Sobota, 6 października 2012, godz. 13:45
Manchester CityManchester City
3 : 0
SunderlandSunderland
93'

Ostatni gwizdek sędziego i kończy sie spotkanie pomiędzy Manchesterem City a Sunderlandem 3-0. Aleksandar Kolarov jest zdecydowanie zawodnikiem meczu. Strzelił bramkę oraz asystował. Bardzo udany mecz Manchesteru City. Forma mistrzów Anglii idzie chyba w górę. Manchester City ze czwartego miejsce awansowuje na drugie miejsce.

92'

Włoch może być bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych. Siedem zmian i zawodnicy Roberto Manciniego rozegrali bardzo dobre spotkanie. Sunderland był dzisiaj jednak tylko tłem dla mistrzów Anglii.

91'

Świetne podanie Yaya Toure do Sergio Aguero, który taką sytuację sam na sam powinien wykorzystać z zamkniętymi oczami. Wynik jednak pozwala się troche rozluźnić i to, że do konća meczu zostało niewiele czasu.

90'

Druga część spotkania zostaje przedłużona o trzy minuty.

89'

Z boiska schodzi David Silva a w jego miejscę Jack Rodwell.

88'

Rzut wolny dla Manchesteru City. James Millner bezpośrednio na bramkę i mamy 3-0. Dzisiaj stałe fragmenty gry wspaniale wykorzystuje drużyna gospodarzy. Minimalnie podbił piłkę Craig Gardner i przeszkodził Simonowi Mignolet w interwencji.

87'

Kolarov w akcji ofensywnej i brzydki faul Craiga Gardnera po którym ogląda żółtą kartkę.

86'

Faul Louisa Saha, który faulował Jamesa Millnera. Clichy zostaje ustawiony na lewą obronę a Kolarov został przesunięty na lewą stronę pomocy.

84'

Z boiska schodzi Carlos Tevez a w jego miejsce Gael Clichy. Czyżby szkoleniowiec gospodarzy chciał bronić wynik?

83'

Uderzenie Craiga Gardnera i piłka trafia w głowę Joleona Lescotta. Od rzutu rożnego grę wznowi Sunderland. Z corneru nic nie wynika i kontrataku próbuje zespół Manchesteru City jednak robi to zbyt wolno.

82'

Z boiska schodzi Sessegnon a w jego miejsce Fraizer Campbell.

81'

Carlos Tevez atakuje jako pierwszy obrońca. Nigdy nie widzieliśmy tak pracującego zawodnika Manchesteru City na połowie rywali. Ani w Manchesterze United ani City nigdy tak się nie starał.

80'

Jak po sznurku chodziła piłka i bezradny Jack Colback fauluje i otrzymuje za to żółtą kartkę.

79'

Uderzenie Stevena Fletchera i spokojnie piłkę łapie Joe Hart. Takie uderzenie reprezentant Anglii obronił by obudzony w środku nocy. Od własnej połowy grę wznowi Manchester City.

78'

Fantastyczne zagranie do Aguero który nie kończy akcji strzałem. Pięcioma zawodnikami w kontrataku wychodzi zespół Sunderlandu. Niestety dla zawodników Martina O"Neilla nic z tego nie wynika.

76'

MIcah Ricards po raz kolejny uczestniczy w akcji ofensywnej. Kto wie czy jeżeli w takiej formie będzie zawodnik Manchesteru City to czy nie dostanie powołania do reprezentacji Anglii.

74'

Kolejna efektowna kombinacja gospodarzy jednak zdołał rozbić tą klarowną sytuację James McClean. Micah Richards uderza po zagraniu piłki z rzutu rożnego przewrotką. To by było wspaniałe uwieńczenie bardzo dobrego spotkania Manchesteru City.

72'

Gareth Barry strzela i Craig Gardner zostaje uderzony w głowę. Z rzutu rożnego Millner zagrywa na głowę jednego z zawodników Manchesteru City i kolejną wspaniałą paradą popisuję się Belg Simon Mignolet.

71'

Kolejna wspaniała interwencja Joe Harta. Jeżeli tak spisywał się będzie Anglik w spotkaniach to nasi napastnicy nie mają większych szans na zdobycie gola. Można się załamać co w bramce wyprawia bramkarz gospodarzy.

70'

I mamy poprzeczkę. Carlos Tevez demontuje obronę Sunderlandu, który był w tej akcji szybki jak wiatr. Simon Mignolet wychodzi z bramki do Argentyńczyka, który zagrywa do Davida Silvy a ten lekką podcinką uderza w popreczkę.

68'

Aguero zagrywa do Teveza i zabrakło naprawdę nie wiele. Błyskotliwa szybka akcja gospodarzy. Dwa podania i świetną sytuację strzelecką miał Argentyńczyk. Od bramki grę wznowi Simon Mignolet.

