SSC NapoliSSC Napoli
90'

Dziękujemy za poświęcony czas i przepraszamy za problemy techniczne.

90'

Koniec. Z problemami, ale Napoli udało się zrealizować plan zdobycia trzech punktów na terenie beniaminka. Zwycięstwo jest, lecz Sarri ma większe zmartwienie, istotne też dla nas - polskich kibiców. Kontuzja Milika z końcówki meczu wyglądała naprawdę źle. Niedługo zapewne dowiemy się, jak poważnie ucierpiał snajper "Azzurri".

90'

Schiattarella z dystansu wysoko ponad bramką. Słaby strzał.

90'

Pięć minut doliczone. Milik z asystą medyków opuszcza boisko. Niepokojący uraz Polaka.

89'

Milik leży na boisku, zwija się z bólu, ucierpiało kolano byłego snajpera Ajaxu. Nie wygląda to dobrze.

88'

Kontra Napoli w postaci kapitalnego rajdu Roga zakończony podaniem do Milika. Polski snajper jednak zmarnował fantastyczną sytuację, kopiąc piłkę wprost w golkipera SPAL.

87'

Faul Salamona w ofensywie.

86'

Paloschi za Borriello.

84'

Kapitalny rajd Ghoulama zakończony precyzyjnym strzałem w długi róg! Gomis bez szans.

83'

GOOOOL! GHOULAM!

82'

Vaisanen sprytnie ubiegł Callejona.

81'

Rizzo na boisku, do szatni skierował się Luca Mora.

80'

Rog z dystansu i kolejna świetna interwencja Gomisa!

79'

Przepiękny strzał Vivianiego z rzutu wolnego, Reina nawet nie drgnął. Wydawało się, że Hiszpan mógł zachować się dużo lepiej. Sensacja!

78'

GOL! 2:2!

76'

Gol zdobyty, można znów się troszkę wycofać. Rog in, Mertens out.

74'

Strzał Mertensa i znów świetnie golkiper SPAL! Pachnie kolejną bramką.

73'

Blisko trzeciego gola dla gości. Milik jednak za lekko strącił piłkę głową i futbolówka znalazła się w "koszyczku" u Gomisa.

72'

Perfekcyjna wrzutka Ghoulama wprost na głowę Callejona. Hiszpan z kilku metrów trafił do siatki.

71'

GOOOOOOL! CALLEJON!

70'

Polak za Polaka. Napoli ofensywnie - na boisku Arek Milik!

68'

Złe podanie Mertensa. Napoli gra bez polotu, bez energii, bez pomysłu. A czas leci.

67'

Kartka dla Schiattarelli.

66'

Roszada w szeregach SPAL. Vaisanen za Felipe.

65'

Przerwa w grze, na boisku leży Ghoulam.

64'

Huknął Zieliński z dystansu, ale uderzył daleko od bramki. Napoli ma coraz mniej czasu.

62'

Ghoulam w ostatniej chwili zatrzymany przez obrońców SPAL. Świetnie dograł Faouziemu Mertens, ale lewy obrońca zbyt długo zwlekał ze strzałem.

61'

Pierwsza zmiana. Allan za Hamsika.

60'

Kiepski strzał Diawary zza pola karnego.

59'

Kontra Napoli zakończona złym zagraniem Callejona w stronę Mertensa.

57'

Było groźnie najpierw po wrzutce gospodarzy w pole karne, a po chwili po drugiej stronie, gdy Callejon wypuścił Insigne. Strzałów jednak nie uświadczono.

55'

Diawara świetnie dorzucił w pole karne, ale niespodziewanie żaden z piłkarzy Napoli nie dopadł do piłki. To była dobra szansa na bramkę.

53'

Faul Vivianiego na Zielińskim. Żółta kartka.

50'

Callejon nieprzepisowo zatrzymany przez Felipe.

49'

Mozolnie budowany atak pozycyjny Napoli zakończył się dobrym dograniem Ghoulama do Insigne. Filigranowy skrzydłowy źle jednak podszedł pod piłkę i kropnął zdecydowanie zbyt wysoko.

47'

Dobra interwencja Bartosza Salamona w defensywie. Oprócz jednego, szybko naprawionego błędu, polski stoper gra solidne zawody.

46'

Druga połowa właśnie się rozpoczęła. Bez zmian w obu zespołach!

