Pardew chciał korzystać z krótkofalowki, która okazała się... zepsuta.

62'

Z ponad 30 metrów kropnął Assou-Ekotto, ale piłkę piąstkował Krul.

59'

Alan Pardew wyrzucony na trybuny za naruszenie nietykalności osobistej sędziego liniowego.

58'

Z dystansu próbował uderzać Sigurdsson, ale piłka mija bramkę.

55'

Chyba to wymusiliśmy! Debma Ba otwiera wynik spotkania! Senegalczyk krótkim ruchem nogi, podpicie, ze skozłowanej piłki pokonuje Friedela! 1:0 dla Newcastle.

54'

Mieliśmy ochotę napisać coś innego, ale na boisku nadal wieje nudą jak w 4579. odcinku Mody na sukces.

50'

Pierwsze minuty drugiej połowy wyjątkowo senne.

46'

Piłkarze wznowili grę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy za 15 minut.

45'

Jeszcze przed przerwą, za faulu na Bale'u, kartką ukarany Cabaye.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

41'

Kolejna akcja Spurs. Po szybkiej akcji zza pola karnego uderzał Defoe, ale piłka wysoko ponad bramką.

38'

Dużo szczęścia ma dziś Newcastle United. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska do piłki na piątym metrze dopadł Bele i strzałem głową trafił w poprzeczkę. Andre Villas Boas wyraźnie wkurzony.

33'

Dafoe trafia w słupek! Anglik świetnie wszedł w pole karne z lewego skrzydła i uderzył na krótki słupek, do piłki mógł dopaść jeszcze Sigurdsson, ale Islandczyk minął się z piłką.

28'

Z rzutu wolnego, z około 22-24 metrów, uderzał Sigurdsson, ale zaskoczyć nie dał się Krul, kóry wypił piłkę na rzut rożny. Ten stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia.

23'

Mieliśmy najgroźniejszą akcję w tym meczu. Demba Ba uderzył lekko, ale piłka po drodze odbiła się od nogi jednego z zawodników Newcastle, czym zmyliła Friedela, ale minimalnie minęła słupek lewy bramki.

19'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Sandro, który zatrzymał szarżującego Ben Arfę.

18'

Zaostrzyła nam się gra. Ukarany Jake Livermore.

17'

Niebawem może dojść do zmaniany. Na boisku może pojawić sie Anita a opuścił ma je Tiote. Jednak Iworyjczyk pokazuje, że z jego zdrowiem jest wszystko w porządku.

16'

Danny Simpson ukarany żółtą kartką. Wychowanek Man United robiąc wślizg sfaulował Garetha Bele'a.

14'

Obie drużyny na początku spotkania starają się wzajemnie badać i wyraźnie brakuje widowiskowych akcji, jenak znając PL, niebawem to się zmieni.

12'

Komentatorzy Canal+ poinformowali właśnie, że Brad Fridel rozgrywa właśnie 305. mecz z rzędu w Premier Leauge. Gratulujemy zdrowia. Ciekawe co na to piłkarze z naszej ekstraklasy?

9'

Sandro świetnie zagrał do Sigurdssona, który wychdził na dobrą pozycję, ale sędzia odgwizdał spalonego. Powtórki telewizyjne pokazują, iż nie miał racji, ale sprawiedliwości stało się zadość, bowiem Krul przy podaniu uprzedził Sigurdssona.

4'

Ze swojej strony dodamy, że mecz oglądamy w szerszym gronie i wszyscy mamy wrażenie, że Spurs wygląda w swoich nowych stronajach jak Everton.

3'

Mecz rozpoczął się od dwóch rzutów rożnych Spurs. Oba wyglądały w podobny sposób, długie podanie i nic więcej.

18:34

Początek spotkania!

18:33

Jeszcze ostatnia chwila mobilizacji.

18:30

Trwa obecnie tradycyjne przygotowanie zawodników obu drużyn.

18:25

Piłkarze obu drużyn zaraz poawią się na murawie stadionu.

18:11

W dzisiejszym spotkaniu bardzo trudno jest wskazywać faworyta, ale wydaje się, że obie drużyny powalczą o 4. miejsce w ligowej tabeli, które daje możliwość gry w el. LM.

18:09

Zakończyło się już pięć spotkań inaugaracyjnej kolejki ligi angielskiej i trzeba przyznać, że obfitowały one w emocje. Fulham FC pokonało 5:0 Swensea, takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie QPR z Norwich, ale tutaj tryumfowali goście. Branden Rodgers na razie nie odmienił Liverpoolu, bowiem jego drużyna uległa 0:3 WBA, a wynik mógł być jeszcze wyższy, bowiem Long nie wykorzystał karnego. Reading zremisowało 1:0 ze Stoke, WHU ograło 1:0 Aston Villę, a Arsenal bezbramkowo zremisował z Sunderlandem.