67'

Z boiska schodzi Adam Johnson a w jego miejsce Louis Saha.

66'

Kun Aguero do Millnera, który zagrywa w pole karne jednak dobrze interwenjuje Jack Colback i mamy rzut rożny.Słabe dośrodkowanie i piłkę wybija obrońca Sunderlandu. Słabe zagranie Davida Silvy i przy piłcę Sunderland.

65'

Złe przyjęcie Jamesa Millnera i od bramki grę wznowi Simon Mignolet. Sunderland kompletnie nie radzi sobie z świetnie dysponowanymi pomocnikami Manchesteru City. Zawodnicy Martina O"Neila nie wiele robią, aby mieć chociaż nadzieję na dobry wynik.

63'

Bardzo efektowne zagranie Davida Silvy, który podaje do Garetha Barrego niestety zawodnik nie dochodzi do piłki.Sunderland jak na razie jest bezbronny wobec gry Manchesteru City.

61'

Z boiska schodzi Danny Rose a w jego miejsce David Vaughan.

59'

Kolarov zagrywa do Kun Aguero i mamy 2-0. Już wiemy kto powinien być pierwszym wyborem Roberto Mancniego. Nie obrażalski Mario Balotelli a skuteczny Sergio Aguero. Jak na razie świetne spotkanie zagrywa boczny obrońca Aleksandar Kolarov, który zdobywa bramkę i asystuje. Świetne spotkanie Serva.

58'

Świetny strzał Micah Richardsa z rzutu wolnego i wspaniałą interwencją popisuję się Simon MIgnolet. Zawodnik Sunderlandu pokazuje tą interwencją, że nie jest gorszy od Joe Harta.

57'

Z boiska schodzi słabo spisujący się w dzisiejszym spotkaniu Mario Balotelli a w jego miejscę Sergio Aguero.

55'

Rewelacyjne podanie Kolarova, który podaje do Balotelliego jednak Włoch potwierdza swoją słabą dyspozycję. Szkoda, że zawodnik Roberto Manciniego lepiej nie zachował się w tej sytuacji bo pachniało bramką.

53'

Faul Balotteliego i z rzutu wolnego z własnej części boiska grę wznowi drużyna Sunderlandu. Do gry szykuje się Kun Aguero, który najprawdopodobniej zmieni słabo dziś spisującego się Balotelliego.

52'

Sunderland ruszył do ataku. Jak na razie podopieczni Martina O"Neila wyszli bardzo zmobilizowani w tej połowie. Manchester szuka swojej szansy na zdobycie bramki z kontry.

51'

Rzut rożny dla Manchesteru City. Świetnie interwenjuje Danny Rose, który wybija piłkę z linii pola karnego. Jak na razie przez te kilka minut drugiej częśći spotkania mieliśmy więcej sytuacji na zdobycie bramki niż przez całą pierwszą część spotkania.

50'

Świetna akcja Manchesteru City. Uderzenie Yaya Toure w srodek jednak zostaje wykonane z taką siłą, że Mignolet musiał się wdrapać na wyżyny swoich. Od rzutu rożnego grę wznowi Manchester City.

49'

Pierwszy błąd w spotkaniu Barrego. Dobra akcja Sunderlandu. Cudowne podanie co do centymetra Sebastiana Larssona i piłka dochodzi do Stevena Fletchera, który uderza z woleja jednak zostaje uprzedzony przez Micaha Richardsa.

48'

Adam Johnson blisko prowadzi piłkę i Joleon Lescott wybija piłkę na rzut z autu. Zawodnik Sunderlandu w tej akcji miał więcej kontaktów z piłką niż w całej pierwszej części spotkania.

47'

Pierwsza odsłona pod dyktando gospodarzy. Jak na razie Manchester City nie rozgrywa nie wiadomo jak wielkiego meczu, ale na szczęścię prowadzą. Żaden z napastników u gospodarzy nie może być pewny gry.

46'

Następuje rozpoczęcie drugiej części spotkania. Oba zespoły bez zmian. Niech wygra lepszy!

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Jak na razie Manchester City prowadzi 1-0 z Sunderlandem.Przeciwnik gospodarzy jest jak na razie całkowicie bez silny. Po strzale Aleksandra Kolarova, który uderzył perfekcyjnie z rzutu wolnego mamy prowadzenie gospodarzy. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie nieco ofensywniej zagrają podopieczni Martina O"Neila i zobaczymy jeszcze jakieś bramki.

52'

Świetne dogranie Johnsona do Fletchera, który uderza głową jednak świetną paradą popisuję się Joe Hart, który jest chyba w takiej formie jak w środę. Niestety dla gości strzał zostaje wykonany z pozycji spalonej.

