Koniec meczu! Manchester United pewnie pokonuje Aston Ville 4-0.

GOOOOLLL! NANI! Strzał w krótki róg bramki Givena i mamy 4-0!

91'

Jeszcze kartka dla Naniego.

90'

Żółta kartka dla Bannana za brutalny faul na Carricku. Sędzia dolicza 4 minuty do zakończenia meczu.

88'

Ładna akcja rezerwowych Aston Villi, N'Zogbia wywalczył kolejny korner, wrzuca Bannan jednak Emile Haskey fauluje Evansa.

86'

Agbonlahor wywalczył rzut rożny, jednak po wrzutce bardzo pewnie w bramce De Gea.

83'

Zmiana gości, za Weimanna na boisku N'Zogbia.

81'

Ofiarna interwencja Givena, który broni strzał Welbecka twarzą.

80'

Ładne podanie do Berbatova,jednak Bułgar nie opanował piłki.

77'

Kolejna zmiana w zespole gospodarzy, schodzi Scholes, wchodzi Tom Clevelrey.

75'

I mamy zmiane, schodzi strzelec dwóch bramek Wayne Rooney, na boisku zobaczymy Dimitara Berbatova.

74'

GOOOOLLL!! Wayne Rooney! Piękna akcja Valencii zakończona bramką Wazzy. 3-0!

71'

Korner dla gości. Dośrodkowanie Bananna na głowe Bakera jednak piłka ląduje obok prawego słupka gospodarzy.

68'

Szybka odpowiedź Diabłów, Valencia z prawego skrzydła podaje do Rooney'a ten jednak uderza za słabo i niecelnie. Na Old Trafford dalej mamy 2-0.

66'

Ładna akcja Aston Villi zakończona ładną główką Heskeya, jednak fenomenalnie w bramce De Gea i rożny dla gości.

64'

Zmiana w ekipie gości, za kontuzjowanego Cirana Clarka na boisku Emile Heskey.

63'

Uderza Valencia, dobrze obrońcy gośći, jeszcze Scholes i korner dla United.

60'

Mamy pierwszą zmiane w meczu. Schodzi Ashley Young, a zastąpi go Portugalczyk Nani.

57'

Zderzenie głowami Evry i Clarka i po raz kolejny pogotowie medyczne na murawie. Mecz po przerwie zrobił się dość brutalny.

54'

Uderza bardzo aktywny po przerwie Bannan, jednak wysoko nad bramką Hiszpana.

51'

Kolejna żółta kartka po przerwie, ukarany Alan Hutton.

50'

Znowu pogotowie medyczne na boisku, Alan Hutton fauluje Younga.

49'

Zasłużona kartka dla Scholesa.

49'

Na boisku zwija się kapitan gości, Agbonlahor, brutalny faul Scholesa, na rozgrzewce już doświadczony Haskey.

47'

Na razie bez zmian w obu zespołach, tymczasem United spokojnie rozgrywa piłke w środku pola.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu na Old Trafford!

45'

Koniec pierwszej połowy. Zapraszam już za kwadrans!

44'

GOOOLL!!! 2-0! Evra zagrwa piłkę wzdłuż linii bramkowej, a Welbeck z bliskiej odległości pakuje ją do siatki! Fatalne zachowanie Collinsa.

42'

Zapowiadała się ładna akcja gospodarzy, jednak Rooney niedokładnie podaje do Carricka.

38'

Żółta kartka dla Gardnera za faul na rudowłosym pomocniku United.

36'

United niemal nie schodzi z połowy gości, podanie w pole karne Evry,tam jest Valencia który fatalnie kiksuje.

33'

Carrick zabawił się w polu karnym z obrońcami gości, podanie na pamięć, jednak nikt nie zamyka akcji Anglika.Tymczasem rożny dla United, uderza Rooney, piłka ląduje nad poprzeczką.

30'

Korner dla United, piłka zostaje wrzucona w pole karne tam już jest Scholes który potężnie uderza z woleja, jednak niecelnie.

28'

Uderza Ireland, piłka przelatuje obok prawego słupka gospodarzy.

26'

Wrzutka Valencii, uderza Welbeck jednak świetna interwencja Collinsa. Welbeck bardzo chce strzelić dziś bramke.

24'

Strzał Welbecka z ostrego kąta zablokowany, mamy korner na United.

21'

Przypomnijmy że prowadząc 1:0 i grając u siebie Manchester nie przegrał jeszcze meczu w tym sezonie.

20'

Po ładnym dośrodkowaniu główkował Clark jednak minimalnie obok lewego słupka Hiszpana.

17'

Świetna akcja Rafaela, podanie do Rooney'a ten uderza jednak fenomenalnie w bramce Shay Given, po chwili rzut rożny jednak bez zagrożenia.

14'

Niedokładna akcja gości, od autu wznowi Rafael.

12'

Świetny rajd Valencii, podanie do Scholsa jednak fenomenalna interwencja Huttona, który w ostatniej chwili wybija piłke.

10'

Mamy żółtą kartke, ukarany Carrick.

8'

GOOOLLL WAYNE ROONEY! 1-0 dla gospodarzy!

6'

Young faulowany w polu karnym i mamy jedenastke dla United!

3'

Riposta United, dośrodkowanie Rooneya w pole karne, nikt nie zamykał tej akcji.

1'

Już w 26 sekundzie strzał oddał Weimann ale pewnie De Gea.

1'

Zaczynają goście.

17:02

Jeszcze minuta ciszy, ku pamięci Piermario Morosini, piłkarza Livorno, który zmarł w trakcie meczu.

16:57

Piłkarze już na murawie, za chwile zaczynamy!

16:42

Ławka rezerwowych United Amos, Jones, Cleverley, Giggs, Nani, Berbatow, Hernandez.

Ławka rezerwowych Aston Villi Guzan, Johnson, Delfouneso, Heskey, N'Zogbia, Cuellar, Carruthers.

16:40

W tygodniu, obie drużyny rozegrały swoje mecze ligowe. United niespodziewanie przegrało z Wigan na DW Stadium 1-0, natomiast Aston Villa zremisowała u siebie ze Stoke City 1-1. Co więcej, na ostatnich dziesięć spotkań Villa wygrała zaledwie jeden mecz.

16:12

Witam Państwa serdecznie i zapraszam na relacje live z meczu Manchester United-Aston Villa.