46'

Są jakieś problemy z bramką, której ma strzec w tej połowie Pepe Reina. Trwa naprawa problemu.

46'

Problemy poszły w niepamięć, piłkarze obu zespołów już na murawie!

45'

Przez problemy techniczne straciliśmy kilka ostatnich minut pierwszej połowy. Do przerwy niespodziewanie SPAL remisuje z Napoli 1:1. W ciągu kwadransa usterki zostaną zlikwidowane, na drugą połowę nie powinno być żadnych kłopotów. Jeszcze raz przepraszamy.

39'

Żółta kartka dla Salamona.

38'

Znów mamy niezależne od nas problemy techniczne, przepraszamy. Zaraz wszystko powinno wrócić do normy.

35'

Trudno wygrać gospodarzom walkę w powietrzu z rywalami. Od bramki Reina.

34'

Odważniej SPAL, Borriello został sfaulowany przez Koulibaly'ego i będzie niezła szansa na centrę w pole karne.

31'

Dwie bramki w minutę wskazywały na spotkanie wysokiej jakości, z szybkim tempem i wieloma akcjami. Na razie jednak niestety mecz jest nudny, goście grają bez polotu, a gospodarze są skupieni głównie na obronie.

29'

Ghoulam jednak dośrodkował, na strzał szykował się Koulibaly, ale zatrzymał go Antenucci.

28'

Faul gospodarzy i będzie dobra okazja na strzał z wolnego dla któregoś z piłkarzy Napoli.

26'

Można odnieść wrażenie, że Napoli nie gra na sto procent możliwości, wydają się oszczędzać siły podopieczni Sarriego.

24'

Salamon, wzorem Vicariego sprzed chwili, najpierw popełnił prosty błąd, a po dosłownie kilku sekundach naprawił go, świetnie zatrzymując Ghoulama.

23'

Borriello czaił się pod polem karnym Napoli, przyjął nawet piłkę i szukał podania do partnera z ofensywy, lecz został zmuszony wycofać do tyłu.

22'

Vicari popełnił błąd, Hamsik popędził w kierunku bramki, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez naprawiającego błąd defensora beniaminka.

22'

Goście rozgrywają piłkę, szukają sposobu na przebicie się przez mur obronny SPAL.

20'

Insigne zakręcił futbolówkę w świetny sposób, ale jego strzał był minimalnie niecelny.

17'

Mądrze Schiattarella w defensywie, zgrał piłkę głową do Gomisa.

15'

Błyskawiczna odpowiedź gości! Powalczył Callejon, błąd popełnił Mora, a wszystko zakończył przytomnym strzałem Insigne. 1;1!

14'

REMIS! CO ZA MECZ!

13'

Jak padł gol? Świetna akcja SPAL zakończona mocnym i precyzyjnym uderzeniem Schiattarelli z dystansu. Sensacja!

13'

GOOOOOL! SENSACJA! 1:0 DLA SPAL!

12'

Znów pewna interwencja Gomisa po strzale jednego z gości.

11'

Napoli dotychczas w lidze gra fenomenalnie, o czym świadczy choćby rozbicie w Rzymie stołecznego Lazio. Jedyny nieudany mecz wicemistrzów Włoch to starcie w Lidze Mistrzów z Szachtarem, przegrane niejako na własne życzenie 1:2. Podopieczni Sarriego mimo wszystko wydają się być groźnym rywalem dla Juventusu w walce o Scudetto.

9'

Insigne wywrócił się w polu karnym. Wedle arbitra - co wydaje się słuszne - symulował i został za to ukarany żółtą kartką.

8'

Lazzari niecelnie w kierunku Borriello.

6'

Hamsik świetnie wparował w pole karne SPAL, wziął rywala na zamach i huknął na krótki słupek. Od straty gola ekipę Salamona uratował golkiper.

5'

Mertens z dystansu obok bramki.

4'

Z rzutu rożnego nic nie wynikło. Piłkę rozgrywają goście z Neapolu.

4'

SPAL przeprowadziło bardzo szybką kontrę, po której piłki do własnej bramki omal nie skierował Koulibaly. Korner dla gospodarzy.

1'

Zapraszamy na relację ze spotkania SPAL - Napoli we włoskiej Serie A. Przepraszamy za problemy techniczne. Mecz już trwa! Po prawej stronie składy obu zespołów. Na boisku dwóch Polaków - Salamon u gospodarzy oraz Zieliński u gości.