44'

Pierwsza część spotkania zostaje przedłużona o dwie minuty.

43'

Yaya Toure zagrywa w pole karne a tam sprytnie chciał się ustawić do piłki Carlos Teveza jednak tam świetnie zachował się John O"Shea. Po chwili jeden z obrońców nabija zawodnika Manchesteru City i od bramki grę wznowi Mignolet.

41'

Kompletnie nie działają skrzydła w Sunderlandzie. Nic nie można dobrego powiedzieć o dzisiejszym występie Jamesa McCleana i Adama Johnsona. Pomocnicy Manchesteru City jak na razie grają świetnie w defensywie.

39'

Tevez dośrodkowuje w pole karne jednak Carlos Cuellar dobrze wybija piłkę. Po chwili Argentyńczyk znowu otrzymuje piłkę i po raz kolejny Hiszpan interwenuje i futbolówka wychodzi na rzut rożny.

37'

Pierwszy celny strzał na bramkę Manchesteru City. Steven Fletcher uderza na bramkę Joe Harta jednak ten strzał to bułka z masłem dla świetnie ostatnio dysponowanego zawodnika reprezentacji Anglii.

36'

Doskonała gra w defensywie i odbiorze w strefie przeciwnika. Pod względem taktycznym zawodnicy Roberto Manciniego grają świetnie. Sunderland zdecydowanie przegrywa rywalizację w środku pola.

35'

Tevez walczy o piłkę i mija dwóch rywali i próbuje uderzyć na bramkę Mignoletta jednak piłka trafia w jednego z obrońców Sunderlandu. Rzut rożny dla gospodarzy po którym Balotelli uderza z dystansu, niestety dla gospodarzy nie trafa w bramkę.

34'

Jak na razie w defensywie nie brakuje Vincenta Kompanego przez to, że dobrze dzisiaj wyglądają napastnicy i pomocnicy Manchesteru City, którzy nie pozwalają na zbyt wiele piłkarzom Sunderlandu.

32'

Z rzutu rożnego piłkę wznawia Manchester City. Po chwili uderzenie z pierwszej piłki wykonuje jeden z zawodników gospodarzy jednak futbolówka mija bramkę Mignoleta w bezpiecznej odległości.

31'

Akcja Manchesteru City. Z prawego skrzydła dogranie do środka pola i Balotelli uderza na bramkę Simona Mignoleta jednak piłkę przecina jeden z zawodników Sunderlandu. Od stałego fragmentu gry grę wznowią gospodarze.

29'

Mało widczny jak na razie Carlos Tevez. Do tej pory został tylko sfaulowany przez zawodnika Sunderlandu i po tej sytuacji padł gol z rzutu wolnego. Zawodnik Roberto Manciniego jest jak na razie bez produktywny.

27'

Manchester City spokojnie utrzymuje się przy piłce. Jak na razie podopieczni Roberto Manciniego mają wynik i kontrolują spotkanie. Podopieczni Martina O"Neilla oprócz jednego strzału nie mieli jak na razie większych strzał do zdobycia gola.

25'

Rzut rożny dla Manchesteru City jednak nic z tego nie wynika. Z kontrą próbuje wyjść drużyna Sunderlandu jednak spokojnie piłkę odzyskuję zespół Roberto Manciniego i rozgrywa piłkę w ataku pozycyjnym.

24'

Rzut wolny z przed szesnastki. Kolarov uderza w Sebastiana Larssona w głowę, który jest zamroczony po tym uderzeniu. Gdyby nie Szwed to piłka mogła by trafić do bramki Simona Mignoleta.

22'

Następny rzut wolny dla Manchesteru City. Za wysoko podniesiona noga przez Craiga Gardnera. Mario Balotelli został kopnięty w twarz. Sędzia zachował się w tej sytuacji bardzo dobrze.

21'

Drugi gol wisiał na włosku. Tevez trafia w Mignoleta. Bramkarz wytrzymał tą sytuację i nie "siadł" za wcześnie. Spory chaos i bałagan w defensywie Sunderlandu. To może się zakończyk bardzo źle dla gości.

19'

Ładnie wprowadzony lewy obrońca Kolarov. Yaya Toure efektownie chciał podać do Teveza co podobało się publiczności. Piłkę odzyskuje Sunderland i próbuje wyjść z własnej połowy.

18'

Brzydki faul prawego obrońcy Sunderlandu na Mario Balotellim. Niczym Chuck Norris łokciem potraktował Włocha zawodnik gości. Sędzia nie widział jednak tego faulu. Zobaczymy czy Komisja Ligii ukarze jakoś zawodnika Martina O"Neilla.

