menu

Kamil Glik na wakacjach w Polsce. Wodne szaleństwo z żoną Martą na Mazurach

6 lipca 2023, 17:37 | JCZ

Kamil Glik od 1 lipca pozostaje bez klubu. Reprezentant Polski po rozstaniu z włoskim Benevento póki co nie negocjuje żadnego kontraktu, lecz odpoczywa. Razem z żoną i bliskimi korzysta z wodnych atrakcji Mazur. To jego ulubiony region. Ma ta swój drugi dom, do którego wraca regularnie już od kilku lat.

Kamil Glik z żoną Martą
fot. Instagram
Żona Kamila Glika na mazurskim jeziorze
fot. Instagram
Kamil Glik odpoczywa na Mazurach
fot. Instagram
Tak pędzi żona Kamila Glika
fot. Instagram
Lot nad jeziorami
fot. Instagram
1 / 5

Kamil Glik: Z Turcji na Mazury przez Górny Śląsk


Pierwszą część wakacji Glik spędził w Turcji. Do Bodrum poleciał razem z żoną, córkami oraz rodziną Grosickich. Imiennik ze Szczecina wrócił do Polski, by rozpocząć treningi z Pogonią. A Glik jako wolny gracz obrał nowy, letni kurs; najpierw odwiedził bliskich w Jastrzębiu-Zdroju, by zaraz potem wybrać się na Mazury, gdzie przez chwilę był także Robert Lewandowski - choć akurat w innej miejscowości.

Glik na wszelkie sposoby korzysta z wodnych atrakcji; pływał, łowił i pędził na skuterze. Na nagraniach z jachtu uchwycił za to popisy żony Marty, która równie świetnie radziła sobie zarówno z falami, jak i samą prędkością. W czerwcu Państwo Glikowie obchodzili dwunastą rocznicę.

W piątek Glik zobaczył też mazurskie jeziora z nieco innej perspektywy, latając helikopterem.

[polecany]25065255[/polecany]

W przeciwieństwie do Glika niektórzy koledzy z kadry wybrali się nad morze. Na Open'era dotarł Bartosz Bereszyński. Rodzinne strony, czyli Gdańsk odwiedził z kolei Przemysław Frankowski.

W którym klubie zagra Kamil Glik?


Przypomnijmy, Kamil Glik tak jak Grzegorz Krychowiak i Kamil Grosicki został pominięty przez selekcjonera Fernando Santosa przy powołaniach na mecze eliminacji Euro 2024. W marcu na przeszkodzie stanęło względy zdrowotne.

W lutym Glik skończył 35 lat. Na razie nie wiadomo czy dalej będzie grać we Włoszech czy może wróci na stałe do Polski. W każdym razie jego były klub spadł do Serie C.

Glik nie gra w Polsce od 2010 roku, gdy opuścił Piasta Gliwice na rzecz Palermo.

REPREZENTACJA w GOL24


Więcej o REPREZENTACJA - newsy, wyniki, terminarze, tabele