16'

Uderzenie Balotelliego z dystansu mija bramkę Simona Mignoleta w bezpiecznej odległości. Siła była szkoda, że zabrakło precyzji. Dobra próba jednak, niestety dla Roberto Manciniego piłka mija bramkę.

15'

Piłkę odzyskuję Sunderland. Zabaleta wygrywa pojedynek z Jamesem McCleanem. Bardzo dobre odzyskanie piłki przez zawodnika gospodarzy.

14'

Manchester City rozgrywa piłkę na własnej połowie. Konstruują atak pozycyjny. Sunderland próbuje im przeszkadzać jednak podopieczni Roberto Manciniego nie tracą piłki. Gospodarze potrafią się świetnie utrzymać przy piłce.

13'

Sebastian Larssona z rzutu wolnego jednak jeden z obrońców wybija piłkę na kolejny rzut rożny. James McClean przy bliższym słupku. Na spalonym Szwed i piłkę wznowi Joe Hart. Martin O"Neil to były piłkarz Manchesteru City. Jednak trener Sunderlandu był tam tylko pół roku.

12'

Pomyłka Kolarova i Larssona przejmuje piłke. Dobra wrzutka i świetnie w strone Stevena Fletchera przesunął się Pablo Zabaleta. Obrońcy Manchesteru City musza uważać na świetnie grającego w powietrzu Szkota.

10'

Dobry strzał Stephane Sessegnona z pierwszej piłki jednak futbolówka mija bramkę Joe Harta w bezpiecznej odległości. Gdyby zawodnik Sunderlandu lepiej się złożył do tego uderzenia moglibyśmy być świadkami wyrównania.

8'

Martin O'Neill w korkach dowodzi swoją drużyną. Czarny but z trzema paskami Addidasa. Trener Sunderlandu jest przeciwnikiem kolorowych butów. Jest to wymóg sponsora, aby piłkarze grali w żółtych czy tez czerwonych korkach.

6'

W tym fragmencie gry piłka jest głównie w środku pola. Manchester City cofnął się do defensywy. Manchester City podchodzi wysoko do swoich przeciwników. Sunderland jak na razie nie potrafi wykonać kilku dokladnych podań.

4'

Rzut wolny dla Manchesteru City.Simon Mignolet skupiony czekaj na gwizdek. Kolarov strzela i mamy 1-0. Po raz trzeci w tym sezonie z rzutu wolnego trafia do siatki Aleksandar Koralov i uzyskuje prowadzenie już na początku spotkania. Na taki wariant Simon Mignolet nie był przygotowany. W tym uderzeniu było wszystko. Precyzja i siła a także rotacja.

3'

Z kontrą Manchester City. NIe było spalonego Balotelli podaje do Teveza i mamy żółtą kartkę dla Carlosa Cuellera który w bez pardonu sfaulował Carlosa Teveza. Bardzo brzydki faul. Gdyby to były dwudziesta-trzydziesta minuta to kto wie czy zawodnik Sunderlandu nie obejrzał by żółtej kartki.

2'

Manchester City na błękitno-biało. Sunderland w swoich tradycyjnych strojach.

1'

Od środka Manchester City i zaczynamy kolejną kolejkę Premier League. Niech wygra lepszy!

13:45

Hymn Manchesteru City zostaje odśpiewany przez zebranych na stadionie kibiców. Już za chwilę rozpoczyna się spotkanie. Arbiter dzisiejszego spotkania nie lubi sięgać po kartki. W ostatnim spotkaniu nie pokazał żadnej żółtej ani czerwonej kartki.

13:42

Wszystkie bilety wyprzedane. Przy komplecie publiczności zagrają podopieczni Roberto Manciniego i Martina O'Neila. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami dobrego widowiska w którym padnie wiele bramek.

13:40

Witam w sobotnie popoludnie. Zaczynamy siódmą kolejkę Premier Legaue. Oba zespoły są niepokonane. Miejmy nadzieję, że będzie na czym zawiesić oko. Mistrzowie Anglii mają cztery punkty straty do Chelsea Londyn. Oczywiście nie jest to koniec świata, ale przewaga robi się już niebezpieczna.

13:38

W pierwszym składzie zespołu Sunderlandu wystąpi dzisiaj Adam Johnson, były gracz The Citizens.

13:37

Ławka rezerwowych Sunderlandu: Kieren Westwood, Matthew Kilgallon, Titus Bramble, David Vaughan, David Meyler, Fraizer Campbell i Louis Saha.

13:35

Znamy już składy obu zespołów. Na ławce rezerwowych City: Costel Pantilimon, Gaël Clichy, Kolo Touré, Samir Nasri, Jack Rodwell, Edin Dzeko i Sergio Agüero.

13:35

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Manchesteru City z Sunderlandem. Pierwszy gwizdek już za dziesięć minut.